Skocz do zawartości
matik1p2

PS4 BLUE LIGHT- problem z włączeniem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam jedną z nowszych PS4 Slim 1TB. Konsolę posiadam już dosyć długi czas i wczoraj niestety nastąpił problem. Według stwierdzeń mojego Taty, grał on sobie w Fifę 19 na owej konsoli i w pewnym momencie po prostu się ona wyłączyła. Gdy próbował ją uruchomić poraz kolejny niestety ale już migała niebieska dioda na przycisku uruchamiania.. jest tak przez mniej więcej minutę i konsola się jakby wyłącza, gdy wciskam drugi raz ten przycisk to wydaje on dźwiek jakby się ona już wyłączyła.

 

Szukałem wielu metod na rozwiązanie tego problem.. przez wyciągnięcie dysku i ponowne jego włożenie, aż po przeczekaniu kilku godzin i ponowne uruchomienie jej. Niestety, żadna z tych metod nie zadziałała.

 

Sprawdziłem dysk twardy konsoli. Podłączyłem go pod satę w komputerze i po uruchomieniu komputera w menadżerze zadań nie było tego dysku- rzecz logiczna, że może nie być partycji. Po przejściu do programu AOMEI tam było widać dysk, lecz.. on był pusty. Nie wiem dlaczego, jak tam było naprawdę sporo danych..

 

Znalazłem na jednym z angielskich forum, że mogę wejść w "Safe-Mode" i tam przeinstalować oprogramowanie. Więc z oficialnej strony ściągnąłem firmware 6.0 zgrałem na pendrive w foldery PS4- UPDATE, ale niestety nastąpił jeden problem.

Aby wejść w "Safe-Mode" trzeba przytrzymać przycisk włączania na czas aż usłyszę dwa dźwięki- jeden zaraz po wciśnięciu i drugi trochę później.. niestety, moja konsola nie wydaje tego drugiego dźwięku.

Cóż mam uczynić moi drodzy? Jestem na kierunku informatycznym więc trochę kojarzę, próbowałem sam robić.. no ale niestety, moje szanse odbiegły ponieważ z konsolami niestety nie mam takiego doświadczenia, jak z pc, a także z urządzeniami mobilnymi.

 

Czekam na jakąś sugestię co mogę teraz zrobić, pomijając na tą chwilę serwis- bo wiem, że to ostateczność.

 

Dzięki bardzo z góry!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Włączyłem dzisiaj konsole i komunikat podłącz urządzenie pamięci masowej z aktualizacją 6.00 lub noszą?? Konsola nie reaguje na żadne przyciski ciągle się włącza. Zainstalowałem nowe oprogramowanie z USB zaktualizowano się i dalej to Samo. Przy sprawdzaniu pamięci masowej  dochodzi do 37% i woła dalej to samo. Może ktoś miał. Taki przydek.?? Dysk padł czy coś innego. Nie mam. Pomysłu co robić. Konsola cały czas jest w trybie bezpiecznym. Dzięki za pomoc. Kod błędu 41333-4 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×