Skocz do zawartości
damian1221

Instalowanie gier

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli kupie gre to moge ja zainstalować i nie wkładać już płytki czy za każdym razem potrzebuje płytke?

Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płytka musi pozostawać cały czas w napędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta musi być cały czas w napędzie bo na dysk konsoli nie są kopiowane wszystkie dane gry tylko ich część by polepszyć tekstury, loadingi itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile zainstalowanie jednej gry zabiera mijesca na HDD. Bede mial wersje 40GB wiec czy bede mial problem po zainstalowaniu 3-4 gierek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od gry , ja mam 40 gb i daje rade . Trzeba liczyć dane gier i patche , w przypadku Gta jest to koło 4 gb , inne gry mają po 1 gb , a nie które po pareset mega . Spokojnie starczy . Mam 10 gier z czego 6 się zainstowało lub ma patcha , jest ok .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jeszcze pamiętać że w jednych grach instalacja jest całkowicie opcjonalna (w razie braku miejsca mozna jej się pozbyć) natomast inne gry wymagają instalcji żeby wogóle sobie pograć (np.mgs4).

Moim zdaniem instalacja gier powinna być ZAWSZE opcjonalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzeba jeszcze pamiętać że w jednych grach instalacja jest całkowicie opcjonalna (w razie braku miejsca mozna jej się pozbyć) natomast inne gry wymagają instalcji żeby wogóle sobie pograć (np.mgs4).

Moim zdaniem instalacja gier powinna być ZAWSZE opcjonalna.

ja się nie spotkałem z opcjonalną instalacją dotychczas w żadnej grze - po prostu przy pierwszym uruchomieniu jest informacja, że skopiują się pewne dane i albo naciskasz OK, albo wychodzisz z gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja się nie spotkałem z opcjonalną instalacją dotychczas w żadnej grze - po prostu przy pierwszym uruchomieniu jest informacja, że skopiują się pewne dane i albo naciskasz OK, albo wychodzisz z gry...

Opcjonalna instalka była w np. Folklore (1GB) albo Ridge Racer 7 (5GB) także nadchodząca Valkyria Chronicles (listopad) ma mieć opcjonalne 3GB od zainstalowania.

Niestety od pewnego czasu (DMC) autorzy spróbowali wcisnąć (przez swoje lenistwo) obowiązkowe instalki - udało się, więc taki trend raczej się utrzyma.

W tej kategorii szczyty absurdu osiągnął MGS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja się nie spotkałem z opcjonalną instalacją dotychczas w żadnej grze - po prostu przy pierwszym uruchomieniu jest informacja, że skopiują się pewne dane i albo naciskasz OK, albo wychodzisz z gry...

To zagraj w Ninja Gaiden Sigma to zobaczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×