Skocz do zawartości
Gość Buson

Player room

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie odlubilem :whistling:

prawie dalem sie nabrac, ze lubisz pes'a... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki mnie masz jednego plusa mniej. naprawdę nie musisz dziękować xD Polecam się na przyszłość :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie...

Troszke mialem czasu i wzialem sie za moj kacik gracza.

Zakupilem mebelki, diody led i pare nowych tytulow do kolekcji (257 stan na 08.04.2012) :start: .

Mnie sie teraz bardziej podoba, mam nadzieje ze wam rowniez :biggrin:

post-23856-0-20755600-1331488359_thumb.j

post-23856-0-05352800-1331488384_thumb.j

Edytowane przez lemieuxleeds
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O szlag, no to chyba mamy nowego Boss'a :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diody w akcji (na zdjeciu udalo sie tylko trafic w jeden kolor :rofl: ) i sprzecik :dpad:

post-23856-0-09111500-1331488941_thumb.j

post-23856-0-20661100-1331489409_thumb.j

Edytowane przez lemieuxleeds
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokoik spoko a kolekcja gier imponująca :) Nie przeszkadza ci błyszcząca matryca podczas grania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokoik spoko a kolekcja gier imponująca :) Nie przeszkadza ci błyszcząca matryca podczas grania?

Absolutnie nie, wogole zadnego odbicia nie zauwazam...TV 40-60 cali do grania i nie tylko to polecam plazme.

Mam 2 lcd (37 i 26) i wypadaja blado :pinch:

Edytowane przez lemieuxleeds

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu pisać... Elegancko.

Pokój prawdziwego gracza ;] :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomo, 49! Gonię! ;)

@Darayavahus, 51! Uciekam! ;)

Dzisiaj moje dziewczyny kupiły sobie Ape Escape i Ea Sports Active 2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tomo i @daray

co wy liczycie retail'e ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja 38

Battlefield 3 Battlefield: Bad Company Battlefield: Bad Company 2 BioShock BioShock 2 Borderlands Brink Bulletstorm Cabela's Big Game Hunter 2010 Cabela's North American Adventure Call of Duty: Black Ops Call of Duty: Modern Warfare 2 Crysis 2 Dead Space Dead Space 2 Dead Space Extraction EyePet God of War God of War II God of War III Heavy Rain Killzone 2 Killzone 3 Legend of the Guardians: The Owls of Ga'hoole LittleBigPlanet Mini Ninjas MLB 10 The Show ModNation Racers PlayStation Move Heroes RAGE Red Dead Redemption Resident Evil 5 Resistance 2 Tiger Woods PGA TOUR 11 Uncharted 2: Among Thieves Uncharted 3: Drake's Deception Uncharted: Drake's Fortune Wolfenstein

ciekawe kto jest krolem jesli chodzi o pss

ja mam 91 :)

Age of Booty Alien Breed 2: Assault Alien Breed 3: Descent Alien Breed: Impact Altered Beast Astro Tripper Back to the Future - Episode 1: It's About Time Battlefield 1943 Bejeweled 2 BloodRayne:Betrayal Bomberman Ultra Braid Burnout Paradise Call of Duty Classic Castle Crashers Catan Comet Crash Comix Zone Costume Quest Crash Commando Critter Crunch Cuboid Dead Nation DeathSpank DeathSpank: Thongs Of Virtue Dungeon Defenders Dungeon Hunter: Alliance Echochrome II Eufloria Far Cry 2 Flight Control HD flOw Flower Gatling Gears Golden Axe Greed Corp High Velocity Bowling Hustle Kings Hydrophobia InFamous Journey Lara Croft and the Guardian of Light Lead and Gold: Gangs of the Wild West Limbo Magic 2012 Magic: Duels of the Planeswalkers Mahjong Tales: Ancient Wisdom Marvel Pinball MIGHT & MAGIC CLASH OF HEROES MORTAL KOMBAT: Arcade Kollection Outland PAC-MAN Championship Edition DX PAIN Peggle PixelJunk Eden PixelJunk Racers 2nd Lap Plants vs Zombies Red Faction: Battlegrounds Red Johnson's Chronicles RISK: Factions Rocket Knight Rocketbirds: Hardboiled Chicken Sackboy's Prehistoric Moves Sam & Max: The Devil's Playhouse - Episode 1: The Penal Zone Shank (EU) Shank 2 Shatter Sky Fighter Sly Racoon Sonic The Hedgehog Sonic The Hedgehog 2 Stacking Streets Of Rage 2 Supersonic Acrobatic Rocket-Powered Battle-Cars Swords & Soldiers Tank Battles Tetris The Simpsons Tomb Raider: Underworld Top Darts Trine Trine 2 Under Siege Vandal Hearts: Flames of Judgment Voodoo Dice WipEout HD Wolfenstein 3D Worms Worms 2: Armageddon ZEN Pinball Zuma

a tutaj lista

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AoE3lnpDjfTKdG9NVzZOcURJZXhxeU80dzEwOUtNM1E

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up

Wrzuć sobie spis na stronie "0 mnie" możesz skopiować pomysł z mojego profilu, dorzuć do postu powyżej jeszcze jakaś fotkę zbiorów bo lekki OT się zrobił ...

@Down

Fajowo, pamiętaj aktualizować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up zrobione a fotki wrzuce jutro za dnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie, wogole zadnego odbicia nie zauwazam...TV 40-60 cali do grania i nie tylko to polecam plazme.
Mam 2 lcd (37 i 26) i wypadaja blado

Pobiłem cię! Mam 47 calówkę i to powieszoną :rofl: .

Możliwe ,że kiedy indziej pokaże zdjęcia bo teraz nie mogę: :biggrin: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie, wogole zadnego odbicia nie zauwazam...TV 40-60 cali do grania i nie tylko to polecam plazme.
Mam 2 lcd (37 i 26) i wypadaja blado

Pobiłem cię! Mam 47 calówkę i to powieszoną :rofl: .

Możliwe ,że kiedy indziej pokaże zdjęcia bo teraz nie mogę: :biggrin: .

Nie bardzo rozumiem bo na zdjeciu jest plazma 50 cali :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejnemu "nie pykło" ;)

Lemieuxleeds już dawno przykleił dupsko do tronu, równanie się z nim wiąże się tylko z banicją lub publicznym upokorzeniem :)

Apropos TV, też mam szczęście mieć kilka różnych plaszczaków ale żaden nie podchodzi mi tak bardzo jak stara wysłużona plazma ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę coś od siebie.

Zdjęcie kiepskie bo robione 6 letnim Sony Ericssonem K750i,ale coś tam jednak widać.

Na tę chwilę 46gier w wersji pudełkowej,kilka w wersji z PSS(ale to nikogo nie obchodzi :P ).

PS3 hula pod 40calowym Samsungiem B550 (w ostatnie wakacje 2 dni walczyłem ,żeby zrobić dziury w ścianie i wmurowałem kable - hdmi ,audio,zasilający itd. i jestem z tego dumny :biggrin: ).

Wszystko podpięte pod Denona AVR 390+ Eltaxy i suba M-Audio także sąsiedzi nie narzekają na brak wrażeń.

Na zdjęcie załapała się jeszcze moja stara 60GB PS3(na co dzień siedzi w kartonie) w której 2 lata temu padł laser(który sam rok temu wymieniłem).

Gry normalnie leżą schowane w szufladzie nie jestem, aż tak oryginalny ,żeby sobie zasłaniać TV ;)

Reszty sprzętu ,który jest na emeryturze nie będę pokazywał powiem tylko, że w swoich kartonach i na swoim miejscu spoczywają PSX,PS2,Dreamcast,PSP no i klon PEGAZUSa wraz z grami na nie przeznaczonymi.

post-2113-0-06928500-1332363136_thumb.jp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

wyglada zacnie mam taki sam tv ale zdjecie robione faktycznie lopata lub domofonem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny pokoik i jak widzę podobny gust filmowy ( batman :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×