Skocz do zawartości
Gość

Czy sie oplaca?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Jak wyzej. Mam okazje nabyc PS3, ma 2 miechy, do tego dwa sixsaxisy, NFS Pro Street, Uncharted, Sonic i GTA IV. To wszystko za 1200? 40GB oczywiscie. Z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można by psioczyć na Sixaxisy zamiast DS3, ale według mnie, to opłacalna oferta (o ile PS3 jest w dobrym stanie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bardziej narzekał na NFSPS, Sonica i GTAIV niż sixaxisy

Jeśli tylko wersja europejska i w dobrym stanie to pewnie, że się opłaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No dobra,tak myslalem ze sie oplaca. Kumpel chce sie pozbyc, konsola ma z miesiac, nie dwa jak pisalem, kupiona w Satrunie, stan idealny. W sumie sie zastanawiam, bo jestem posiadaczem xklocka i tak jakos nie do konca jestem przekonany,ale cos mi chodzi po glowie, ze moze by jednak zmienic maszynke do grania. Na x'a mam okolo 40 gier, oczywiscie jak to zwykle bywa przy przerobce gram tylko w kilka. I nie wiem wlasnie, w sumie w tym zestawie spox jest Uncharted i GTA, NFS'a i Sonica pewnie bym sprzedal za jakies grosze. No i zostaja mi dwie gry. Co jeszcze byscie polecili za gry, np, zebym dokupil i byl zadowolony. COD'a 4 na pewno bym sobie sprawil, bo na x'ie po prostu kocham w to grac. No ale tak mnie to troche przeraza, 3 gierki hm.. jeszcze kilka tytulow by sie przydalo.

Ogolnie to zastanawiam sie nad przejsciem z klocka na chlebaka. xD Nie linczujcie. Tylko przeraza mnie wlasnie ze kiedys zasiade i pomysle,ze nie mam w co zagrac. Przy x'ie zawsze leza 3 szpule. Tutaj na prawde potrzebuje solidnych gier,bo jak juz miec to nie jakies ochlapy,tylko cos konkretnego, takze pomozcie. Jesli temat jakos sie rozwinie to w zanadrzu mam jeszcze pare pytan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet sie nie zastanawiaj tylko bier.

Samo Uncharted + GTA4 to jest masa grania. Dorzuc do tego CoD4 (choc ja bym na twoim miejscu zapodal Battlefield: Bad Company) i jak nowy PES jak wyjdzie na jesien i masz zestaw jak sie patrzy . A Xboxa sprzedaj w pizdu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No dobra,ale wolalbym cos, w co jeszcze nie gralem (a co byloby warte), bo to wszystko co wymieniles mam na x'ie. A czekam na nowe Naruto i pilke,albo po prostu bym sobie sprawil Euro (do tego chce sobie dokupic jeszcze dwa pady).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Koleś na PS3 jest masa świetnych gier począwszy od Motorstorm, oraz Motorstorm 2 i Resistance oraz Resistance 2 przez Siren Blood curse i Haze na MGS 4 kończąc. Bierz PS3 nie pożałujesz! A Xkolca sprzedawaj raz dwa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dobra,ale wolalbym cos, w co jeszcze nie gralem (a co byloby warte), bo to wszystko co wymieniles mam na x'ie. A czekam na nowe Naruto i pilke,albo po prostu bym sobie sprawil Euro (do tego chce sobie dokupic jeszcze dwa pady).

A to ja nie wiem w co grales a w co nie . BF:BC co z tego ze grales. Chodzi o to zebys loil sobie w multi. Np z nami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to ja nie wiem w co grales a w co nie . BF:BC co z tego ze grales. Chodzi o to zebys loil sobie w multi. Np z nami.

Popieram Cwir'a, super gra się online z ludźmi z forum, jedyne co przeszkadza to małe nastawienie BF'a na grę klanową...niestety.

A co do samych gier-

Bierz uncharted-świetna gra, świetna grafika, trofea-to tak w skrócie.

Pozdrawiam i witam w gronie posiadaczy ps3 .

@Członek_Al-kaidy:

Wszystko ok tylko HAZE to gó***, a Res2 i MS 2 jeszcze nie wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
@Członek_Al-kaidy:

Wszystko ok tylko HAZE to gó***, a Res2 i MS 2 jeszcze nie wyszło.

Wiem, że Res2 i MS2 nie wyszło tylko tak mówie, a wg. mnie HAZE jest spox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dobra,ale wolalbym cos, w co jeszcze nie gralem (a co byloby warte), bo to wszystko co wymieniles mam na x'ie. A czekam na nowe Naruto i pilke,albo po prostu bym sobie sprawil Euro (do tego chce sobie dokupic jeszcze dwa pady).

Jak masz pirata to we wszystko grałeś, kup PS3 i pracuj na gry itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak masz pirata to we wszystko grałeś, kup PS3 i pracuj na gry itp

No jak to we wszystko, czyli na PS3 nie ma innych gier?! A jesli chodzi o druga czesc zdania to nie skomentuje, bo na oryginalne gry mnie stac,ale po co mam sie bawic w oryginaly przy xboxie? Zastanawiam sie nad PS3, no ale pierwsze co nachodzi mi na mysl, to co bedzie u mnie lezec na polce oprocz Uncharted i GTA IV? Fanem MGS'a nie jestem wiec nie ma sensu zaczynac przygody od konca, chociaz widzialem u kumpla i robi wrazenie. Po prostu mam dylemat jesli chodzi o PS3, bo mam x'a i nie narzekam, aczkolwiek mam chrapke na Uncharted, bo podobnej gry na x'ie nie ma. Tak samo jak wkrotce LBP... God of war 3 tez,ale rownie dobrze moglbym kupic konsole za rok. Po prostu wiem ile moj xbox jest w chwili obecnej wart i mam mozliwosc kupna prawie nowego pleja. Na x'a duzo jest tych gier,ale wiekszosc to takie jakies nijakie i w ogole. Dlatego mysle nad PS3. I potrzebuje jakichs dobrych tytulow wartych polecenia, po prostu musze to przemyslec, a nie miec dwie gry,z czego w jedna juz gralem, a druga napewno szybko przejde (bo jak zasiadam przez LCD to dluugo oderwac sie nie moge, lubie katowac ). Mam nadzieje,ze mnie rozumiecie. Jesli chodzi o Siren to widzialem u kumpla demko i wrazenie pozytywne, smieszne sa te ludki z kilofami,no ale klimat jest.

Poza tym duzo mowi sie o tym,jaka to przepasc dzieli XBL a PSN. Powiecie mi oco chodzi? Bo niby fanboje to podkreslaja, ale sam nie wiem tak dokladnie co maja na mysli. Mam Golda na XBL, wiem, ze korzystnie z PSN jest darmowe, ale jak z komfortem rozgrywki online? Online na xboxie to cudo, praktycznie nie uswiadczam zadnego przycinania czy lag. Jak jest na PSN? Mozna rozmawiac w trakcie gry z ludzmi? Niby glupie pytania,no ale nie wiem, mowi sie ze darmowy PSN od Sony nie dorasta do piet Live od M$, ale ja chce znac roznice? Czemu? Wazne to dla mnie bo lubie komfortowo szarpnac online.

Dzieki.

Aha, oczywiscie Soul Calibura tez sobie sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za taką cenę to sam bym kupił na resell... Z 400 zł da się na tym zarobić ot tak wystawiając na allegro.

Gry na ps3:

Metal Gear Solid 4 - Zdecydowanie najlepsza gra na playa. Bezkonkurencyjny kandydat do gry roku, który takie GTA 4 zdepta nawet go nie zauważając. Niestety gra jest dosyć specyficzna. Znajomość poprzednich części (chociaż jakiś scenariusze czy streszczenia), umiejętność utożsamiania się z bohaterami, miłość do oglądania cut-scenek (które potrafią trwać nawet godzinę - na prawdę!) i perfekcyjna znajomość angielskiego - obowiązkowa aby w pełni cieszyć się grą.

Uncharted - Najlepsza gra ubiegłego roku. Może pod żadnym względem nie jest rewolucyjny... Ale to nie przeszkadza być mu jednym z najlepszych action-adventure jakie powstały. Świetna grafika, ciekawa fabuła, charyzmatyczny bohater i zróżnicowany gameplay. Lara i Indy powinni brać przykład!

Ratchet&Clank: Tool of Destruction - Platformówka przez duże P. Choć pewnie każdy 16 latek uzna, że to gra dla dzieci to ja - dorosły facet - bawiłem się przy niej świetnie. Parę razy niemal popłakałem się ze śmiechu. Warto dodać, że chyba nie ma bardziej zróżnicowanej gry niż R&C. Jest naszpicowana ogromną ilością minigierek, do tego każda z 18 planet jakie odwiedzimy jest skrajnie różna od całej reszty. Gdybym nie zobaczył to nie uwierzyłbym, że to możliwe.

Hevenly Sword: Świetny slasher, który spokojnie można postawić obok DMC4, a nawet wyżej bo pod wieloma względami jest zdecydowanie lepszy. Znakomity klimat i fabuła która nie pozwala odejść od gry przed jej ukończeniem. I tutaj wpadamy na poważna wadę. Gameplaya jest tylko 7-8 godzin... A przecież powinna trwać i trwać...

Resistance: Fall of Man: Ot strzelanka. Nie wywołała na mnie specjalnie dużego wrażenia, bo nie bardzo lubię strzelanki. Ale masa osób się zachwyca, więc warto sprawić i samemu wyrobić sobie opinie.

Warhawk - Choć nie lubię strzelanek ta gierka przyciągnęła mnie na długo. Początki są straszne. Grafika jest zwyczajnie kiepska, multum opcji przytłacza, a prosi koszą nas jak chcą. Ale warto dać grze szanse. Z czasem gdy zaczyna nam coraz lepiej wychodzić, a kolejne odznaki i punkty zasilają nasze konto robi się naprawdę przyjemnie.

Time Crisis 4 - Tutaj pewnie absolutnie nikt się ze mną nie zgodzi, ale trudno. TC4 to ostatni z niegdyś bardzo popularnych celowniczków. Celujemy z pistoletu w ekran i strzelamy. Grafika jest słaba, główny tryb można przejść w 4 godziny ale... Ale gra ma w sobie to coś co sprawia, że nie żałuje ani złotówki w nią zainwestowaną. I każda osoba, która do dziś mimowolnie spogląda na automaty z pistoletami przechodząc obok salonu gier to zrozumie.

Haze - Shooter. Ssie. Ale może zainteresuje kogoś kto wybitnie lubi gatunek.

MotorStorm - Gra zachwyci każdego fana wyścigówek. Nie wiem co ta gra ma w sobie, ale każdy po 5 minutach oglądania ma ochotę sam w nią zagrać. I przeważnie jest zachwycony. Dlaczego tak się dzieje? Czy to przez grafikę? Dynamikę? Pomysł? Nie wiem i pewnie nigdy się nie dowiem.

Folklore - Ciężko zakwalifikować tą grę. Niby to jRPG, niby slasher, niby action-adventure. niby przygodówka. Tak czy inaczej gra miała ambicje dorównać Final Fantasy. Co prawda nie udało się, ale średnia ocen w okolicy 8,5/10 świadczy, że wcale tak daleko do tego celu nie było.

Grand Turismo 5: Prologe - Najlepsza ściganka i basta. Ci którzy twierdzą, że PGR4 czy GRID są lepsze nie widzieli jej na oczy. Grafika powala. Resztę trzeba poczuć, żeby zrozumieć.

Eye of Judgement - Karcianka... Do komunikacji z konsolą służy kamierka. Choć szał na nią opadł (aby mieć dobrą talie trzeba było zainwestować kupę kasy) to wciąż warto się nią zainteresować. W końcu to coś czego jeszcze nigdy nie było. A przynajmniej nie w takiej formie. No i do dostania w cenie niewiele większej od kamerki, która ma wiele innych zastosowań.

Opisałem tylko część gier. Te które były warte zapamiętania. Do tego dochodzi sporo średniaków (Lair, Genji, Spider-man, Untold Legends, Ninja Garden Sigma itp) i masa gier na PSN store (niektóre naprawdę bardzo dobre - Super Stardust HD, Siner Blood) i multiplatformówki (Burnout Paradise, Devil May Cry 4, GTA4 itp). W przeciągu 2 miesięcy czekają nas też premiery murowanych hitów - Little Big Planet i Naruto. Oraz 2 z mniejszym hype - WipeOUT HD i R&C: Quest of Booty.

Co do XBL vs PSN... PSN nie odstaje już nie mal pod żadnym względem (oczywiście są zarzuty, że dostęp z XMB, trofea itp. mamy dopiero teraz, a na X0 były od początku... Ale co Cię to obchodzi skoro dopiero teraz stajesz się posiadaczem PS3?) wciąż pozostając bezpłatnym... Sporadycznie go nawet wyprzedza (sklep z filmami, wyszukiwarka internetowa). O Tyle z grami jest już różnie. Czasem multi wygląda dokładnie tak samo jak na X0 i ma tą samą funkcjonalność (Burnout Paradise, COD4, Bad Company, Soul Calibur 4, Army Of Two), a czasem przez pół godziny nie możemy znaleźć partnerów do gry (GTA4, DBZ:BL). Zasadniczo gry od Sony (Buzz!, Warhawk, Resistance) mają bardzo dobry support online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dobra, kumpel dzisiaj rano podrzucil mi ps3, mam go do jutra.

Otoz rezygnuje ze sprzedazy xboxa na rzecz PS3. A dlaczego? Dlatego, ze PS3 nie dorasta do piet 360. Po pierwsze: demka-mam internet 10Mb,takze bardzo szybko mi sie sciagaja, jednak instalacja ich to jakis koszmar. Nie dosc, ze chwile trzeba odczeka,az demko sie "rozpakuje" to po chwili przychodzi nam znowu czekac okolo 30 minut az sie zainstaluje. To jakas kpina! Na x'ie sciagam demko i od razu w nie gram. Dwa: PSN to jakas nedza w porownaniu do Marketplace z XBL, nie dosc, ze prawie nic tam nie ma, to wiekszosc to jakies ochlapy nie warte zachodu. Trzy: Uncharted, grafika wcale nie odbiega od tej,ktora prezentuje xbox, w dodatku jak zwykle momentami spada framrate, moze gra i fajna,ale denerwuje mnie cos takiego. Cztery: GTA IV ma o wiele silniejsze spadki fps niz na xboxie, do tego jest bardziej poszarpane i brzydsze. Piec: dlaczego do licha (nie wyrazajac sie bardziej brutalnie) nie mozna sluchac wlasnej muzyki podczas gry,czy podczas "lazenia" po PSN? To jest jakas kpina. Szesc: turbo wiatraki, ktore raz na jakis czas sie uruchamiaja, ludzie przeciez to jest glosniejsze z 10 razy od xboxa. Siedem: sciagnalem pare demek, niestety w wiekszosci te gry nawet do piet nie dorownuja animacja ani grafika do swoich odpowiednikow na xboxie. Osiem: przez wiekszosc czasu zamiast grac musialem niewiadomo na co czekac, kurcze 8 rdzeni i instalacja Heavenly Sword trwajaca 30 minut, po czym demko przechodze w minut 5?! No ludzie, toz to najspokojniejszy czlek swiata by tego nie wytrzymal. Piec: pady sa o wiele mniej wygodniejsze od tych, ktore oferuje xbox, dodatkowo sprawiaja wrazenie strasznie tadetnych, nie czuc ich w dloni w ogole, mnie to nieodpowiada, w ogole co to za podroby spostow (R2)?! Mogli sie bardziej postarac.

Niestet zawiodlem sie, oczekiwale czegos innego, a przede wszystkim lepszego w stosunku do xboxa, niestety jest na odwrot, to xbox tutaj rzadzi: grafika, plynoscia animacji, Xbox Live Marketplace, pady, no wszystko, wlansa muzyka podczas gry a takze w interfejcie czy tez w Marketplace, zadnych instalacji, sciagasz demko i od razu szpilasz, to samo z grami na plytach. Niestety PS3 dla BD nie kupie bo filmow HD ani nie kupuje, ani nie wypozyczam, a w kablowce mam 7 kanalow HD, takze taki odtwarzacz jest zbedny, a gry sa o WIELE GORSZEJ JAKOSCI. Do tego te instalowanie, szkoda gadac, tylko nerwy stracilem. Jedynie interfej jest fajny (taki sam jak w PSP), no ale xbox od wrzensia ma miec nowego dasha z interfejsem przypominajacym Viste, takze tez bedzie ladnie.

Czar prysl, a wiazalem z PS3 spore nadzieje. :/

To moja obiektywna opinia, prosze, nie bluzgajcie na mnie, gdyz sam jestem zaskoczony tak niska jakoscia jaka oferuje PS3. Xbox oferuje wyzszy komfort korzystania z samych zasobow konsoli (+XBL), jak i rozrywki plynacej z gier.

Co z tego, ze raz na rok zaplace 89 zl haraczu dla M$, skoro to wszystko jest o wiele czytelniejsze,

wszystkiego jest tam wiecej i przede wszystkim komfort-o wiele wiekszy.

Niestety jestem bardzo rozczarowny.

Pozostaje na swoim,

pozdrawiam i dzieki za wszystkie wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę pisał że "głupi jesteś" czy też "dziecinnie piszesz" bo to Twój własny pogląd. Wydałeś go sam po kontakcie (może zbyt krótkim jak na mój gust ale to nie ma nic do rzeczy) z konsolą.

OK! Nikt Cię nie zmusza do kupna - bawi Cię X360 to pozostań przy nim. Życzę Ci wiele godzin przyjemnego szarpania.

Mam tylko jeden wniosek:

- z instalacją dem po 30 minut przesadzasz na CAŁEJ linii. Gram na trzecim Soniaku ponad rok i nie miałem sytuacji w której cokolwiek instalowało się dłużej niż 10 minut (rekord to Lost Planet...).

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra, kumpel dzisiaj rano podrzucil mi ps3, mam go do jutra.

Otoz rezygnuje ze sprzedazy xboxa na rzecz PS3. A dlaczego? Dlatego, ze PS3 nie dorasta do piet 360. Po pierwsze: demka-mam internet 10Mb,takze bardzo szybko mi sie sciagaja, jednak instalacja ich to jakis koszmar. Nie dosc, ze chwile trzeba odczeka,az demko sie "rozpakuje" to po chwili przychodzi nam znowu czekac okolo 30 minut az sie zainstaluje. To jakas kpina! Na x'ie sciagam demko i od razu w nie gram. Dwa: PSN to jakas nedza w porownaniu do Marketplace z XBL, nie dosc, ze prawie nic tam nie ma, to wiekszosc to jakies ochlapy nie warte zachodu. Trzy: Uncharted, grafika wcale nie odbiega od tej,ktora prezentuje xbox, w dodatku jak zwykle momentami spada framrate, moze gra i fajna,ale denerwuje mnie cos takiego. Cztery: GTA IV ma o wiele silniejsze spadki fps niz na xboxie, do tego jest bardziej poszarpane i brzydsze. Piec: dlaczego do licha (nie wyrazajac sie bardziej brutalnie) nie mozna sluchac wlasnej muzyki podczas gry,czy podczas "lazenia" po PSN? To jest jakas kpina. Szesc: turbo wiatraki, ktore raz na jakis czas sie uruchamiaja, ludzie przeciez to jest glosniejsze z 10 razy od xboxa. Siedem: sciagnalem pare demek, niestety w wiekszosci te gry nawet do piet nie dorownuja animacja ani grafika do swoich odpowiednikow na xboxie. Osiem: przez wiekszosc czasu zamiast grac musialem niewiadomo na co czekac, kurcze 8 rdzeni i instalacja Heavenly Sword trwajaca 30 minut, po czym demko przechodze w minut 5?! No ludzie, toz to najspokojniejszy czlek swiata by tego nie wytrzymal. Piec: pady sa o wiele mniej wygodniejsze od tych, ktore oferuje xbox, dodatkowo sprawiaja wrazenie strasznie tadetnych, nie czuc ich w dloni w ogole, mnie to nieodpowiada, w ogole co to za podroby spostow (R2)?! Mogli sie bardziej postarac.

Niestet zawiodlem sie, oczekiwale czegos innego, a przede wszystkim lepszego w stosunku do xboxa, niestety jest na odwrot, to xbox tutaj rzadzi: grafika, plynoscia animacji, Xbox Live Marketplace, pady, no wszystko, wlansa muzyka podczas gry a takze w interfejcie czy tez w Marketplace, zadnych instalacji, sciagasz demko i od razu szpilasz, to samo z grami na plytach. Niestety PS3 dla BD nie kupie bo filmow HD ani nie kupuje, ani nie wypozyczam, a w kablowce mam 7 kanalow HD, takze taki odtwarzacz jest zbedny, a gry sa o WIELE GORSZEJ JAKOSCI. Do tego te instalowanie, szkoda gadac, tylko nerwy stracilem. Jedynie interfej jest fajny (taki sam jak w PSP), no ale xbox od wrzensia ma miec nowego dasha z interfejsem przypominajacym Viste, takze tez bedzie ladnie.

Czar prysl, a wiazalem z PS3 spore nadzieje. :/

To moja obiektywna opinia, prosze, nie bluzgajcie na mnie, gdyz sam jestem zaskoczony tak niska jakoscia jaka oferuje PS3. Xbox oferuje wyzszy komfort korzystania z samych zasobow konsoli (+XBL), jak i rozrywki plynacej z gier.

Co z tego, ze raz na rok zaplace 89 zl haraczu dla M$, skoro to wszystko jest o wiele czytelniejsze,

wszystkiego jest tam wiecej i przede wszystkim komfort-o wiele wiekszy.

Niestety jestem bardzo rozczarowny.

Pozostaje na swoim,

pozdrawiam i dzieki za wszystkie wypowiedzi.

jako że wszystko wydaje Ci się gorsze niż na iksie śmiem twierdzić że nie podeszłeś do tej oceny obiektywie..

edit: dość szybko przetestowałeś tak wiele rzeczy w tak krótkim czasie, ile tam u Ciebie trwa doba ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dobra, kumpel dzisiaj rano podrzucil mi ps3, mam go do jutra.

Otoz rezygnuje ze sprzedazy xboxa na rzecz PS3. A dlaczego? Dlatego, ze PS3 nie dorasta do piet 360. Po pierwsze: demka-mam internet 10Mb,takze bardzo szybko mi sie sciagaja, jednak instalacja ich to jakis koszmar. Nie dosc, ze chwile trzeba odczeka,az demko sie "rozpakuje" to po chwili przychodzi nam znowu czekac okolo 30 minut az sie zainstaluje. To jakas kpina! Na x'ie sciagam demko i od razu w nie gram. Dwa: PSN to jakas nedza w porownaniu do Marketplace z XBL, nie dosc, ze prawie nic tam nie ma, to wiekszosc to jakies ochlapy nie warte zachodu. Trzy: Uncharted, grafika wcale nie odbiega od tej,ktora prezentuje xbox, w dodatku jak zwykle momentami spada framrate, moze gra i fajna,ale denerwuje mnie cos takiego. Cztery: GTA IV ma o wiele silniejsze spadki fps niz na xboxie, do tego jest bardziej poszarpane i brzydsze. Piec: dlaczego do licha (nie wyrazajac sie bardziej brutalnie) nie mozna sluchac wlasnej muzyki podczas gry,czy podczas "lazenia" po PSN? To jest jakas kpina. Szesc: turbo wiatraki, ktore raz na jakis czas sie uruchamiaja, ludzie przeciez to jest glosniejsze z 10 razy od xboxa. Siedem: sciagnalem pare demek, niestety w wiekszosci te gry nawet do piet nie dorownuja animacja ani grafika do swoich odpowiednikow na xboxie. Osiem: przez wiekszosc czasu zamiast grac musialem niewiadomo na co czekac, kurcze 8 rdzeni i instalacja Heavenly Sword trwajaca 30 minut, po czym demko przechodze w minut 5?! No ludzie, toz to najspokojniejszy czlek swiata by tego nie wytrzymal. Piec: pady sa o wiele mniej wygodniejsze od tych, ktore oferuje xbox, dodatkowo sprawiaja wrazenie strasznie tadetnych, nie czuc ich w dloni w ogole, mnie to nieodpowiada, w ogole co to za podroby spostow (R2)?! Mogli sie bardziej postarac.

Niestet zawiodlem sie, oczekiwale czegos innego, a przede wszystkim lepszego w stosunku do xboxa, niestety jest na odwrot, to xbox tutaj rzadzi: grafika, plynoscia animacji, Xbox Live Marketplace, pady, no wszystko, wlansa muzyka podczas gry a takze w interfejcie czy tez w Marketplace, zadnych instalacji, sciagasz demko i od razu szpilasz, to samo z grami na plytach. Niestety PS3 dla BD nie kupie bo filmow HD ani nie kupuje, ani nie wypozyczam, a w kablowce mam 7 kanalow HD, takze taki odtwarzacz jest zbedny, a gry sa o WIELE GORSZEJ JAKOSCI. Do tego te instalowanie, szkoda gadac, tylko nerwy stracilem. Jedynie interfej jest fajny (taki sam jak w PSP), no ale xbox od wrzensia ma miec nowego dasha z interfejsem przypominajacym Viste, takze tez bedzie ladnie.

Czar prysl, a wiazalem z PS3 spore nadzieje. :/

To moja obiektywna opinia, prosze, nie bluzgajcie na mnie, gdyz sam jestem zaskoczony tak niska jakoscia jaka oferuje PS3. Xbox oferuje wyzszy komfort korzystania z samych zasobow konsoli (+XBL), jak i rozrywki plynacej z gier.

Co z tego, ze raz na rok zaplace 89 zl haraczu dla M$, skoro to wszystko jest o wiele czytelniejsze,

wszystkiego jest tam wiecej i przede wszystkim komfort-o wiele wiekszy.

Niestety jestem bardzo rozczarowny.

Pozostaje na swoim,

pozdrawiam i dzieki za wszystkie wypowiedzi.

Wiesz co? Mi sie wydaje, że ty wcale nie chciałeś kupic PS3 tylko wymyśliłeś taki zakręcone mambo-jambo by na końcu udowodni, że Xbox to cud a PS3 shit, o nie kolego tak sie bawić nie będziemy! To co napisałeś to skandaliczny stek bzdur, a teraz punkt po punktcie sprostujemy twoją ''wypowiedź''

1. Gry, a tymbardziej dema nie instalują sie godzine tylko 5-10 minut na xboxie grasz od razu w dema, bo nie zapisują sie na dysku i stąd są o wiele dłuższe loadingi

2. Każdy ma swoje zdanie i po prostu szkoda komentować. Wg. mnie PSN bije na głowe XBL

3. Wiesz czemu Uncharted jest taki a nie inny?? Bo producenci nie chcą/nie mogą poprawić działania gry z racji tego, że Xbox jest o wieeeele słabszy i musi miec taką samą grafe i w ogole wszystko jak PS3, zeby Bill Gejts nie marudził, weźmy np. takiego MGS4 czemu grafa, płynność animacji itp jest niemalże idealna?? Bo gra była od początku do końca pisana na PS3 i nie jest marnym portem z Xboxa jak większość gier.

4. J/W

5. No fakt to akurat jest nie fajne, że muzy nie można słuchać :/

6. Wiatraki? Jakie wiatraki? Chyba używałeś jakiejś ferelnej wersji PS3, moja jest wyjątkowo cicha, jedynie jest głośna (mnie wiecej jak xbox) gdy robie tzw. fan-test czyli przeczyszczenie wiatraków gdy te wchodzą na najwyższe obroty

7. Tak jak mówiłem niektóre gry są gorsze od wersji Xboxowej przez producentów (punkt 4)

8. Prędzej uwierze w to, że Microsoftowi nie zależy na zarabianu wielkiej forsy wciskając ludziom marną i przechodzoną konsole (czyt. Xbox) niż w to, że HS instalował sie 30 minut... Chłopie obiektywny to ty nie jesteś

9. Wg. mnie pad Sixaxis/DS3 ma lepsze ułożenie przycisków i jest po prostu wygodniejszy, ale ty masz inne zdanie.

W ogóle zastanawia mnie jedno: skoro 360 jest niby we wszystkim lepsza od PS3 to po co nas wkurzasz swoimi popierdzielonymi teoriami i podnosisz nam ciśnienie takimi wyssanymi z palucha bzdurami?? Skoro masz takie zdanie to zatrzymaj je dla siebie i graj na tym swoim spiraconym Xboxie. Tylko uważaj na RROD'a bo wtedy dopiero pożałujesz, że nie kupiłeś PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wiesz co? Mi sie wydaje, że ty wcale nie chciałeś kupic PS3 tylko wymyśliłeś taki zakręcone mambo-jambo by na końcu udowodni, że Xbox to cud a PS3 shit, o nie kolego tak sie bawić nie będziemy! To co napisałeś to skandaliczny stek bzdur, a teraz punkt po punktcie sprostujemy twoją ''wypowiedź''

1. Gry, a tymbardziej dema nie instalują sie godzine tylko 5-10 minut na xboxie grasz od razu w dema, bo nie zapisują sie na dysku i stąd są o wiele dłuższe loadingi

2. Każdy ma swoje zdanie i po prostu szkoda komentować. Wg. mnie PSN bije na głowe XBL

3. Wiesz czemu Uncharted jest taki a nie inny?? Bo producenci nie chcą/nie mogą poprawić działania gry z racji tego, że Xbox jest o wieeeele słabszy i musi miec taką samą grafe i w ogole wszystko jak PS3, zeby Bill Gejts nie marudził, weźmy np. takiego MGS4 czemu grafa, płynność animacji itp jest niemalże idealna?? Bo gra była od początku do końca pisana na PS3 i nie jest marnym portem z Xboxa jak większość gier.

4. J/W

5. No fakt to akurat jest nie fajne, że muzy nie można słuchać :/

6. Wiatraki? Jakie wiatraki? Chyba używałeś jakiejś ferelnej wersji PS3, moja jest wyjątkowo cicha, jedynie jest głośna (mnie wiecej jak xbox) gdy robie tzw. fan-test czyli przeczyszczenie wiatraków gdy te wchodzą na najwyższe obroty

7. Tak jak mówiłem niektóre gry są gorsze od wersji Xboxowej przez producentów (punkt 4)

8. Prędzej uwierze w to, że Microsoftowi nie zależy na zarabianu wielkiej forsy wciskając ludziom marną i przechodzoną konsole (czyt. Xbox) niż w to, że HS instalował sie 30 minut... Chłopie obiektywny to ty nie jesteś

9. Wg. mnie pad Sixaxis/DS3 ma lepsze ułożenie przycisków i jest po prostu wygodniejszy, ale ty masz inne zdanie.

W ogóle zastanawia mnie jedno: skoro 360 jest niby we wszystkim lepsza od PS3 to po co nas wkurzasz swoimi popierdzielonymi teoriami i podnosisz nam ciśnienie takimi wyssanymi z palucha bzdurami?? Skoro masz takie zdanie to zatrzymaj je dla siebie i graj na tym swoim spiraconym Xboxie. Tylko uważaj na RROD'a bo wtedy dopiero pożałujesz, że nie kupiłeś PS3

Czlowiek, mysl zanim cos napiszesz. Teorie spiskowe wyglaszaj gdzie indziej, tym bardziej nie zarzucaj ich mi, ok? Wylew krwi do mozgu czy co? Spokojnie.

ad1. Demo Heavenly Sword instalowalo sie bardzo dlugo, zakrawalo to o pol godziny i kto twierdzi inaczej, po prostu klamie. Poza tym co ty za bzdury wypisujesz? Demko na xboxa sciagasz przeciez na dysk i jest ono uruchamiane z dysku, bo przeciez sciagnete z XBL, loadingi sa krotkie, bo to DEMKO typie,ktore uruchamia sie z dysku-kumasz? A do tego instalacji zadnej nie ma.

ad2. no comment, aczkolwiek na XBL nie ma takiej biedy jak na PSN.

ad3. Uncharted to akurat produkcja dla Sony tylko i wylacznie, poza tym nie wymyslaj na sile historyjek o sierotce marysi,jakoby to Sony nie moglo zrobic czegos lepiej, bo xbox muna to nie pozwala. Skad ty bierzesz takie smietnikowe teorie?

ad4. JW

ad5. No nie jest, w xboxie to norma,dlatego zdziwilem sie czemu PS3 tego nie obsluguje

ad6. Nie wiesz co to wiatraki? Smiesz klamac, ze tobie konsola chodzi cichutko 24h i ani razu nie zaczyna buczec? W takim razie model, ktory stoi u mnie w pokoju i dwa modele moich znajomych sa z jednej, felernej linii produkcejnej. Zalosne.

ad7. daruje sobie

ad8. Ludziom nikt nikomu nci nei wciska, czlowiek sam decyduje ie na wybor tej lepszej, akurat jesli chodzi o gameplay to bez porownania, na korzysc klocka.

ad9. Wygodniejszy na pewno nie jest, jest malo, nieprzystosowany do wiekszych dloni i nie lezy w nich wygodnie. Najwyrazniej nigdy nei grales na padzie z xklocka-kazdy znajomy mowi to samo

Poza tym na RRoD'a mam 3 lata gwarancji, a serwis door-to-door to po prostu cudenko. A nawet jakbym jej nie mial, koszt naprawy to okolo 150 zl,czyli cena jednej gry, poza tym mam Flcona, a t emodele podatne na przegrzewanie sie nie sa.

Jestem zwyklym graczem, ktory mial dylemat, a ktory rozwial watpliwosci sam osobiscie. Majac dwie konsole podsumowalem to, co w PS3 mi nie pasuje i podkreslilem jego nizszosc w stosunku do xklocka. Zarejestrowalem sie tutaj szukajac pomocy, odpowiedzi na kilka pytan, ktore dostalem. Przyszedl dzien, w ktorym w swoje lapy otrzymalem uzyczona konsole Sony i caly obraz tej maszynki legl w gruzach i tyle. A proby zarzucania mi jakichs dziwacznych tajnych zagran prowokatorskich to juz szczyt bezczelnoci. Typowa fanbojska zagrywka. ZALOSNE.

W kazdym razie dzieki tym,ktorzy poswiecili mi troche uwagi.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie opłaca się

Dla samego zainteresowanego jest to najlepsze podsumowanie. Proponuje zakończyc temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

only me:

1. Owszem, instalacje mogą irytować, ale tak to już na konsoli Sony wygląda. Natomiast co do loadingów to piszesz totalna herezje. W znakomitej większości gier (DMC4, GTA4, Burnout Paradise, Soul Calibur) są któtsze niż w Xboxowych odpowiednikach. Niewiele krótsze, ale zawsze.

2. Czy bieda... To kwestia interpretacji. Moim zdaniem jest porównywalnie.

3. Uncharted ma już prawie roczek i naprawdę solidnego kopa sprzedawał w momencie swojej premiery. Teraz wygląda już "tylko" bardzo dobrze i od takiego MGS4 solidnie odstaje.

4. J/w

5. Obsługuje, tylko nie działa to w każdej grze. I najpewniej nie będzie. Suportu tego typu możemy spodziewać się tylko w nowych produkcjach, na patch starych nie ma co liczyć.

6. O ile cała reszta Twoich słów to kwestia interpretacji i przyzwyczajenia do X0 to tutaj jest już coś nie tak. Jeśli faktycznie Twój PS3 chodzi głośniej niż X0 to musi być coś z nim nie tak.

7. Nie które gorsze (Assasins Creed, GTA4), a niektóre lepsze (DMC4, Burnout Paradise). Obecnie większość jest całkowicie identyczna.

8. Tak jak powiedziałeś - człowiek sam decyduje. Dla mnie gameplay w takim MGS4 jest bez porównania wobec jakiejkolwiek produkcji z X0 (choć takiego Mass effecta bardzo lubię).

9. I tutaj też swoje prywatne odczucia uznajesz za fakt. Mi się zwyczajnie lepiej gra na DS3, a mam 22 lata i całkiem duże dłonie. Kwestia przyzwyczajenia.

Co do reszty... Twoje słowa zabrzmiały naprawdę jak jęk najgorszego fanboya X0. Dziwisz się, że ludzie zareagowali w dokładnie ten sam sposób? Wyobraź sobie, że wpadłbym na forum X0 i napisał jaki to on głośny, jak sie przegrzewa, jakie gry beznadziejne, jaki pad nie wygodny i że PSN 5 razy lepszy od Live do tego darmowy. Pomimo, że to wszystko jak najbardziej zgadza się z moimi odczuciami, wiec piszę prawdę to i tak raczej by mnie zglanowano i zwyzywano od fanboya. Prawda? Ludzie z zasady nie akceptują, że ktoś może myśleć i czuć inaczej. Ty też nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja może dorzucę swoje 3 gr i powiem coś na temat padów.

Pad Xboxa lepiej leży mi w dłoni, ale ułożenie gałek mi nie leży...cóż, może to tylko kwestia przyzwyczajenia, ale czego by wymagać ode mnie, jak całe życie grałem na Dualshocku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra, kumpel dzisiaj rano podrzucil mi ps3, mam go do jutra.

Otoz rezygnuje ze sprzedazy xboxa na rzecz PS3. A dlaczego? Dlatego, ze PS3 nie dorasta do piet 360. Po pierwsze: demka-mam internet 10Mb,takze bardzo szybko mi sie sciagaja, jednak instalacja ich to jakis koszmar. Nie dosc, ze chwile trzeba odczeka,az demko sie "rozpakuje" to po chwili przychodzi nam znowu czekac okolo 30 minut az sie zainstaluje.

Czyli ci nie podrzucił PS3, pieprzysz na prawo i lewo - 30 minut? Jasne, powodzenia.

Trzy: Uncharted, grafika wcale nie odbiega od tej,ktora prezentuje xbox, w dodatku jak zwykle momentami spada framrate, moze gra i fajna,ale denerwuje mnie cos takiego.

Owned, nie mam słów - spadki framerate? Niby gdzie...

Prosisz by cię nie bluzgano, wróć na forum o Xboxie i nie planujcie kolejnych ataków na naszą stronę z głupimi pomysłami i pierdołami.

Te pomysły Xbojów zaczynają mnie bawić

--

A i głośniejsze PS3 od Xboxa, ból i rzal... Jeżeli tak jest powiedz koledze a raczej mu nie mów bo nie wiem czy pożyczyłeś w ogóle od niego konsolę że ma z nią coś nie tak albo niech puści fan testa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×