Skocz do zawartości
Gość

Czy sie oplaca?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki legileg, ale chodziło mi głównie o:

ak ich produkt nie osiągnie stałych 60 fpsów to pracują długo tak aż tyle osiągną

Miałem B: P i wiem, że klatki nie spadają praktycznie w ogóle, ale po prostu kolega wyżej (Pips) bawi się w bajkopisarza. Poproszę link do tej ciekawostki na temat studiów pracującymi nad Burnoutami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Miałem możliwość zagrania w AC na Xboxie w empiku i co? TOTALNIE NICZYM SIE NIE RÓŻNI OD WERSJI PS3! Mało tego na Xboie kolory są za jaskrawe aż w oczy razi więc takie pierdzielenie o tym, że gry na Xboxie chodzą lepiej niż na PS3 to można se w kieszen wsadzić i uwierzcie mi, że recenzenci którzy piszą recenzje nie zyja w zakłamaniu i nie są fanboyami Xboxa a co za tym idzie są obiektywni. Only me brak ci już argumentów?? Tak to sapadaj ty fanboju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzięki legileg, ale chodziło mi głównie o:

Miałem B: P i wiem, że klatki nie spadają praktycznie w ogóle, ale po prostu kolega wyżej (Pips) bawi się w bajkopisarza. Poproszę link do tej ciekawostki na temat studiów pracującymi nad Burnoutami.

Koleny fanboy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie warto z Wami dyskutowac, zyjecie w zaklamaniu i wmawiacie sobie klamstwa, co pozniej rodzi w waszej glowce utwierdzenie czegos, co jest wmowiona bzdura przez Was samych. Zal mi Was. Nie odnosze sie do wszystkich, bo niektorzy tutaj trzezwie rozumuja i chwala im za to. Jak sie ciesze, ze niedolaczylem do tej zakompleksionej i zaklamanej sciolki w jakiej niewatpliwie jestescie. Po podzieleniu sie z Wami przemysleniami i realnymi stwierdzeniami, zostalem obrzucony blotem-i nic dziwnego, a dlaczego? JW. No szkoda, dyskutowac z wiekszoscia Was sie nie da, trudno.

Ale o so chodzi ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobił się kolejny temat przesycony kłótnią na temat tego czy lepsze ps3 czy x..w ogóle przesycony kłótnią Zróbcie gdzieś w offtopiku temat o nazwie kłótnia z dozwoleniem na klnięcie i totalną wolną amerykanką Może mniej zaśmiecania będzie.

ADMINISTRACJO ! PROPONUJE ZAMKNĄĆ !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki legileg, ale chodziło mi głównie o:

Miałem B: P i wiem, że klatki nie spadają praktycznie w ogóle, ale po prostu kolega wyżej (Pips) bawi się w bajkopisarza. Poproszę link do tej ciekawostki na temat studiów pracującymi nad Burnoutami.

Jeju wszystko co czytam mam zapisywać na dysku, ty to jak mój kolega (nie ma konsoli) jak mu linka nie dam to nie uwierzy, dokładnie to czytałem takie coś:

"Gry z serii Burnout łażą zawsze w 60 fpsach"

I jeżeli ktoś widzi jakieś spadki to albo jest totalnym fanboyem albo widzi różnicę gdy z 60,00 fpsów gra spadnie do 59,99 fps

A i przypomniało mi się już nagle gdzie to czytałem, linka ci nie dam idź po CDA ale nie wiem jaki numer bo kolega CDA kupuje, ja nie. W temacie Burnouta na PC, że na konsoli seria burnout cieszyła się zawsze stałymi 60 fpsami i nie wiadomo jak to będzie na PC - coś takiego mniej/więcej (więcej )

---

A co do konsol to zawsze musi być coś lepsze, nie będę już pieprzył farmazonów poczekamy aż wyjdzie nowy Xbox i M$ oleje znów starego Xboxa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - zamknąć i wywalić. Ten temat to od samego początku marna prowokacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie - zamknąć i wywalić. Ten temat to od samego początku marna prowokacja.

Ale takim fanboyom o to chodzi byśmy się denerwowali, na drugi raz "Mam xboxa, kupić ps3?" wywalać od razu ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jeżeli ktoś widzi jakieś spadki to albo jest totalnym fanboyem albo widzi różnicę gdy z 60,00 fpsów gra spadnie do 59,99 fps

No teraz popisales sie znajomoscia pojecia FPS.

Az trudno uwiezyc jakie zamieszanie sie robi, gdy ktos napisze, ze Burnout czasem traci plynnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezła prowokacja. 10 razy głośniejszy PS3 od x360 dobre dobre naprawdę. Instalowanie dem pół godziny mhm. I się jeszcze pytał na początku w jakie gry warto zagrać....Naprawdę trudno przejrzeć recenzję i forum w celu dowiedzenia się która gra jest dobra? A potem "tylko tyle" ? Sprytna prowokacja, najpierw się pyta o ps3 czy kupić od kolegi. Potem kiedy dostał na dobę nic mu się nie spodobało. Stary większość tej "fachowej opinii" mogłeś sobie wyrobić już podczas grania u tego kolegi, a nie dopiero kiedy wziąłeś konsole w swoje łapy. Ręce opadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No teraz popisales sie znajomoscia pojecia FPS.

Az trudno uwiezyc jakie zamieszanie sie robi, gdy ktos napisze, ze Burnout czasem traci plynnosc.

No bo albo ma coś nie tak z konsolą, albo ma zaburzenia czasoprzestrzenne, lub dostrzega jak już mówiłem spadek z 60,00,00,00 do 59,99,99,99 fpsów

Lub ewentualnie ma porysowaną płytkę...

A Burnout jak to napisałeś "czasem" nie może mieć spadków i ich nie ma po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pips - alepasztetowi chodziło o to, że pojęcie fps (frames per second) powinno być reprezentowane przez liczbę całkowitą, bo przecież pół klatki wyświetlić się nie da. Nie wziął jednak pod uwagę, że wszystko zależy od odcinka czasu jaki badamy. Jeśli gra podczas 2 sekund wyświetla 101 klatek to jak cholera wychodzi 50,5 fps. Jednak przyjęło się, że pomiary fps robi się co sekundę i zapisuje najniższy i najwyższy wynik badanego odcinka. Niemniej Pips totalnej głupoty nie walną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie warto z Wami dyskutowac, zyjecie w zaklamaniu i wmawiacie sobie klamstwa, co pozniej rodzi w waszej glowce utwierdzenie czegos, co jest wmowiona bzdura przez Was samych. Zal mi Was. Nie odnosze sie do wszystkich, bo niektorzy tutaj trzezwie rozumuja i chwala im za to. Jak sie ciesze, ze niedolaczylem do tej zakompleksionej i zaklamanej sciolki w jakiej niewatpliwie jestescie. Po podzieleniu sie z Wami przemysleniami i realnymi stwierdzeniami, zostalem obrzucony blotem-i nic dziwnego, a dlaczego? JW. No szkoda, dyskutowac z wiekszoscia Was sie nie da, trudno.

Dla mnie to będzie cytat tego miesiąca Prawie się gilami udusiłem

Tylko jedno słówko na temat padów:

Ideałem dla mnie pozostanie zawsze DulaShock gdyż spędziłem z nim w łapkach (spore są) wieeeele godzin. Ale rozumiem że dla kogoś może być wygodniejszy inny. Nie walczmy o to co komu bardziej pasuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×