Skocz do zawartości
Gość Buson

Player room

Rekomendowane odpowiedzi

Tak zupełnie bez hejtu czy coś , ale zastanawia jak to jest , że macie sprzęt i gry za grube tysiące , a nikt z was nie ma chociaż " przyzwoitego " aparatu , żeby zrobić chociaż przeciętne fotki , dziwne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc nie wiem czego się czepiasz. Przejrzałem wszystkie zdjęcia z kilku stron wstecz i znakomita większość jest w dobrej jakości... Czego wymagasz? Rozdzielczości 2xHD? Ciekaw jestem ileż to stron przejrzałeś aby dojść do wniosku, że NIKT z nas nie ma przyzwoitego aparatu? Jedną? :thumbsup:

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to widziałem cały temat , zaglądam na forum jak mam chwilkę , a temat jest ciekawy , dzisiaj w pracy przejrzałem ostatnie 8 , bo dawno nie byłem i takie odniosłem wrażenie . Nie widziałem zdjęcia chociaż " zadowalającego " , takie zdjęcia to ja telefonem robie . Naprawdę bez hejtu , ale sorry .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu ludziom szkoda kasy na kupowanie aparatu za nie wiadomo ile żeby mieć tak jak Lars06 napisał z 2xHD tylko po to żeby zrobić jedno zdjęcie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię , że musicie wydawać nie wiadomo ile , ale aparat chyba fajnie mieć jak się jeździ na wakacje czy cokolwiek , ogólnie nie znam nikogo kto by aparatu nie miał w dzisiejszych czasach . A jak się kupuje telewizory za kilka tysięcy , to nie rozumiem czemu nie można mieć cyfrówki za kilka stówek . Chyba że zdjęcia robicie swoimi iphone'ami za trzy tysiące , bo jakościowo tak wyglądają , to wtedy sorry . Po prostu się zastawiam . Ja się specjalnie nie mam czym pochwalić , ale wrzucę chociaż zdjęcie gierek jak będę miał chwilę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje robiłem telefonem i co z tego? Nie jakość zdjęcia, a przekaz się liczy :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię , że musicie wydawać nie wiadomo ile , ale aparat chyba fajnie mieć jak się jeździ na wakacje czy cokolwiek , ogólnie nie znam nikogo kto by aparatu nie miał w dzisiejszych czasach . A jak się kupuje telewizory za kilka tysięcy , to nie rozumiem czemu nie można mieć cyfrówki za kilka stówek . Chyba że zdjęcia robicie swoimi iphone'ami za trzy tysiące , bo jakościowo tak wyglądają , to wtedy sorry . Po prostu się zastawiam . Ja się specjalnie nie mam czym pochwalić , ale wrzucę chociaż zdjęcie gierek jak będę miał chwilę .

Mam cyfrówkę za 2 stówy i mi wystarcza do wszystkiego - nie jestem fotografem, tylko graczem. Po co mi lustrzanka, jak nie umiałbym pewnie z niej wyciągnąć całej drzemiącej mocy... Prosty przekaz - cyk fota, nie liczy się jej jakość, tylko to co chcemy pokazać innym - czyli pokój gracza - myślę, że nie potrzebnie się czepiasz, kończę temat :)

Edytowane przez Link396
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnoscia wielu z was pamietam jak moj Gaming Room wygladal, nie byl moze rewelacyjny ale byl. Calkem niedawno mialem urodziny wracam do domu a tu zastalem to co teraz widzicie na zdjeciu. Moja wspaniala kobieta sama zlozyla mebel do tego wszystkiego zakupila leda samsunga smart 32 cale, xbox 250gb z kinectem i pare gierek. Masakra zatkalo mnie maksymalnie i nie chodzi o to co kupila tylko ze to wszystko stalo i bylo gotowe do uzycia, jak ona to zrobila w tak krotkim czasie....tajemnica ;) Wiec teraz musze zaczac kolekcjonowac gry na xboxa tylko skad na to wszystko brac...pozdrawiam

post-23856-0-75570700-1343501771_thumb.j

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra zatkalo mnie maksymalnie i nie chodzi o to co kupila tylko ze to wszystko stalo i bylo gotowe do uzycia, jak ona to zrobila w tak krotkim czasie....tajemnica ;)

Może wpadł jakiś szprytny kolega ;) Nie no, zazdraszczam kobiety :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damn...moja mi grę kupiła i ja byłem w niebie i myślałem że mam jedną na milion która tak robi ( kupuje chłopakowi coś związanego z grami ) a tutaj się okazuje że są już dwie takie kobiety xD Gratulacje i najlepszego :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wpadł jakiś szprytny kolega ;) Nie no, zazdraszczam kobiety :)

cos w tym jest hmmm trzeba przeprowadzic analize ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ty możesz grać z takim burdelem na biurku w dodatku monitor obok tv,wszędzie rzeczy się walają.Ja bym nie mógł tak funkcjonować w dodatku grać. Ale prezentu można pozazdrościć.Dziwne że nic ci się nie przegrzewa z takim natłokiem sprzętu

Pozdrawiam

Edytowane przez Asull
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sraj żarem, to nie serwerownia żeby można było smażyć jajka na sprzęcie gdy nie ma klimy.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ty możesz grać z takim burdelem na biurku w dodatku monitor obok tv,wszędzie rzeczy się walają.Ja bym nie mógł tak funkcjonować w dodatku grać. Ale prezentu można pozazdrościć.Dziwne że nic ci się nie przegrzewa z takim natłokiem sprzętu

Pozdrawiam

a co tam niby ma sie przegrzac tv czy komp nie bardzo, play xbox i hdpvr sa w odpowiednich od siebie odleglosciach a co do balaganu hmmm wszystko ma tu swoje miejsce a porzadek nie jest potrzebny zeby sobie pograc tylko odpowiednie miejsce a takie mi moja zonka sprawila i bardzo jej za to dziekuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilką skończyłem się bawić w "bohatera własnego domu" i stworzyłem z paru ikeowych desek taką szafkę pod telewizor :biggrin:

http://imageshack.us.../sam0034eh.jpg/

http://imageshack.us...6/sam0035l.jpg/

Edytowane przez zdun1983
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezła kolekcja gier :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) ze mną jest generalnie tak: każda generacja kończy swój żywot sprzedaje wszystko poza moimi ulubionymi tytułami:

Na dzień dzisiejszy zostają (jakby ps4 miało premierę dziś): finale, mgsy, silent hille, yakuzy, brutal legend (za klimat), rdr - reszta idzie na sprzedaż za co zapewne kupię sobie ps4 :) i tyle stąd tak mało gier na psx/ps2 gdyż lata temu zostawiłem sobie jedynie perełki :) . Jeżeli ps4 będzie miało kompatybilność wsteczną to i samą ps3 sprzedam (psx i ps2 jednak trzymam w szafkach, p2 nawet w sypialni jak zachce mi się przechodzić moje ulubione dzieło growe o nazwie okami)..

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie tylko ja mam jakiś plan na wypadek wkroczenia nowej generacji ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozazdrościc :) pozatym będe chyba twoim pierwszym kupcem :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilką skończyłem się bawić w "bohatera własnego domu" i stworzyłem z paru ikeowych desek taką szafkę pod telewizor :biggrin:

http://imageshack.us.../sam0034eh.jpg/

http://imageshack.us...6/sam0035l.jpg/

ta tapeta w menu konsoli to z PSS jest czy na necie znalazłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dają do gry :) jak przejdziesz ff13 dostajesz parę takich motywów, light chyba jest za ostatniego bossa na 5 gwiazdek :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja wlasna kraina ps3+powoli powiekszajaca sie kolekcja (w preorderze juz dishonored i RE6;)

post-44031-0-37371400-1347031466_thumb.j

post-44031-0-37015500-1347031742_thumb.j

Edytowane przez pony o)))
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie...wszak opis mowi miejscowka + mini kolekcja ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×