Skocz do zawartości
Emir

inFAMOUS

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, narobiliscie mi smaka, ale dzis juz nie chce mi sie sciagac tego dema, jutro obczaje i zobacze czy bede zmuszony kupic infamous:) ale myślę że poczekam z kupnem bo nie chcem takiej sytuacj jak z killzonem a mianowicie kupiłem w dniu premiery a za 2 tyg sprzedałem za połowe ceny...

No to nie jesteś sam. Przy czym mi demo K2 się nie podobało, ale wmówiłem sobie, że będzie extra. Drugi raz tego błędu nie popełnię. Natomiast demko Infamous nie dość, że całkiem spore to i satysfakcjonujące -przynajmniej moją osobę. Kupię bankowo, albo będę się starał wymienić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem właśnie demko. Jest na prawdę długie! Wszystkim, którzy mieli wątpliwości mówię: gra jest warta tych 200 zł! Na prawdę, świetnie się gra!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

damn, dopiero do domu wrocilem. za to ssie mi gre z predkoscia swiatla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok skończyłem demo. Grafika super, przeciwnicy dość inteligentni (próbują sie chować i szukają pozycji do strzelania, strasznie upierdliwe bo zwykle nawet jak biegniemy trafiają), można sie praktycznie wszystkiego złapać, energia łatwo dostępna i starcza na długo, różnorodne misje (w demie xD), intuicyjne sterowanie (bardzo), super płynna, jak robiłem rozpierduche to nawet na chwile FPSy nie spadły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ta grafiką to bym nie przesadzał. Jak się przyjrzeć to jest hmmm... uboga? A jak się świeci bez AA to już nie powiem. Natomiast wiadomo, nie grafiką gra żyje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, a ja nawet jeszcze nie zrobiłem aktualizacji firmware <_< Powiedzcie mi proszę, czy demo jest w języku polskim ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Heh, a ja nawet jeszcze nie zrobiłem aktualizacji firmware <_< Powiedzcie mi proszę, czy demo jest w języku polskim ?

Ależ oczywiście! W końcu polski sklepik i mamy mieć tylko polskie wydanie więc dlaczego demo miałoby być po angielsku?

Co nie? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kill chciał przez to powiedzieć, że demko jest w języku angielskim :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Heh, a ja nawet jeszcze nie zrobiłem aktualizacji firmware <_< Powiedzcie mi proszę, czy demo jest w języku polskim ?

Pisze na ekranie prosto, w jednym krótkim zdaniu, co masz rozwalić i to chyba zrozumiesz po angielsku :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja tam grałem w demo 4 dni temu, wiec jakoś nie odliczałem minut do sćiagniecia :P Lecz fajnie jest sie popbawic jeszcze raz, i przyznam ze gejm plej cud miód,

#kill - Jeszcze na tym świecie niema gry która pobije LBP i Kz2 razem wzięte, wiec nie przesadzaj :F Lecz i tak powiem ze gra dorównóje owym tytułą...

Edytowane przez Skillz0r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie spiderman niech idzie na emeryturę to wspinanie się i skakanie jest uber super hiper wiper, nawet w ferrari tak szybko nie przemieścisz się po mieście jak za sprawą parkuru w IF :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkańcy tego miasta są dziwni. :mellow:

Wszędzie pełno ich leży (trochę prądu i zdrowi -> recepta na Polską Służbę Zdrowia :yes:).

Albo idzie taka ofiara losu przez przejście dla pieszych i na samym środku pada na kolana i odprawia "modlitwę".

Generalnie jak ich widzę to nie wiem czy bardziej humanitarne jest ich leczenie, czy od razu lepiej zakończyć ich żywot. :confused:

Tak czy owak gra się przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze ja, demko dlugie, KU mojemu zdziwieniu, bardzo ciekawe i dynamiczne, rozpierduchy robilem niemilosierne, i ani jednego chrupniecia nie bylo, wiec to duuuzy +, wspinaczka jest swietna, efekty blyskawic genialne, a grafika, cos ala GTA4 - SUPER, kto wyzej pisal ze na gre nie czekal i myslal ze sh!t, mialem takie samo podejscie, ale gra jest po prostu genialna, w dniu premiery prawdopodobnie lece i kupuje.

btw. chyba bede bad assem, bo ma kozackie moce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widizalem gierke dzis do kupienia cena 219 zloty jesli jest ktos z bydzi to cel wizyty "nie dla idiotow". Gra byla tez odpalona nie moglem sie dopchac - pelno dzieciarni. Jutro jade zakupic. To co dalo sie zauwazyc to fajnie zrobiona narracja bohatera i glosy w grze w jezyku polskim wszystko:)

Graficznie bez szalenst moim zdaniem ale gierka ma cos w sobie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W w którym dokładnie MM to widziałeś ??

Edytowane przez Reven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jakim cudem mozesz kupic juz gre? skoro premiera jest za tydzien? czyzby jakis sklep sie wybil?

a co do gry:

gra jest na prawde miodna i po przejsciu dema raz jak na razie nie znalazlem zadnych razacych bledow ( mp nigdy nie zdazylo mi sie zgubic misji w trakcie jej trwania). Grafika moze i nie powoduje skurczy mozgu, ale jest naprawde dobra i nawet przy duzych zadymach nie zdazylo mi sie aby cos chrupnelo. Blyskawice, jak i ich efekt na otoczenie sa zrobione po prostu genialnie i tego powera trzeba w rekach poczuc :D zwlaszcza, ze jeszcze troche nowych mocy bedzie nas czekac w pelnej wersji. Jesli chodzi o wspinaczke powiem tak: ze swoja szybkoscia i precyzja Altair moze sie schowac i plakac :P Mozna sie zlapac wszystkiego i z kazdej strony (swietnie wyglada Cole siedzacy na latarniach lub przeskakujacy miedzy nimi :) hmmm nie wiem co ja mam z tymi latarniami :D ) i dodatkowa mozna bez problemu wykonywac ataki podczas akrobacji. I jak na gre sandbox'owa wypada moim zdaniem kapitalnie (w GTA4 zauwazulem wiecej doczytujacych sie tekstur na moim X, moze to dlatego, ze w inFamous za duzo sie dzieje i nie zwracasz na to uwage).

Mogloby byc w grze troche wiecej filmikow komiksowych, np. zamiast tych normalnych, ktore czasami raza :P ale cale szczescie, ze nie sa one dlugie :) Rowniez czasami nie ogarnialem kiedy zabijam zwyklych ludzi na ulicy poniewaz rozpierducha byla tak wielka, ze nic nie widzialem :P a to wsumie jest minus bo nie z wlasnej woli dostaje punkty na evil. Muzyki nie slyszalem, ale to dlatego pewnie, ze bylem zbyt przejety sama rozgrywka zeby sie dobrze wsluchac :P

Gameplay to sam miod i malinki. Uwielbiam zjezdzac po linach i robic gomore do okola siebie :P Ta gra daje tyle mozliwosci zaatakowania przeciwnika ile sie chce :) chcesz zwisac z parapetu albo z rogu pociagu i strzelac? No problem. Wiec jezeli ten poziom zostanie podtrzymany w pelnej wersji to znalazlem jedna z tych gier, ktora bedzie w moim czytniku przez dobrych kilka miesiacy :)

Dzisiaj pewnie przejde gre jeszcze conajmniej raz i poszukam jakis wiekszych bledow :P przeciez nie moze to byc ideal :P

A dla tych co czekali na syf i potkniecie Sony: macie maly problem :P bo ta gra naprawde zasluguje na ocene 9/10 i nic tego nie zmieni. Frajde z gry mialem duzo wieksza niz w GoW2 (jestem wielkim fanem) na X.

Kupilem konsole dla KZ2 (i poru innych, mniej znaczacych), ale to wlasnie inFamous (i w przyszlosci GoW3) jest gra, na ktora czekal z utesknieniem moj czytnik :P wiec jezeli masz watpliwosci to zassaj demo, zagraj, stan w kacie i przemysl swoje zachowanie :D

(miejmy tylko nadzieje, ze sie dobrze sprzeda :/ )

Edytowane przez thegrim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro gra jest za 179zł + HANCOCK na blue ray.

Nasz oddział SONY naprawde się stara :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest dobrze zrobiona zrobiłem zadyme w mieście i nie doznałem spadku fps'ow :D a podczas wspinania się na budynek odczuwałem okolo 50-60fps'ow ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie bo trochę jestem do tyłu, kiedy demko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie bo trochę jestem do tyłu, kiedy demko?

od wczoraj już jest ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

po zagraniu w demu oceniam je dosc surowo, bo 6.5/10 ... nie zachwycilo mnie po prostu

grafika mnie nie przekonuje, jest po prostu brzydka i jakas taka niechlujna.. wszedzie widac zabkujace pixele, cienie poruszajacych sie obiektow sa naprawde tragiczne (np. samochody w ruchu, ktore swoja droga tez wygladaja bardzo kiepsko)

pomimo ogromnego terenu dzialan widocznosc jest slaba, ograniczona dziwnym blurem i mgla ... nie dalo sie tego zrobic tak jak w GTA? bo przeciez ta gra to takie biegane i skakane GTA ;) no i w sumie to co urzeka w tej grze to swoboda ruchow .. idziesz gdzie chcesz i robisz co chcesz.. chociaz ile mozna zwiedzac nudne i brzydkie miasto? w GTA mozemy napawac sie widokami i odnajdywac kolejne smaczki tetniacego zyciem miasta, tutaj nic takiego nie ma.. a przechodnie to niestety tumany ... i ciagle robia zdjecia WTF?!

animacja glownego bohatera jest poprawna, chociaz jakos dziwnie sie porusza, a gdy np. pedzimy na dachu wagonu walczac z oporami powietrza i nagle wylapiemy 'kulke' nastepuja mala niespodzinka - przestaje wiac, my tracimy na moment rownowage, ale tak jak bysmy stali na ziemi, bo ten ped powitrza ktory chcial nas zrzucic z pociagu gdzies sie ulatnia.... a po odegraniu animacji postrzalu znow sie pojawia i wszystko pozostaje takie jak bylo wczesniej - komicznie to wyglada

nie wiem czy kupie pelna wersje, raczej nie ... jest jescze kilka tytulow w ktore nie gralem, a po musnieciu demka wydaly sie o wiele ciekawsze

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie, ale demo pierwotnie ustawione jest na easy, sprobujcie wrzucic na HARD - lekki hardcore jest przy zadymach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przetestowaniu dema stwierdzam iz szalu nie ma.Wole jednak poczekac na Prototype,zdecydowanie bardziej pasuje mi mroczny klimat.

Infamous jakos specjalnie mnie nie zachwycil.jest to kawal solidnej roboty ale nic wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bubel...

Grafika średnia, brak wygładzania krawędzi bije po oczach jak w GTA.

Dźwięk żenada... Obstawiam że wycieli g oz dema, bo az sie wierzyć nie chce że nie ma żadnych odgłosów otoczenia...

Rozgrywka jakaś nudna. 

Jedyne co dobre to poczucie swobody.

Jednym słowem jak dla mnie to szkoda kasy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×