Skocz do zawartości
Emir

Ratchet & Clank: Quest For Booty

Rekomendowane odpowiedzi

Moze ktoś mi pomoze, więc tak - aktywowałem te wszystkie samoloty (?) i nie wiem co dalej, pisze mi, że mam kogoś znalezc, ale gdzie i kogo.

Pod wodą, znalazłem też jakaś jaskinię, lecz nie umiem rozwalic tych drzwi, pomoze ktos? :)

Pod woda krate rozwalasz granatem jak juz go dostaniesz.

A jak aktywujesz TURBINY ( samoloty :D ) to musisz potem podpiac beacon (radar). Jest na srodku wyspy (tam gdzie ta laseczka stoi) i musisz zagadac do operatora. Powie ze brakuje srubki wiec musisz ja kupic od smugglera i zaniesc spowrotem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to podpiac radar?

Juz sobie poradziłem, dzieki wielkie za pomoc :)

Edytowane przez Triple_H

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wiem że to nie post tutaj tylko do "Gry" ale tam niestety tematu nie mogę stworzyć.

Chciałem się ze wszystkimi podzielić opinią na temat gry RATCHET & CLANK QUEST FOR BOOTY.

Niby jest to gra od 3lat, co niestety ma się nijak do prawdy. Tak naprawdę gra jest za trudna dla młodszych graczy (nie tylko jeśli chodzi o wiek ale też o umiejętności), a za łatwa dla trochę zaawansowanych graczy. Sam hard mode przeszedłem w nie całe 6h. Co do grafiki, wiadomo jak w grach tego typu, przyjemna dla oka i kolorowa. Niestety nie ma możliwości gry poprzez internet jak i na 2 pady. Osobiście odradzam kupno tej gry osobom które nad tym się zastanawiają.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Almightly ...

Gra podobnie jak inne tytuły ma swoich zwolenników - klasyka sama w sobie

Jeżeli chcesz tytuł dla 3 letniej pociechy to proponuje RUB A DUB lub któregoś z BUZZ'ów JUNIOR. R&C na pewno nie jest dla 3latków

Co do łatwości gry to pamiętaj że nie wszyscy "dorośli" użytkownicy posiadają wyrobionego SKILL'a - Osobiście mam 27 lat - R&C był moim pierwszym tytułem na PS3 i tak naprawdę musiałem się wtedy pomęczyć - po roku grania i ogarnięciu kilku tytułów pewnie bym go przeszedł jak Ty w 3-4 godziny i pewnie nie raz jeszcze do niego wrócę bo tytuł jest wart ponownej uwagi.

Jedym słowem wyraź swoją opinię i nie przekonuj na siłę do niej pozostałych ... bo cóż racja jest jak d**a - każdy ma swoją

Edytowane przez Tomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem z tym podwodnym przejściem gdzie są te świtliki na hoolefar island. słyszalem że trzeba tam miać granat a jak trzeba to jak go zdobyć. z gory thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod woda krate rozwalasz granatem jak juz go dostaniesz.

A jak aktywujesz TURBINY ( samoloty :D ) to musisz potem podpiac beacon (radar). Jest na srodku wyspy (tam gdzie ta laseczka stoi) i musisz zagadac do operatora. Powie ze brakuje srubki wiec musisz ja kupic od smugglera i zaniesc spowrotem..

jestem na tym samym rchomiłam wszystkie turbiny jestem przy tym czeronym turbinie otworzylam tą droge no gorze ale jak tam wejsc ?

prosze o jak najszybsza pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem demko i niesamowicie mi się spodobała. Chociaż w zasadzie nie wiem którą część zassałem. :P Planuję zakup, jako że są bardzo tanie, więc pytanie do was:

Która część jest najlepsza?

A, nie wiem czy tylko w demie, wy w pełnych wersjach też macie tylko 5 pkt życia? Raz oberwałem od byle przeciwnika i od razu dead. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostępne są dwa dema, Quest czyli taki dodatek do ToD i najnowsza część. Dla mnie wszystkie trzy są super (mam i nie sprzedaję), chociaż Quest jest najkrótszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×