Skocz do zawartości
wonx

Rock Band 2 a Guitar Hero: World Tour...

Rekomendowane odpowiedzi

A więc. Od pewnego czasu jestem szczęśliwym posiadaczem Rock Band... Podoba mi się perkusja, gitara i wogle całe granie jako zespół. Niedawno Harmonix powiedzało że wychodzi Rock Band2. Byłem tak szczęśliwy że odrazu zacząłem szukać info o instrumentach itp. Łatwo mogłem wywnioskować że perkusja MUSI być o wiele lepsza od perkusji GH:WT ( ponieważ mieli już wgląd jak wygląda i musieli dać coś lepszego )...

Oto perkusja z Guitar Hero4: World Tour

Po pewnym czasie natrafiłem na info:

Że perkusja z Rock Band 2 ma wyglądać tak

Odrazu się zajarałem i już wyobrażałem sobię grę na tym cudeńku. Niestety moja radość nie trwała zbyt długo...

Perkusja z Rock Band 2 NIESTETY będzie wyglądała tak... Tylko stópka będzie inna...

Tak, tak... Perkusja z Rock Band 2 będzie się różniła tylko tym że będzie cichsza, wytrzymalsza i będzie miała czujniki nacisku...Będzie możliwość dokupienia tależy - NIE, nie będą one w zestawie. Jak się pewnie domyślacie tależe będą zastępowały żółty i zielony... Nie będą dodawane nowe "gemy" w grze... Dobrze że będzie działała perkusja z Rock Band1 ale... no właśnie - ale.

Rock Band 2 będzie się różnił od Rock Band 1 następującymi rzeczami:

- Battle of Bands

- Online World Tour

- Drums Tutorial ( do nauki grania na prawdziwej perkusji )

- Możliwość robienia zdjęć swojemu zespołowi... - Suuuppppeeeerrr...

Jak sami widzicie można powiedzieć że ta gra nie jest potrzebna... Mogli zacząć myśleć o Rock Band 2 PO premierze GH4:WT...

Jak się tak zawiodłem na Rock Band 2 czemu nie chcę kupić GH4:WT? Jest kilka powodów ale jeden jest najważniejszy - GEMY ( te kółeczka "nutki" ) SĄ TAK NIE PRECYZYJNE ŻE NIE KUPIĘ TEJ GRY.

Napisał bym więcej ale wróciłem od kumpla i zmęczony jestem. Jutro dopiszę więcej.

*Jeżeli ma to być w innym dziale proszę przenieść*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wonx perkusje ktora pokazales jest naprawde do Rock Banda, tylko ze nie w standardzie, bedzie mozna ja sobie dokupic jego zupelnie cos oddzielnego. Pozatym bedzie mozliwosc uzywania jej jako normalnej perkusji elektronicznej. Znajde dokladne linka z info to dam Ci znać. Sam posiadam Rock Banda ale tylko z perkusją. Rock Banda 2 kupie na 1000000% dla jednego utworu, zagrac Chop Suey! grupy System of a Down na bebnach to bedzie wymiot ^^

btw. wonx moze kiedys zagramy online jak juz wreszcie bede mial internet podlaczony do ps3 : > ? Tylko musze pocwiczyc bo dawno nie gralem(spalil mi sie tv crt a w pokoju w ktorym stoi hd nie ma miejsca by grać-.-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... perkusja z GH o wiele lepiej się prezentuje. Rzecz jasna mówię o standardzie. Ta z RB to praktycznie to samo, a dokupywać takiego Mercedesa, no cóż nie uśmiecha mi się Oczywiście w RB też ciśnie mnie do jednego z najwsanialszych kawałków na świecie - Chop Suey! (oczywiście nie tak genialnego jak Aerials, Know, Spiders, Forest i kilku innych). Już nie mogę się doczekać jak będę walił po garach i łamał talerze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z ta perkusja to wiem ze nie w standardzie ^^ ( edytuje tego posta i dopisze wiecej jak na PC wleze:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok ale po jajach jakie są z dostaniem na naszym pięknym kontynencie RB mam tą grę gł... Ignoruję ją

Z GH3 bawiłem się na tyle dobrze iż czekam na kolejną część z ogromną niecierpliwością. Nie tylko pokaże znaczny postęp w stosunku do "trójki" ale z tego co piszesz będzie nawet górować na RB2...

Za tym zakupem przemawia u mnie jeszcze fakt posiadania już gitarki dzięki czemu mogę kupić tylko zestaw z bębnami by zagrywać się z kumplem na śmierć

Rock 'N' Roll!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał to ja będę miał Rock Band 2 na sprzedaż (kilka kopii).

(nie mam neta w domu pisze od kuzynki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakby ktoś chciał to ja będę miał Rock Band 2 na sprzedaż (kilka kopii).

(nie mam neta w domu pisze od kuzynki)

Zależy w jakiej cenie, bo Sopot mi się uśmiecha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już odkładam kase na GH IV. Z łatwością zrezygnuję z większości tegorocznych hitów dla tego tytułu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na oficjalnej stronie rockband 2 perka wyglada jeszcze inaczej, 4 czarne pady. ps czemu nie ma osobno stopy i hihata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×