Skocz do zawartości
lovehatehero

Cos zaczyna sie dziac :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

e tam staruch i co z tego każdy może grać w gry niezależnie od wieku jak . JA to widze tak jeśli chodzi o gry na ps3 po 12 czerwca można powiedzieć że sony przyspieszyło i daje coraz lepsze gry i oprogramowanie dla naszej konsolki jestem zadowolony że ją mam (dla mnie gry na nią były od dawna ale konsoli nie miałem jeszcze xD) widać gry tanieją lepsze tytułu starsze kupimy za 100zł np. Uncharted . Ogólnie cieszy mnie to jak jest ale jeszcze bardzie to jak będzie little big planet i reszta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja rowniez znalazlem ten temat dosc optymistyczny, ale nie z powodu rosnacej ilosci gier na PS3 lecz innego... mianowicie cieszy mnie, ze nie jestem jedynym 'staruchem', ktory lubi taka forme rozrywki Zachecam Was do podawania swojego wieku. Zdaje sobie sprawe, ze wiekszosc z Was to (za przeproszeniem) 'szczyle' jezeli mozecie sobie pozwolic na 5-6 godzin dziennie granie na konsoli. Ale fajnie, ze jest tez grupka (za przeproszeniem) staruchow jak ja Choc nie mam jeszcze zony i dzieci to mam mase innych obowiazkow. Gierkami bawie sie jak wiekszosc z Was od malego i tak to juz sie ciagnie... moji znajomi... no jakos nie interesuje ich taka zabawa wiec czasami czuje sie jak duze dziecko, ale co ja na to poradze jak ja to lubie

Panie Wojna podaje ci ręke, my "staruszki" musimy trzymać sie razem, hihi

oj wielu takich w naszym wieku którzy męczą gry i nawet starszych, granie jest dla wszystkich którzy to lubia, ta dyscyplina nie zna granic wiekowych

moja żonka cały czas mówi na mnie duże dziecko a że nie mamy dzieci wiec jej to jakoś rekompensuje, i powtarza "po co mi dzieci jak mam ciebie"

pzodro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie narzekanie na to że gry są za drogie, to przegięcie... MGS4 w dniu premiery na Allegro stał w wielu aukcjach po 166zł, to dużo za taką grę?... Mój kumpel stosuje chwyt z zakresu 'oby więcej jak najniższym kosztem', normalnie chińszczyzna że hej! W domu ma PS3, ale PS2 ma przerobione i ma 2 cake'y po 100 płyt każdy z grami... a gra jedynie w dwa tytuły, więc po co to ściągać, aby mieć? Jak się i tak nigdy ni włączy...

Teraz czeka na to aby PS3 ktoś umiał przerobić, pościągał już nawet gry na PS3 z torrentów, i leżą, czekają...

Jak dla mnie tytuły na PS3 nie są drogie, nie mowie tu o tym że ja mam na nie kasę, ale o tym że taki Uncharted DF już jest za 80zł, a nie trzeba w dniu premiery mieć przecież gry... po 2 mscach gra spadnie z ceny i wtedy można ją kupić...

---------------------------------------

Co do wieku, mam 27 lat prawie ..., gram od 1985r...

Rafaello... mam wrażenie, że nasze zony to bliźniaczki, po tym co piszesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie i Panie Fajnie,ze dalej ciagniecie ten temat, by pozostal POZYTYWNY!!!! Bylem ostatnio na forum xbox i tak bez obrazy ale tam caly czas zyje watek (ps3 vs. xbox) no masakra - ze ludziom sie chce hehe a my tu zrobimy POZITIWE TEMATE

Wracajac do tematu... skoro robi sie pozytywnie, to moze warto pisac teraz swoj wiek, czy sie pracuje i stan cywilny , dzieci oczywiscie tez. Nie zeby pisac cos dla glupot, ale zeby zobaczyc, jacy ludzie graja (mlodzi, starzy, zonaci, mezatki itd. )

P.S. A pamieta ktos taka konsolke co sie nazywala chyba PEAGAZUS ? byly tam takie pady i zolte duze dyskietki (taka gra byla contra) hahaha. Piekne lata, no piekne - a teraz gdzie swiat juz poszedl ? masakra. Taki skok

Ja mam 24 lata, nazeczona, dzieci jeszcze nie, slub za 4-5 lat (jesli sie zdaze nagrac ) hahaha

Milego dnia grajkowie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
byly tam takie pady i zolte duze dyskietki (taka gra byla contra) hahaha.

To były cardridge:)

Co do grania na Pegazusie, to podróbka SNES'a, w zasadzie chyba niczym nadzwyczajnym się nie różniła od oryginała...

Ja zaczynałem na ZX spectrum, NES, SNES, Commodore C64, Atari itd... aż nastał czas PlayStation. Nigdy nie grałem na XKlocku, nawet pada w dłoni nie trzymałem, a co do hmm wojny PS3 vs XKlocek, to i tu by były pewnie wojny i wojenki, gdyby nie czystka sprzed kilku miesięcy i kilka upomnień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wy o tych cenach gier tak zaczeliście to ja też swoje 3 grosze dorzuce Może i gry są drogie i dochodzą do max 250 zł. Jednak jeżeli tytuł jest naprawde godny uwagi to warto wydać te pieniądze. MGS4, którego dostałem w dniu premiery (pre-order) kosztował 180zł + 20zł przesyłka. Jak na tak wypasioną grę i upchaną płytę BD po brzegi to naprwadę śmieszna kasa. Najwięcej za grę dałem 250zł. GTA4 w empiku tyle stało, a ta gra była po prostu średnia. Poprzednie części jakoś lepiej mi się podobały. Dla tego dobieram gry ostożnie i zazwyczaj trafiam w dziesiątkę. Teraz pogrywam w BF: Bad Company ale z braku czasu i różnych innych zajęć nie mam czasu grać. Coś tam pisaliście o piratach i ilości gier z tego... ja to nazwę Problemu bo nie popieram tego typu działalności. Jeżeli chcecie lepsze gry w przyszłości to dajcie developerom zarobić. Nie widzę frajdy z 300 wypalonych/ściągniętych gier z p2p i tym podobnych. Gra ktoś w to wszystko? Napewno nie. Kurzą się te płytki na pułce a gracie tylko w 2-3 tytuły. Od piratów także padają szybciej konsole. Lasery dostają po tyłku i to mocno. Mam ziomka co PS2 kupywał już ze 4 razy i ciągle jedzie na piratach. Może to podnosi sprzedasz konsoli, ale developerzy nie zarabiają. Zarabiają producenci nagrywarek, tanich śmiesznych płytek i nasza kochana TP (lub inny provider łącza). Nie lepiej kupić już używany oryginał? Jak pisały osoby wyżej można dobre gry już bardzo tanio dostać. 80zł za Uncharted to bardzo dobra cena, a gra jest warta oblukania. Gry na PS2 też już za 50zł można łyknąć. Osobiście sam mam 2 używane gry. Resistance'a i Motorsotrma. Obie kupiłem za 100zł za jedną. Rozumiem że każdego może nie stać na grę, a mamusia lub tatuś nie kupią synkowi/córce gry za 200zł więc taniej przerobić konsole i walić wszystko z sieci. Nie wiem jak w innych krajach ale u nas piractwo chyba kwitnie najlepiej. Jeżeli potrafiliście uzbierać kasę na jaką kolwiek konsole to jestem pewien że i na dobrą/ę grę/y też byście uzbierali te kilka ztetów. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maras widzisz ale tu jest opcja 'byle więcej' bez znaczenia czy tytuł się spodoba czy nie, kumpel ma to i ja bede miał, kumpel nie gra to i ja nie pogram ale mam!...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel skoczył z mostu ja też za nim skocze. Takie argumenty nie mają sensu. Jeżeli stawiają ilość nad jakość to są to dla mnie leszcze. Ostatnio byłem u kupla który ma klocka. Oryginalny nie przerobiony. Ma także GTA4. Przyszedł do niego inny koleś ze swoją konsolką przerobioną na pirtaty (chyba wersja arcade). Mówił że sciagął GTA 4 z neta i gra mu się cieła jak diabli i zapytał go czy u niego też tak jest. Odpalił oryginał na swoim piracie i gra chodziła bez najmniejszego problemu. Wniosek: Piraty kaleczą konsole. Dla mnie osoby co pykają na piratach nie mają prawa się wypowiadać o grach bo nic o nich nie wiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, z cięciem piratów na konsolach jest tak że nie zawsze ale często się to dzieje... sieć P2P ma do siebie to że dane nie zawsze są oryginalne w 100%w stosunku do tego co ma osoba z drugiej strony, wystarczy kilka kb danych a często to kilkanaście mb i szarpie Ci soft na konsoli.

Ja piraciłem na PC jakoś w 2000r, do kiedy grałem na PC... i pamiętam, że większość gier które kupowałem na bazarku (wtedy nie dało się ssać, bo łącze miało max 128kb/s) nie była za dobrej jakości! Wiele tytułów dochodziłem do połowy lub końca i dupa, nie można bylo dokończyć bo dane źle były wypalone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, z cięciem piratów na konsolach jest tak że nie zawsze ale często się to dzieje... sieć P2P ma do siebie to że dane nie zawsze są oryginalne w 100%w stosunku do tego co ma osoba z drugiej strony, wystarczy kilka kb danych a często to kilkanaście mb i szarpie Ci soft na konsoli.

Ja piraciłem na PC jakoś w 2000r, do kiedy grałem na PC... i pamiętam, że większość gier które kupowałem na bazarku (wtedy nie dało się ssać, bo łącze miało max 128kb/s) nie była za dobrej jakości! Wiele tytułów dochodziłem do połowy lub końca i dupa, nie można bylo dokończyć bo dane źle były wypalone...

Dla tego lepiej iść do sklepu i wydać te złocisze i mieć w 100% sprawny produkt. Na PC na płytach dołączali jeszcze cracki, seriale i inne dupne rzeczy a gry albo działały albo miały wirusy itp. Na temat piractwa to by się oddzielny temat przydał bo straszny offtop poleciał Mam swoje zdanie i jego się trzymać będe. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt zrobił się off... więc w kwestii powrotu do tematu...

Mam prawie 27 lat, kota i żonę, gram od 85r, nigdy nie miałem XKlocka ponieważ z produktami M$hitu mam dość pierdzielenia się w robocie... i w domu bym już tego nie wyrobił!...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 22 lata (PSNID mówi sam za siebie), Pracuje jako grafik komputerowy i drukuje kombinezony narciarskie na ploterach. Gram od bardzo dawna. Pamiętam doskonale czasy Atarynki, Amigi, Comodore, NES'a (u nas pegazus), Piękne czasy Technologia poszła do przodu. Pamiętam jak mój kuzyn kupił sobie Genesisa (mega drive 2) był to szok dla oczu a także uszu ale miałem porównanie ze SNES'em i tam dźwięki wydawały się trochę lepsze. Jakiś czas puźniej pojawiła się marka SONY ze swoim Playstation. To była rewolucja w grach zarówno graficzna jak i dźwiękowa. na tamte czasy nawet pad był elegancko zaprojektowany. Możliwość zapisywania stanu gier także była szokiem dla innych konsol. To był must have. Później były Dreamcast, Gamecube i XBox. Każda konsola miała swoje 5 minut. Oczywiście konsol do gier było mnóstwo ale nie miałem okazji na nich pograć. I tak najwięcej czasu spędzałem w salonach gier na takich grach jak mortal kombat, Final Fight, Hook i wiele innych o których już nie pamietam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pracuje jako grafik komputerowy(...)

Heh to łączy nasz zawód jestem grafikiem z wykształcenia, adminem sieci i serwerów z zawodu a z hobby (zarobkowego) fotografem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Heh to łączy nasz zawód jestem grafikiem z wykształcenia, adminem sieci i serwerów z zawodu a z hobby (zarobkowego) fotografem

Ja nie jestem z wykształcenia a z umiejętności obsługiwania komputera (samouk) "Grafika komputerowego" nie bierz zbyt dosłownie bo ja tu jestem od scalowania grafiki do większych lub mniejszych rozmiarów. Obsługuje tu Corela, Photoshopa (tylko do eksportowania grafiki do Postershopa) i inne śmieszne programiki. Jednak wiele się nauczyłem sam i ostatnio nawet zaprojektowałem kolesiowi koszulkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo i widze ,ze zawody tez polecialy i dobrze. To i ja cos dorzuce, a co tam. Z zawodu bylem pilkarzem (mlodziezowe MP w pilce halowej, ME amatorow,ale skonczylo sie na 4 lidze/jakas tam kasa zawsze byla ) hehe , a teraz jestem "stylista" w salonie meskim, szyje na miare garnitury itd takie pierdu ,pierdu. W celach zarobkowych gram tez w lotka ale nie idzie hehehe

P.S. grafik komputerowy - fajna sprawa a i jescze zeby bylo pozytywnie to polecam dzisiejszy magazyn NEO plus. Fajny opis LBP az mi sie milej zrobilo jak czytalem hahahha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam od jakiegos miecha jestem posiadaczem PS3 <hurra>! A mianowicie ciesze sie z tego faktu ze go mam iz dlugo sie zastanawialem czy kupic x-boxa czy wlasnie ps3! Uwazam ze zrobilem dobrze iz jest to przyszlosciowa konsola!Mozna do niej wgrac Linuxa o czym dowiedzialem sie z tego forum!! Mimo iz nie ma przerobki i pewno dlugo na nia nie bedzie mysle ze jesli sie kupi jakas gre raz na jakis czas to da nam ona sporo rozrywki!! Mianowicie mam narazie tylko GTA 4 i zawsze kiedy ja wlacze jestem wciagniety w nia i ciezko mi od niej odejsc! Dla tych ktorzy chca pograc w cos wiecej polecam podlaczyc ps3 do internetu i sciagnac przez noc demko! Pozdrawiam PS3 Rządzi!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem inspektorem kontroli podatkowej o złotym sercu.

Wiem, wiem...no ale ktoś musi to robić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe to złote serce należy rozumieć dosłownie czy w przenośni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis juz mamy nowy miesiąc i to własnie w tym miesiącu wyjdzie kupe świetnych gierek na które nie jeden z grascy nie moze sie juz doczekac.

Sam zacieram łapy na 'Star Wars' tą giere juz mozna zamawiać na allegro. I jak na gre któreaj jeszcze nie ma na naszym rynku to cena jest zadawaljąca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzis juz mamy nowy miesiąc i to własnie w tym miesiącu wyjdzie kupe świetnych gierek na które nie jeden z grascy nie moze sie juz doczekac.

Sam zacieram łapy na 'Star Wars' tom giere juz mozna zamawiać na allegro. I jak na gre któreaj jeszcze nie ma na naszym rynku to cena jest zadawaljąca

Ten miesiac powininiem dla Ciebie oznaczac powrot do szkoly, ktory niewatpliwie by Ci sie przydal, a nie wysyp nowych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten miesiac powininiem dla Ciebie oznaczac powrot do szkoly, ktory niewatpliwie by Ci sie przydal, a nie wysyp nowych gier.

Hehehe dobrze powiedziane.

Co do tematu, to faktycznie wychodzi pare gierek, lecz prawdziwy wysyp bedzie w pazdzierniku. Bardzo mnie to cieszy, bo wlasnie w tym miesiacu mam urodzinki ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie rozumiem stwierdzeń , że nie ma w co grać. Pracuje, studiuje,narzeczona i granie muzy w klubach. Ps3 uwilebiam ale mam jeszcze kupę innych ważniejszych zajęć i nie mam czasu , żeby przejść większość gier, które mam. W tym momencie to 10 tytułow, a jak wszyscey wiemy następne miesiące przyniosą nam wysyp gier. Dodajmy do tego masę dem, w które też można czasami popykać. Gdybym miał to wszystko ogarnąć to nie wychodziłbym z domu tylko siedział przed konsolą, a to już jest nie zdrowe :-) Sam się zastanawiam, czy kupować te wszystkie nadchodzące hity bo nie wiem czy będę miał czas, żeby je podziwać. Jeśli je kupię, to gry które obecnie czekają na moją imersję w ich świat (modne słoweo ostatnio) odejdą w niepamięć i zostaną tylko efektownymi zbiorami na półce oraz bezsensownie wydaną kasą. MOże to zbyt odważne stwierdzenie ale dla mnie gier wogóle powstaje za dużo. Wolałbym spooro mniej ale 2 razy lepszej jakośći :-)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To akurat, zalezy od trybu zycia. Popatrz teraz jak taki nastolatek, wraca ze szkoly, powiedzmy ze godzinke sie pouczy czy odrobi lekcje i potem nie wychodzi na dwor, tylko cale dnie gra. Wtedy moze narzekac, ze jest malo gier, ale wedlug mnie takie granie jets niezdrowe. Powinni troche na dwor wyjsc, w pilke pograc czy cos innego porobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×