Skocz do zawartości
Gość

X360 ciągnie PS3 na dno?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Jak wszyscy wiemy PS3 ma coś czego nie ma konkurencyjny X360 mianowicie BLUE-RAY. I nasuwa mi sie myśl skoro X360 jest opóźniony w stosunku do PS3 (brak blue-ray'a) i gry robione są na obie platformy i niczym sie nie różnią jednak niekiedy można usłyszeć/przeczytać że ''gry na Xboxie pracują lepiej niz na PS3'' i wg mnie to jest conajmniej dziwne przecież Ps3 jest silniejsze i powinno być odwrotnie. No, ale dobra idźmy dalej Xbox swoim starym DVD nie pozwala PS3 rozwinąć skrzydeł bo producenci gier muszą robić dokładnie takie same gry na oba te sprzęty i nie mogą wykorzystać całego potencjału Blue-raya, żeby shitbox nie marudził i żeby miał dokładnie taką samą grafe itp jak na PS3. A co wy o tym myślicie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba Blu-ray . Owszem , Ps3 jest mocniejsze , ale problem jest w tym , że jest trudne w programowaniu i producentom łatwiej jest zrobić grę na xgówno i przekonwertować ją do formatu Ps3 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja myślę ze to kolejny bezsensowny temat który skończy sie niepotrzebną wojną 360 vs ps3 , takie bezsensowne dywagacje i tak nic nie zmienia , proponuje zamknąć ten temat..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na to jak na lato. Coraz więcej producentów zaczyna pisać gry na PS3 i dopiero później portować na resztę platform. Nie zmienia to faktu że mamy bardziej zaawansowany sprzęt niż konkurencja i gry wychodzące z pod stajni SONY pokazują na co stać ich konsole. Z twoim tematem się nie zgodzę ponieważ PS3 zaczyna wychodzić na prostą a w niedługim czasie przegoni konsole M$. W sumie Xbox to konsola na dzisiaj a PS3 na jutro. Wyciągnij w nioski z poprzednich lat.

EDIT: Chłopaki nade mną mają racje. Temat bez sensu i najlepiej go usunąć a nie zamykać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Temat nie jest bezsensu, skoro wypowiedzieliście sie w nim. Co do konsol to kiedy skończy sie to ''dziś'' dla Xbox'a a zacznie ''jutro'' dla PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Temat nie jest bezsensu, skoro wypowiedzieliście sie w nim. Co do konsol to kiedy skończy sie to ''dziś'' dla Xbox'a a zacznie ''jutro'' dla PS3?

Ciężko powiedzieć bo M$ prowadzi 5cio letnią politykę a Sony 10cio. M$ wyłoży kasę dla developerów a Sony nie. A tak w ogóle to boisz się że PS3 wyleci z rynku? Że te kilka pikseli gorszej grafiki zaszkodzi ci w graniu i nie będziesz się czuł dowartościowany czy jak? Obie konsole są warte zachodu. tematy typu co jest lepsze itp są bez sensu. Jesteśmy tylko graczami a to co wybieramy zależy od nas. Ja jestem zadowolony z PS3 ale Xbox i Wii to także dobre systemy. Jak bym miał siano kupił bym wszystkie konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gry robione są na obie platformy i niczym sie nie różnią

z tym zdaniem się niezgodzę bo gry na X wyglądają gorzej, wystarczy porównać screeny zamieszczone w sieci i jest wszystko jasne.

fear2ig3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tym zdaniem się niezgodzę bo gry na X wyglądają gorzej,

Porównaj sobie assasin's creed i GTA4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem już tutaj nic nie pisać ale nie mogę...

ładnie przywaliłeś z tym porównaniem DaraS

co do pierwszego czyli gry Ninja Gaiden to może i pierwszy screen jest z x ale jedynki !!! kolego x1 !! a nie 360 ! także możesz to wywalić a co do

drugiego i gry Ridge Race to są porównane dwie rożne części jedna wyszła na x360 a druga na ps3 w rożnym czasie wiec tez nie za dobry przykład

edit

RR na tym porównanie to nie te same części , na x360 RR6 , na ps3 RR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzucałem pierwsze lepsze screeny z sieci jest ich dużo więcej i na każdym ps3 prezentuje się lepiej, odnośnie rr to jak widać jest to jedna i ta sama gra przypatrz się screenom, widac dokładnie możliwości ps3 i x

PS3 wygląda lepiej ale dużej różnicy nie ma

1029_0003.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wrzucałem pierwsze lepsze screeny z sieci jest ich dużo więcej i na każdym ps3 się prezentuje lepiej PS3 wygląda lepiej ale dużej różnicy nie ma

Jak AC wygląda i chodzi lepiej na PS3 to Resistance pójdzie na moim starym pegazusie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak AC wygląda i chodzi lepiej na PS3 to Resistance pójdzie na moim starym pegazusie

Maras nie wiadomo co za bestię pegazusa masz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez AC wyglada tak smao na obu konsolach niech zgadne... ogladales porownanie na GT...

A to ze na sony chodzi gorzej... to tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeciez AC wyglada tak smao na obu konsolach niech zgadne... ogladales porownanie na GT... A to ze na sony chodzi gorzej... to tak

Grałem u kumpla na klocku. Są ładniejsze kolory i tekstury. Spadki fps na PS3 są tragiczne. Szczególnie podczas ucieczek to przeszkadza. Na klocku gra chodzi bardzo płynnie. Na PC ta gra wygląda lepiej niż na obydwu konsolach ale wiadomo dlaczego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Lol. Tak sie składa, że to prównanie na GT to można rozbić o kant dupy :/ Wystarczy zmienić w opcjach z ''limmited'' na ''full'' ale nie ważne. Tak jak mówiłem po mimo tego, że PS3 jest po prostu lepsze to i tak gracze bedą gadać, że gry lepiej na Xboxie wyglądają bo ktoś tu mądrze napisał gry na PS3 są trudne do programowania to producenci idą na łatwizna i robią port z xgówna na PS3 i takie są skutki lecz gdy za 2-3 lata Xbox pójdzie na emeryture (hura) to wtedy PS3 przejmie pałeczkę ;] Maras ty masz chyba jakiś zjechany egzemblasz AC ja mam gre od 3 miechów i jeszcze żadnych spatków nieodnotowałem narazie tylko jedna zawiecha :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny temat o tym która konsola jest lepsza i kolejny temat do kłótni. Zamylkam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×