Skocz do zawartości
bloterzoter

Sprawdzone ścieżki, powielanie schematów, czyli o nowościach w branży.

Rekomendowane odpowiedzi

Targi E3 w doskonały sposób zaprezentowały wszystkim zainteresowanym, czyli nam, graczom, w jakim kierunku zmierza najprężniej rozwijająca się gałąź przemysłu rozrywkowego. Wszyscy wiedzą że gry przynoszą producentom większe dochody, niż wiodące do niedawna w tej gałęzi przemysłu hollywoodzkie produkcje. Warto więc zastanowić się, co takiego zaoferowano nam graczom, osobą napędzającym całą tom machinę. Przykrym faktem jest że developerzy inwestują przede wszystkim w sprawdzone projekty, powielając tym samym schematy i skazując nas na monotonie. Nie mówię tu o sequelach tytułów takich jak Killzone, Motorstorm, Resistance czy też kolejnych częściach będących kontynuacją wspaniałych tytułów. Chodzi mi o nowe produkcje, które podążają sprawdzonymi ścieżkami. Co chwile słychać o nowym "rewolucyjnym" FPSie, TPSie, samochodówce, grze sportowej czy przygodowej. Jednak ja z trudem dostrzegam ewolucje w coraz to nowszych tytułach. Czy was jest w stanie coś jeszcze zaskoczyć w grach, czy również czekacie na świeży pomysł w najbliższych produkcjach. Czy to tylko moje jakże polskie marudzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mamy LBP. Serie będą powielane, bo to przynosi twórcom o wiele większe zyski. A co do innowacyjności - to co można było wymyślić już wymyślono i trudno zaskoczyć czymś nowym - chyba tylko widowiskowością akcji. Mnie do szczęścia brakuje tylko większej różnorodności - niech wyjdzie gra w 100% powielająca schematy, np. platformówka w stylu Crasha Bandicoota starego i nie będę miał nic przeciwko, jeśli będzie czerpać z niego rozwiązania - ważne, że nie będzie to kolejna gra oparta o strzelaniu. Albo gra w stylu NFS P2k - bez głupiej fabuły, jeżdżenia po mieście - po prostu trasy, samochody, kasa, tuning mechaniczny, dosyć realistyczny model i już. Nawet gdyby zrobili P2k w HD i z ostatnimi wozami firmy, dali te same trasy i model jazdy kupiłbym bez zastanowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×