Skocz do zawartości
Emir

Soul Calibur IV

Rekomendowane odpowiedzi

Panów z dobrymi laczami zapraszam do gry ze mna Dosc mam juz tych pier.... lagusow co se biora dlugi szpadel i robia jeden cios , a na lagu nic nie mozna z tym zrobic ;/ psnID Zetbe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strasznie laguje w grze ? bo u mnie jeszcze nie zauważyłem w żadnej i mam nadzieję że i SC IV bedzie śmigać.

Można robić ustawki między swoimi, to pewnie zniweluje problem laga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na łączu 6mb działa całkiem płynnie online.Ogólnie gra jest niczego sobie warto wydać na to pieniądze w porównaniu do def jama jest świetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZetBe, dokładnie. Ciężko w czasie lagów dobrać się do takiej Seong Mi-ny.

Powinni usprawnić opcje online. U mnie to zależy z kim gram - czasem są koszmarne lagi (mam neo 1mb).

Jeśli ktoś ma ochotę ze mną pyknąć to PSNid : Typowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm nie wiem czemu macie lagi.Ja w 8 meczach ani razu nie zauważyłem lagów no ale ogólnie całkiem przyjemnie się gra online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psn id: majlovy

niestety czesto mi wywala "psn network error no. xxxxxx" zwlaszcza gdy tworze sesje rankingowaną... w pozostalych przypadkach leci bez problemow (bez lagow). Zapraszam do potyczek.

Gram stylami:

Taki

Maxi

Samael

Yun-seung

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He ja też zapraszam nick: KaczorL jestem dostępny na ogół w tygodniu w godzinach 17-24.

Gram na ogól Maxim bo nie lubię drętwych postaci typu nightmare czy sigfried.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

PSN iD: Yux_

Najczesciej:

Mitsurugi

Zasalamel

Łącze 2-12(?)mb ze slabym wysylem.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można mnie dodawać. cab1983

Gram dla przyjemności przeważnie wieczorami i w weekendy. Mam headset i łącze 8Mb.

Style:

Kilik

Raphael

Siegfried

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN id : K4mpain

Cass

Ivy

Gram głównie wieczorem miedzy 18 - 24

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetnie powalcze online

PSNid: white_raven_

Najczęściej:

- Raphael

- Siegfried

- Hilde

- Mitsurugi

Gram o różnych porach, trzeba umówić się na jakiś termin, najlepiej przez PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co byście powiedzieli na mały turniej Soul Calibur IV ?

Jak by się zebrało 16 osób, można by to zrobić takim samym systemem jak Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, czyli 4 grupy po 4 osoby. Każdy gra z każdym (powiedzmy do 2 wygranych meczy), a do fazy pucharowej przechodza po 2 osoby z grupy. Potem pary i przegrany odpada i tak aż do finału.

Zawsze to jakaś zabawa i możliwość rywalizowania z innymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co byście powiedzieli na mały turniej Soul Calibur IV ?

Jak by się zebrało 16 osób, można by to zrobić takim samym systemem jak Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, czyli 4 grupy po 4 osoby. Każdy gra z każdym (powiedzmy do 2 wygranych meczy), a do fazy pucharowej przechodza po 2 osoby z grupy. Potem pary i przegrany odpada i tak aż do finału.

Zawsze to jakaś zabawa i możliwość rywalizowania z innymi.

Fajny pomysł, ale już widzę jak ludzie będą przekładali mecze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się pisze jak tylko dojdzie mój SC 4, mały trening i możemy jechać z tym koksem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja się pisze jak tylko dojdzie mój SC 4, mały trening i możemy jechać z tym koksem

Dokładnie, tez czekam na SC4, potem cała reszta nie ma znaczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Co byście powiedzieli na mały turniej Soul Calibur IV ?

Jak by się zebrało 16 osób, można by to zrobić takim samym systemem jak Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, czyli 4 grupy po 4 osoby. Każdy gra z każdym (powiedzmy do 2 wygranych meczy), a do fazy pucharowej przechodza po 2 osoby z grupy. Potem pary i przegrany odpada i tak aż do finału.

Zawsze to jakaś zabawa i możliwość rywalizowania z innymi.

Ja bym proponował pierwszy turniej systemem szwajcarskim bez nagród (ludzie zobaczą co i jak nauczą się sztuczek i zobaczy się czy taki turniej ma sens ) a następny dopiero jakiś poważny z nagrodami i wpisowym co o tym myślicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym proponował pierwszy turniej systemem szwajcarskim bez nagród (ludzie zobaczą co i jak nauczą się sztuczek i zobaczy się czy taki turniej ma sens ) a następny dopiero jakiś poważny z nagrodami i wpisowym co o tym myślicie

Ja myślałem, że Wam chodzi o turniej 100% amatorski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja myślałem, że Wam chodzi o turniej 100% amatorski

No raczej tak, amatorka z leksza. Za wiele nie można pokazać grając powiedzmy dobę, do wszystkiego trzeba czasu i duuuuuużo sparingów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym proponował pierwszy turniej systemem szwajcarskim bez nagród (ludzie zobaczą co i jak nauczą się sztuczek i zobaczy się czy taki turniej ma sens ) a następny dopiero jakiś poważny z nagrodami i wpisowym co o tym myślicie

Na razie się nie rozpędzajmy. Chcę w ogóle zobaczyć czy uda się zebrać 16 chętnych, a z tego co widzę to może się udać. System który zaproponowałem będzie chyba najłatwiej kontrolować. Chodzi oczywiście o czystą amatorszczyznę (przynajmniej na początek), bo i tak jeszcze wiele osób czeka na grę. Pamiętajcie chodzi o dobrą zabawę, więc jak ktoś ma Soul Calibur IV, to niech wali śmiało.

Zasady były by następujące:

1. 16 graczy; 4 grupy po 4 osoby

2. Grupowe mecze każdy z każdym (czyli każdy gracz 3 mecze);rundy po 60 sekund; walki na 3 rundy; mecz składający się z 4 walk). Wygrana=3 pkt ; Remis =1 pkt

3. Faza pucharowa: przechodzą 2 osoby z każdej grupy; rundy po 80 sekund; walki na 4 rundy; do 2 wygranych walk. Finał: 80 sekund; 5 rund; do 3 wygranych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę się na to ! Jakby co to walcie na Id ArbuzPL - grywam Zasalamelem...oraz "przekombinowanyM" Kilikiem i Voldem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się mogę dołączyć Na razie pykam Voldo i Cervantesem, za jakiś czas każdym <cwaniak> :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turniej online to totalna bzdura. Nawet na 5 kreskach ruchy trzeba buforowac i nie zagrasz tak, jakbys chcial. Wiekszosc ludzi gra "wioslazami" po sieci. Astaroth i Siegfried sa masakratorami, a Kilikiem i Mitsurugim gra zdecydowana wiekszość noobow i idzie z nimi tez przegrac "bo blok nie wszedl". Dla zabawy owszem, ale wpisowe itp. ? Kompletna strata czasu i pieniedzy. Badzmy powazni - turnieje w tego typu gry, tylko offline...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

zgadza się ale przecież można zabronić grania niektórymi postaciami co do wpisowego to jednak racja nie ma sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×