Skocz do zawartości
DarkMan X

Skad / Gdzie kupiliscie wasze PS3

Rekomendowane odpowiedzi

<uklon>  Osobiscie jeszce nie posiadam ps trojeczki bo narazie wykosztowalem sie za telewizor ale planuje kupic i stad moje pytanie jaki sklep najlepszy o ile to ma jakies znaczenie ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba polowac na promocje...jezeli dobrze sie rozejzysz to bedziesz miał ps3 za 1999 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam w planach pod koniec roku lub na poczatku przyszlego. musze pozbierac troche kasy no i moze stanieja do tego czasu. narazie ps2 musi mi starczyc. ale wogole jestem uprzedzony do kupna jakiegokolwiek sprzetu z supermarketu jakos nie mam zaufania. poczekamy zobaczymy poszukamy jak beda pieniachy to bede szukal. ale prosze piszcie skad Wy macie swoje plejki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem moją PS3(kupował mi wujek[nie miałem czasu jechać]) albo w Dolinie Trzech Stawów(MM koło Geanta lub Reala[nie pamiętam]) , albo w MM w M1 w Czeladzi...

Kupiłem za 1999zł i jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MediaMarkt - cenę ciężko ocenić ponieważ brałem razem z TV, Padem, jakąś gierką i od całości poszedł całkiem niezły upust (w stosunku do cen rynkowych a nie tych MM`arktowych :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88

a ja poszedlem ze studentem do sklepu tam kupil ps3 na raty ogolnie za 2 399. Dsoatła kredyt na 1800zł a mi sprzedał za 1780. Mam nówke ze sklepu na gwarancji na wypasie za 1780zł :D dzień wcześniej chciałem kupić z angli za 1950zł używke :D bo to było jakiś dobry miesiąc temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychol

Woo Fireman Widze ze tez Katowice ;) Ja kupilem na dolinie 3Stawow za 2399 + Motorstorma 199 ;) Mialem kupic w silesi ale jakos bardziej ufam gwarancji z MM :) Oddawalem im juz aparat karte pamieci i N-Gage na gwarancji i bylo spoko :) a w Saturnie mamie miksera nie przyjelixD Tlumaczac sie tym ze byl do pradu podlaczany :o xD hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko czekałem na jakąś obniżke.

Spuścili cene do 1999zł , zastanowiłem się trochę , czy na pewno jest sens kupić.

Namyśliłem się i od tego momentu cacuszko stoi u mnie pod telewizorem  ;)

A byłem w Silesi(Saturn) , to tam cena wynosi ok 2300zł.

Więc myśle , że zakup w MM(szybko i pewnie) był najlepszym możliwym wyborem  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×