Skocz do zawartości
KillaSword36

Hmm Opłaca się Warto ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak sie zastanawiam bo dostałem właśnie oferte od znajomego proponuje mi on Konsole PS3 60gb + 2 Sixaxis-y oraz 2 gry za 1400 zeta Konsolka nowa bo została przez niego wygrana heh I tak sie zastanawiam bo niektorzy pisali ze niektore gry miały tam jakiś problem np: Gta 4 cos chrupało na tych 60gb konsolach..

Dochodzac w sumie do mertium to me głowne pytanie jest takie czy lepiej kupic 40gb czy ta 60 ?? Z gory dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej 60Gb.Ma sloty kart,wieksza pojemnosc dysku.a co do GTA4 u mnie na PS3 60GB dziala git,byla zwiecha,a tak to super nic nie bylo.

1400zł to MAŁO wdłg.mnie*w sensie malo jezeli chodzi o konsolke*.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz ja stary, 60 GB juz nie dostaniesz wiec skoro okazja to jazda , i dobra cena, ze tak to ujme jesli jest w dobrym stanie to bierz bez zastanowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...wygrał ? Od kilku miesięcy w konkursach są tylko wersje 40GB, więc kilka miesięcy trzymał konsolę i jej nie używał ? No i cena - obecnie za taką konsolę bez problemu dostałby trochę mniej niż 2000zł, więc musi Cię bardzo lubić. Ten pack na pewno jest w wersji PAL ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie wiem czy jest w wersji pal.. bo z gosciem bede sie widzial teraz po weekendzie to wszystko obczaje co i jak( teraz jest na wyjeżdzie ).. wiem po prostu ze nowka konsola 2 sixaxis i 2 gierki podajze Uncharted i NFS... Takze rozumiem ze nic tylko zacierać rączki I cieszyć się z PS3 :D

Z góry dzięki za pomoc !!:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tą cenę to bym się nawet nie zastanawiał. Ja osobiście mogę kupić nową 40GB za 1200 zł. Jak byś chciał to na allegro jeszcze z większym zyskiem byś sprzedał!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wzial sprzedal na allegro za moze 1699.99 :0 i jestes w przod i bym wychaczyl jakas 40 jak powiedzial ktos wyzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz 60gb i sie nie zastanawiaj. Sam używam i dosłownie NIC do tej pory mi nie chrupneło. Ani GTA IV ani soft 2.4 ani nic. Naprawdę warto. (ofc jeśli konsolka jest nowa i z Polski)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×