Skocz do zawartości
napster

Problem z graniem online

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem mianowicie nie mogę w ogóle grać w sieci :/ . Mam neo 512kb/s podłączone do komputera z z karty sieciowej idzie scrossowany kabel do ps3 no i wszystko śmiga mam neta mogę przeglądać strony przez ps3 ściągać dema , pisać message ale nie mogę się do żadnej gry online podlączyć . W Soul Calibur IV w ''Quick match'' udało mi się zagrać 4 mecze a i tak się podłączałem z 30min bo często była tak , że był " searching" -> "matching" a po chwili piszę "failed join session". Jak robie custom match to mi pokazuje lobby widzę parenaście serverów no i gdy wybieram jakiś to jest właśnie matching no i failed. A innym razem podłączyłem się przez zaproszenie do Friends Match no i gitarka wszystko chodziło może lekkie lagi były ale znośne.

To samo mam np. w demku Bfa piszę że nie można się dołączyć do gry żadnej w ranked i w unranked to samo. Zresztą w każdej grze właśnie tak jest jedyne kiedy mi się udało podłączyć no to w tym Soul Calibur pare razy a tak to zawsze lipka .

Czy ktoś mógłby mi pomóc bo zaczyna mnie to troche denerwować :/

miałem kiedyś xboxa 360 podlączonego no i tam jakoś wszystko chulało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat SC4 to jakis dziwny jest. Mimo ze mam porzadny internet i router sensownie skonfigurowany to u mnie nie idzie zxagrac z kim poprzez system zaproszen. Przez zakladanie pokoi wszystko dziala git, a jak chcesz zagrac z kumplem poprzez zaproszenie to tez sa errory. Poza tym neo 512 to nie jest raczej polaczenie na udane granie online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm no już naprawiłem problem przeszkodą była zapora windows chociaż nei wiem czemu blokowała musiałem ją całkowicie wyłączyć no i teraz śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to ma do tematu ?

hmm jednak dalej lipa bo tak zazwyczaj z 5 razy musze naciskać żeby trafił na jakiś quick match bo tak to pisze że nic nie wykrywa tak jakby były przerwy w łączeniu się do serverów i czasami sie uda a czasami nie :/ ma ktoś może jakiś pomysł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Akurat SC4 to jakis dziwny jest. Mimo ze mam porzadny internet i router sensownie skonfigurowany to u mnie nie idzie zxagrac z kim poprzez system zaproszen. Przez zakladanie pokoi wszystko dziala git, a jak chcesz zagrac z kumplem poprzez zaproszenie to tez sa errory. Poza tym neo 512 to nie jest raczej polaczenie na udane granie online

To ma do tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×