Skocz do zawartości
jontr

Targi E3

Rekomendowane odpowiedzi

hej. . czy wiadomo czy ta wypozyczalnia filmow/ seriali trafi do europy i ew.kiedy to moze nastapic ?

trafi na pewno, tylko nie wiadomo kiedy. Taka polityka Sony - co z tego, że w Europie Playstation sprzedaje się bez względu na wszystko - lepiej walczyć o inne rynki. To mnie w ich polityce wkurza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się może czy były jakieś informacje o Heavy Rain ? Niesamowicie zaciekawił mnie ten tytuł, jednak Sony na swojej konferencji nawet o nim nie wspomniało. Czy ta gra jest w ogóle w produkcji ? Będę wdzięczny za jakąś rzetelną informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

chyba nic nie było... a przy okazji, co wy widzicie w tym tytule? jest chociaż fabuła zdradzona? gatunek? czy cokolwiek co mogło by uzasadnić takie zafascynowanie tą grą? bo chyba na razie po za trailerem który aż tak mocno nie powala nic nie wiadomo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowa trawa. generalnie bylo "show" i tyle. pomachali konsola. pomachali grami. pochwalili sie ze wypuszcza 80Gb na europe i podkreslili ze maja super pomysly na gry i okolice we wlasnej opinii. teraz je robia a my sprawdzimy potem wiec na razie prosza o danie wiary na mile slowo i dobry usmiech.

bedzie jak bedzie. co wyjdzie - czas pokaze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Heavy Rain to właśnie że trailer wiele zaprezentował. W przeciwieństwie do konkurencji nie był zbitką akcji, puszczoną w szybkim tempie tylko czymś innowacyjnym. Nafaszerowaną emocjami, niczym muzułmański fanatyk trotylem, opowieścią młodej kobiety. Właśnie tego brakuje dzisiejszym grą, brakuje im głębi. Wszystko jest płytkie, robione dla dzieciaków, którzy fascynują się szybką akcją, płynną animacją i piękną grafiką. A gry to przede wszystkim wciągająca historia, poruszające sceny i moralne dylematy.

Poza tym twórcy tej gry zrobili świetnego Fahrenheita na peceta, więc można się po nich spodziewać czegoś więcej niż tylko papki dla mass. Jestem pewien że to będzie prawdziwie dojrzała produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Farenthida

lol

Rozumiem, ze mozna zrobic literowke w obcobrzmiacym tytule gry, ale to jest rowniez nazwisko fizyka, o ktorym powinienes wiedziec w tym wieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje nie byłem pewien jak się to pisze, wybacz nie jestem godzien wiązać rzemyków u Twoich sandałów. Dzięki jednak za zwrócenie uwagi. Człowiek uczy się przez całe życie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po E3 wychodzi na to, że... To 2009 będzie rokiem Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po E3 wychodzi na to, że... To 2009 będzie rokiem Sony.

Hm, a moze jednak 2010 bedzie rokiem Sony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Sony dotrzyma swoich obietnic to faktycznie 2009 rok zdecydowanie będzie dla nas bogatszy w dobre produkcje. Póki co do świąt również pojawi się parę godnych uwagi tytułów LBP. Motorstorm, Resistance, nie wspominając już o multiplatformowch gierkach . Nie jest źle, a będzie coraz lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli Sony dotrzyma swoich obietnic to faktycznie 2009 rok zdecydowanie będzie dla nas bogatszy w dobre produkce. Póki co do świąt również pojawi się parę godnych uwagi tytułów LBP. Motorstorm, Resistance, nie wspominając już o multiplatformowch gierkach . Nie jest źle, a będzie coraz lepiej.

Tylko że w 2010/11 wyjdzie następca X0 a tym samym ps3 stanie się konsolą drugiej kategorii na którą najgłośniejsze tytuły nie będą wychodzić wcale, albo będą wychodzić z mocno obciętą grafiką (tak jak teraz z PS2). Roczek dominacji po 3-4 latach czekania to raczej nie jest to co mi się wyśniło gdy kupowałem PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko że w 2010/11 wyjdzie następca X0 a tym samym ps3 stanie się konsolą drugiej kategorii na którą najgłośniejsze tytuły nie będą wychodzić wcale, albo będą wychodzić z mocno obciętą grafiką (tak jak teraz z PS2). Roczek dominacji po 3-4 latach czekania to raczej nie jest to co mi się wyśniło gdy kupowałem PS3.

gry na PS3 na pewno będą wychodzić, bo bardzo liczy się baza użytkowników. Sony musi tylko za rok rozpocząć mocną ofensywę, aby M$ nie podpisał z głównymi devami umów i żeby nie robili exclusive'y tylko na nową konsolę, olewając inne. Tak w sumie wymusili migrację ludzi z Xboxa na X360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale fakt faktem. To nie jest rok sony tak jak nam obiecywano

ani nie jest rokiem x360 wygrywa Wii lol a tak serio to żadna konsola nie ma do pokazania w tym roku nic nadzwyczajnego żeby można było powiedzieć ze to jej rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok się jeszcze nie skończył, więc przestańcie pier~1ć... Sezon ogórkowy mamy, wakacje są, nie liczcie na jakieś wielkie premiery w chwili obecnej. E3 też traci na znaczeniu. Przed nami jesio święta. Dopiero po świętach zamkniemy obecny rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rok się jeszcze nie skończył, więc przestańcie pier~1ć... Sezon ogórkowy mamy, wakacje są, nie liczcie na jakieś wielkie premiery w chwili obecnej. E3 też traci na znaczeniu. Przed nami jesio święta. Dopiero po świętach zamkniemy obecny rok.

Dobrze gadasz!

Ludzie popatrzcie jakie bajery są zapowiedziane po wakacjach: Soul Calibur 4, BioShock, LBP, Eternal Sonata, Sonic, Guitar Hero 4, Resistance 2, Prince of Persia... Można wymieniać długo! To będzie piękny finisz tego roku i niezły rozbieg przed 2009

Miejcie wiarę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko że w 2010/11 wyjdzie następca X0

No to akurat jest zaleta PS3

Usmiech ci sie czeste kupowanie konsoli?

Mnie zalezy zeby byla zywa jak najdluzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przepraszam, ale kto powiedział że jak wyjdzie nowy Xbox to ludzie się zaraz na niego rzucą? Większość będzie po 1. niepewna, bo wiedząc jak często pierwsze konsole są awaryjne, będą woleli zaczekać. Po 2. nie będzie długo zbyt dtużo ytułów. Po 3. Cena w porównaniu do PS3 będzie ogromna. PS3 będzie wtedy śmiesznie tanie i każdy będzie mógł sobie na nią pozwolić. Patrzcie jak się PS2 sprzedawało jak wchodził X360 i jak się sprzedaje, mimo słabej grafiki i możliwości. Poza tym, nie sądzę, że w 2010 będzie jakiś wielki postęp w procesorach i kartach graficznych, więc różnice będą się zapewne sprowadzać do lepszej fizyki, tekstur oraz rozdzielczości. Nie liczyłbym na postęp PS2 ---> PS3. Będzie to raczej coś pomiędzy. Moim zdaniem, PS4 może wyjść dopiero w 2016, czyli wtedy, kiedy będzie znowu nowy Xbox. Patrzcie na Wii i Nintendo - już drugą generację ciągną na tej samej grafice, a jakoś konsole im schodzą najlepiej, więc kto powiedział, że PS3 nie może przeciągnąć dwóch generacji? No i trzeba dodać, że jak w takim powiedzmy, 2011, PS3 będzie miało np. 80 milionów użytkowników, to nikt takiego rynku nie oleje przecież. Może to jest plan Sony? Przeczekać następna generację z PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę offtopic, ale pisany w odniesieniu do E3 więc się na niego zdecyduje...

No to akurat jest zaleta PS3

Usmiech ci sie czeste kupowanie konsoli?

Mnie zalezy zeby byla zywa jak najdluzej

Ale chce grać w najnowsze, najlepsze i najładniejsze gry. Oczywiście można powiedzieć, że grafika to nie wszystko, ale kilkanaście lat grania uczyniło mnie dosyć wymagającym i odpowiedni postęp uważam za konieczność (poza tym jestem grafikiem z zawodu i zwyczajnie lubię dobrą oprawę). Według prawda Moora przełożonego na język potoczny komputery (na których konsole jakby nie patrzeć są oparte) w ciągu 18-24 miesięcy zwiększają swoją moc obliczeniową dwukrotnie. Tak więc tak więc zaprojektowany po 6 latach nowy xbox będzie blisko 8 razy szybszy niż jego obecna wersja. Jeżeli więc teoria ta się potwierdzi (a nie ma żadnego powodu aby było inaczej, prawo Moora działa od początku istnienia komputerów) to nie ma najmniejszej szansy aby nasz PS3 był chociaż cieniem najnowszej konsoli M$. Nie będziemy mieli szansy nawet na pory, chyba że ich oprawa będzie bardzo solidnie ograniczona.

W interesie wszystkich posiadaczy PS3 jest żeby następca X360 pojawił się jak najpóźniej.

EDIT:

80 milionów użytkowników, to nikt takiego rynku nie oleje przecież.

Przez 2 lata sprzedano 15 milionów PS3, twierdzisz że przez 3 kolejne sprzedadzą 65?

Patrzcie jak się PS2 sprzedawało jak wchodził X360 i jak się sprzedaje, mimo słabej grafiki i możliwości.

Ale mimo to głośno było tylko o tytułach na X0...

Patrzcie na Wii i Nintendo - już drugą generację ciągną na tej samej grafice, a jakoś konsole im schodzą najlepiej, więc kto powiedział, że PS3 nie może przeciągnąć dwóch generacji?

Odpowiedz na to pytanie wydaje mi się oczywista. Sercem PS3 nie są exy, lecz produkcje multiplatformowe, a ich ilość wraz z zakończeniem supportu dla X0 zostanie solidnie ograniczona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zasilaj konto MS pieniazkami, nikt Ci tego nie broni. Xbox przegra z samym sobą, tak daleko sie zapedzili ze beda wypuszczac konsole moze co 3 lata ? Aby byly lepsze i lepsze. Wiadomo kazdy chce zarobic jak najwiecej ale Sony nie traktuje nas jak maszynki do zarabiania i naprawda daja nam cos co jest warty pieniedzy na nich przeznaczanych, nie czuje sie oszukanych tak jak w przypadku ps2 bo zapewnilo mi zabawe na dluuuugie lata i po takim czasie ten ponad tysiac wtedy na ps2 wydany okazuje sie byc smieszna cena za lata zabawy. Ci co maja teraz Xbox 360 inwestuja w niego a za 2-3 lata moze sie okazac ze juz to bedzie jedno i to samo i rynek 360 upadnie. PS3 moze i byc gorsza od Xboxa 720 czy jakiegos tam, wazne ze bede sie nim bawil przed dlugie lata nie czujac sie oszukiwanym. A jeszcze jedno zdanie przed wydaniem ps3 ktora brzmialo "Budujemy konsole na około 10lat" zadecydowalo o moim wyborze konsoli. Zreszta ta konkurencja zamiast robic nam dobrzem wychodzi bokiem. Ja tam nie zwracam uwagi na xboxy w ogole. I znacznie ulatwia mi to zabawe, gram sobie w skate swietnie spedzajac czas a nie byc smutnym ze na X0 jest ladniej...Tracicie przyjemnosc z granie na rzecz chorych technologii jakby byly najwazniejsze. Wracam grac w Crash Team Racing na PSX bo zabawa w tym wszystkim jest najwazniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
W interesie wszystkich posiadaczy PS3 jest żeby następca X360 pojawił się jak najpóźniej.

Niby dlaczego wszystkich? Bardzo dużo ludzi na świecie posiada obie konsole to raz, a dwa, ja wiem że będę sobie mógł pozwolić na następce X360 jak wyjdzie i nie będzie mi to przeszkadzać w posiadaniu PS3.

Przez 2 lata sprzedano 15 milionów PS3, twierdzisz że przez 3 kolejne sprzedadzą 65?

Tak, choćby dlatego, że teraz konsola robi się coraz bardziej przystępna, jest coraz więcej gier, coraz lepiej się sprzedaje (szczególnie w Europie) oraz cena sukcesywanie spada. Mieszkam w Niemczech i dużo ludzi się tutaj zadeklarowało, że kupi PS3 dopiero jak cena spadnie na poziom Wii/X360. Prawdopodobnie tak samo jest w innych krajach wysokorozwiniętych, takich jak Wyspy czy też Francja. Po prostu jak PS3 osiągnie ten pułap 300/250 Euro, to naprawdę dużo ludzi ją kupi i może nie sprzeda się 65 milionów, ale na pewno baza użytkowników będzie miała kilkadziesiąt milionów. Po prostu PS3 potrzebuje więcej hitów na wyłączność i bzdurą jest, że exy się już tak nie liczą, bo wystarczy spojrzeć na wyniki MGS4 i jak się PS3 polepsza ciągle w Stanach, a w Europie sukcesywnie X360 pokonuje. Zobaczysz co się będzie działo w lutym 2009, jak wyjdzie KZ2. Masakrator graficzny i dobry online, takie gry się dobrze sprzedają dzisiaj sprzedają.

Ale mimo to głośno było tylko o tytułach na X0...

E tam. Tak naprawdę dopiero GRAW i Oblivion sprawiły, że o X360 zaczęło być naprawdę głośno. Wcześniej się z niego śmiano - middle gen i te rzeczy.

Odpowiedz na to pytanie wydaje mi się oczywista. Sercem PS3 nie są exy, lecz produkcje multiplatformowe, a ich ilość wraz z zakończeniem supportu dla X0 zostanie solidnie ograniczona.

To ty tak uważasz. Dla kasy jaką zarobisz na takiej bazie użytkowników, developerzy będą co najwyżej robić dwie osobne wersje gry - dla PS3 i X720 (?).

Podam ci przykład z dzisiejszych czasów (ha, zaskoczony co? )

Star Wars: Force Unleashed. Gra działająca na nowym enginie, z rewolucyjną fizyką opartą na Euphorii. Mnóstwo rzeczy do niszczenia, gra możliwa tylko na X360 i PS3 (czyli analogicznie jest to X720 w przyszłości powiedzmy, wiesz mam nadzieję o co mi biega). Nowa technologia i wszystko ładnie pięknie. A tu trach - gra zostanie wydana także na staruśkiego PS2 (analogicznie jest to PS3). I co z tego, że cała piękna fizyka (teoretycznie cały sens tej gry, bo wiadomo że chodzi tu o pokaz, uwolnienie mocy) zniknie, skoro na PS2 jest tylu użytkowników, że nie można tego zignorować. Ale zaraz starego Xboksa tu nie ma (analogicznie X360), więc wszystko jest jasne. Porzucenie starego Xboksa, nie sprawiło, że automatycznie ograniczono support hitów z konsol nowej generacji dla PS2.

Mam nadzieję, że zrozumiałeś o co mi chodzi. Gra nowej generacji, teoretycznie nie możliwa na starej, więc po co sobie zaprzątać głowę. Ale warto dla kasy, obciąć grę do możliwości PS2 i wydać ją okrojoną. I to pozwala mi sądzić, że to samo będzie z PS3. Będzie sobie X720 generujący cuda-niewidy, ale większość gier będzie lądować także na PS3, ale co z tego że okrojonych, skoro i tak będą wyglądać olśniewająco?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ale kto powiedział że jak wyjdzie nowy Xbox to ludzie się zaraz na niego rzucą? Większość będzie po 1. niepewna, bo wiedząc jak często pierwsze konsole są awaryjne, będą woleli zaczekać. Po 2. nie będzie długo zbyt dtużo ytułów. Po 3. Cena w porównaniu do PS3 będzie ogromna. PS3 będzie wtedy śmiesznie tanie i każdy będzie mógł sobie na nią pozwolić. Patrzcie jak się PS2 sprzedawało jak wchodził X360 i jak się sprzedaje, mimo słabej grafiki i możliwości. Poza tym, nie sądzę, że w 2010 będzie jakiś wielki postęp w procesorach i kartach graficznych, więc różnice będą się zapewne sprowadzać do lepszej fizyki, tekstur oraz rozdzielczości. Nie liczyłbym na postęp PS2 ---> PS3. Będzie to raczej coś pomiędzy. Moim zdaniem, PS4 może wyjść dopiero w 2016, czyli wtedy, kiedy będzie znowu nowy Xbox. Patrzcie na Wii i Nintendo - już drugą generację ciągną na tej samej grafice, a jakoś konsole im schodzą najlepiej, więc kto powiedział, że PS3 nie może przeciągnąć dwóch generacji? No i trzeba dodać, że jak w takim powiedzmy, 2011, PS3 będzie miało np. 80 milionów użytkowników, to nikt takiego rynku nie oleje przecież. Może to jest plan Sony? Przeczekać następna generację z PS3?

Sam sprzedałem teraz wszystkie gry na PS3, zostawiając tylko COD4 ponieważ dzięki online ta gra jest nieśmiertelna, żeby zrobić upgrade komputera. Otóż technika zmienia się z miesiąca na miesiąc, a rok czy kilka lat to już lata świetlne. Nie jestem fanem M$ gdyż dla mnie to wielka firma uprawiająca monopol, który tylko szkodzi rynkowi ale jeśli wydadzą nową, bardziej zaawansowaną konsole, z pewnością ją kupie.

Jeśli chodzi o Wii to oczywistym jest że fenomenem nie są gry tylko sposób sterowania i to on zapewnił tej konsoli sukces. Gdy tylko ktoś raz zagra na tym sprzęcie od razu chce mieć go w swoim domu. Dlatego tak dobrze się sprzedaje, poza tym jest tani w stosunku do PS3. Jednak moim zdaniem nie jest to konsola dla prawdziwych graczy, tylko zabawka na rodzinne imprezy, lub ubaw z przyjaciółmi, którzy nigdy nie mieli w rękach pada i nie wiedzą nawet jak się włącza konsole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×