Skocz do zawartości
Emir

inFAMOUS

Rekomendowane odpowiedzi

inFamous bierz jak Cie singleplayer interesuje z konkretna fabula bo LBP to tylko multi i tylko dla zabawy a nie do konkretnego pogrania. chyba ze jestes bardzo kreatywna dusza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po filmikach z gameplayem gra mi nie podeszła, ale zassałem demo i strasznie mi się spodobała. Musowo kupie jak tylko bedzie kasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde gram na zlego na hardzie i nie dosc ze idzie mi troche szybciej niz za pierwszym razem to jeszcze latwiej ;D nei trzeba sie przejmowac przechodniami ktorzy maja talent do wchdozenia pod granat czy cus :D walisz po wszystkim co sie rusza i masz gdzies ^^ no i jeszxze wysysanie zycia odnawia caly zapas energii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz gierke zamówiłem, tylko czekać kiedy przyjdzie :biggrin: Przed zagraniem w demko myslałem, że gra nie warta uwagi, filmiki mnie nie zaciekawiły.Teraz nie moge się doczekac kiedy ją będę miał :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja juz gierke zamówiłem, tylko czekać kiedy przyjdzie :biggrin: Przed zagraniem w demko myslałem, że gra nie warta uwagi, filmiki mnie nie zaciekawiły.Teraz nie moge się doczekac kiedy ją będę miał :tongue:

Mam nadzieje, że do piątku mi przyślą :tongue: jak nie to w poniedziałek, a niestety w tygodniu nie mam dużo czasu na granie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kurde gram na zlego na hardzie i nie dosc ze idzie mi troche szybciej niz za pierwszym razem to jeszcze latwiej ;D nei trzeba sie przejmowac przechodniami ktorzy maja talent do wchdozenia pod granat czy cus :D walisz po wszystkim co sie rusza i masz gdzies ^^ no i jeszxze wysysanie zycia odnawia caly zapas energii :)

Zawsze na hardzie jest łatwiej, jeżeli przechodzisz grę drugi raz, bo wiesz o co chodzi. Ja prawie skończyłem harda, no ale niestety jutro, pojutrze i w piatek mnei nei ma. Ależ jestem [ciach]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy ultima wysyła przesyłki ?? Wie ktoś ?? Często gry dochodziły dzień-dwa przed premierą, dlatego sądziłem, że może dzisiaj przyjdzie. A tu lipa. Mam nadzieję, że chociaż jutro będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a ja jednak dopadlem jeszcze gierke dzisiaj :P w koncu ja odpalilem i... jak na razie misje sa swietne i zroznicowane, a polski dubbing nie razi az tak bardzo jak sie niektorzy martwili :) glos glownego bahatera jest nawet bardzo dobry :P

ok wracam do gry i napisze za kilka dni jakas forumowa mini recenzje :)

UP - Ultima podobno w piatek bedzie wysylac :] przynajmniej tak mi powiedzieli....

Edytowane przez thegrim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, na stronie ultimy widnieje data 29.05, ale jest przed nią napisane tajemnicze "około".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kilka osób ukończyło już grę. Ile średnio godzin zajmuje przejście głównej fabuły wraz z pobocznym i misjami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że kilka osób ukończyło już grę. Ile średnio godzin zajmuje przejście głównej fabuły wraz z pobocznym i misjami?

niecałe 15h... Albo.... Sam nie wiem, ale w dwa dni żaden problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze wraz ze wszystkimi pobocznymi to wiecej :) chociaz teraz za 2 razem jak juz mowilem to idzie mi szybciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ultima podobno w piatek bedzie wysylac :] przynajmniej tak mi powiedzieli....

Jeżeli w piątek mi wyślą, to już nigdy nie kupie gry w tym sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera dziś. Czy ktoś wie czy gra jest już na półkach w MM lub Empiku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj kupowałem w MM w Krakowie, a ponoć w sprzedaży było już nawet wcześniej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20090527b.jpg

Jedno pytanie. Czy tak naprawdę jest w grze?

Tak, kraty absorbują elektryczność, Cole nie daje im rady :biggrin: nie jest aż tak potężny by je pokonać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niektórych gazetkach MM np warszawa Infamous + hancoc za 169zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś da znać czy w Empiku jest platyna za 1zł, tak jak było z Killzonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W Lubelskim empiku nie ma nawet gry, ma być w piątek cena 249zł bez żadnych promocji, ale nie wiem czy to wiarygodne bo pan sprzedawca był mało wiarygodny.

Edytowane przez cronosik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niech ktoś da znać czy w Empiku jest platyna za 1zł, tak jak było z Killzonem.

Dołączam się do prośby. Jak by tak było to super - z miejsca bym wziął Uncharted...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś zamawiał gre na Ultimie, to jutro gre będą mieć w magazynie i zaczną wysyłać. W piątek powinna wam dojść :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś zamawiał gre na Ultimie, to jutro gre będą mieć w magazynie i zaczną wysyłać. W piątek powinna wam dojść :thumbsup:

Nie wiem czemu, ale nie przejawiam takiego entuzjazmu jak Ty. Skoro premiera była dzisiaj, powinni wysyłać dzisiaj. Wiem, że to tylko jeden dzień, ale przyzwyczaiłem się, że zamawiając w ultimie mam grę dzień, dwa przed premierą. Nie dość, że mają wysokie ceny, to jeszcze każą na grę czekać.

Chociaż promocje z Mirror`s Edge i Dead Spacem były zacne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu, ale nie przejawiam takiego entuzjazmu jak Ty. Skoro premiera była dzisiaj, powinni wysyłać dzisiaj. Wiem, że to tylko jeden dzień, ale przyzwyczaiłem się, że zamawiając w ultimie mam grę dzień, dwa przed premierą. Nie dość, że mają wysokie ceny, to jeszcze każą na grę czekać.

Chociaż promocje z Mirror`s Edge i Dead Spacem były zacne

Wiesz, jak mi nie dojdzie przed weekendem to sie tak wkurze :verymad: te 2 dni OK, ale przed weekendem ma być ! :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×