Skocz do zawartości
xAndre77x

Nowe PS3 60GB?

Rekomendowane odpowiedzi

Kazdy uzywa dodatkow na swoj sposob. Jedni potzebuja tego, inni uzywaja innego. Nie ma o czym dyskutowac. Mi to ta dysksja przpomina klotnie dzieci. Jedno ma cos lepsze, drugie cos gorszego i wmawia ze jego jest lepsze xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, że 60GB stała się sprzętem elitarnym i pożądanym przez wielu nawet za grube pieniądze. Chętnie puszczę w obieg za 2 klocki swoją, kupię 80Gb i 800zł zostawie w portfelu. Z drugiej strony ta świadomość, że posiada się coś, czego nikt już nie może mieć, ale chce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także mogę swoją PS3 60GB opylić jakby ktoś chciał kupię sobie Playstation jak RE5 wyjdzie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja także mogę swoją PS3 60GB opylić jakby ktoś chciał kupię sobie Playstation jak RE5 wyjdzie:D

Mogę się wydać mało inteligentny, ale... co to RE5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.google.pl, wpisujemy i mamy pierwszy wpis. Powodzenia. Na tyle rozumku to chyba masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nową PS3 można napewno dostać jeszcze w niektórych miejscah. Ja osobiście w piątek 5.09.2008 widziałem 60g wersje za 1999zł w Awansie, jak kupywałem PSP. I troche sie zdenerwowałem bo jak kupywałem swoją 40 to też nigdzie nie mogłem dorwać 60G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Resident Evil 5;P

Mieć 3 i 4, ale nie odróżnić skrótu przy piątce, kurde no...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×