Skocz do zawartości
Bodziu

Gry dla leworęcznych

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry.

Mam ogromna prosbe o pomoc do szanownych uzytkownikow ps3

Jestem osoba niepelnosprawna tj. moja prawa reka nie jest tak dokladna jak lewa (klopoty przy porodzie), uniemozliwia mi to dokladne celowanie w grach fpp lub tpp prawa galka.

Czy mozecie dla mnie sprawdzic w jakich grach mozne zamienic galki celowania z chodzeniem tj. standardowo prawa galka sie celuje lewa chodzi, a ja bym chcial odwrotnie

Chcialbym zakupic ps3, ale nie wiem czy warto, lubie gry fpp i chcialbym w nie grac rowniez na tej konsoli.

Dla przykladu podam gre Gears Of War niestety na Xboxa 360, ktora miala te wspaniala opcje zamiany galek i moglem spokojnie chodzic prawa a lewa celowac , niestety oprocz tej gry i crackdown inne nie mialy tej opcji wiec pozegnalem sie z Xboxem.

Bede ogromnie wdzieczny za pomoc.

Bodziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Dzisiaj już nie sprawdzę, ale jutro przelecę moje FPSy i powiem Ci co i jak

Takiej opcji na Xboxie nie pewnie ze względu na to, że pad nie jest przystosowany dla leworęcznych. MS z góry założył, że na konsoli będą grali tylko i wyłącznie praworęczni? Hmmm...

PS. trochę działy Ci się pomyliły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Resistance Fall of the Man istnieje możliwość "zamienienia" gałek. Pozatym na PS3 jest FragFX które składa się z joysticka(wolantu) i myszki, może ono ułatwi Ci granie w FPSy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Resistance Fall of the Man istnieje możliwość "zamienienia" gałek. Pozatym na PS3 jest FragFX które składa się z joysticka(wolantu) i myszki, może ono ułatwi Ci granie w FPSy

Tak widzialem to urzadzenie, ale i ono jest dla praworecznych, uksztaltowanie "pada" odpowiedzialego za ruch jest dla lewej reki

Za pomylke dzialow sorki, moze moderator bedzie mogl przesunac moj post do odpowiedniego dzialu .

Dzieki za wszelka pomoc.

Bodziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ci powiem tak Grałem jakiś czas temu w gre "Darksector" (TPP) na ps3 Demko oczywiście i tam była napewno opcja zmiany gałek bo na początku chodziło sie prawą gałka a Lewą celowało ;> może ktoś mogłby mnie potwierdzić ;>? a co do innych gier to później jak tylko wrócę do domu to sprawdze Jak np w idzie w takie gry jak MGS4, Turok te co posiadam ;>

------- Narazie udało mi się sprawdzić MGS'a 4 i niema tam takiej opcji póki co muszę odzyskac od kolesia swoje gry to dam jeszcze edita ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy fps na psp będzie ci odpowiadał bo jest tylko lewy analog.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Każdy fps na psp będzie ci odpowiadał bo jest tylko lewy analog.

Dzieki, ale ja pomylilem dzialy z postem i moje pytanie dotyczy PS3 sorki za dezinformacje lekka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, ale ja pomylilem dzialy z postem i moje pytanie dotyczy PS3 sorki za dezinformacje lekka.

Spoko, wiedziałem że pomyliłeś działy zresztą czytam zawsze pierwszy post o co chodzi a nie odpisuję bzdury...

Napisałem to specjalnie bo zawsze jak założę jakiś topic tutaj o grze na psp to "zawsze" ktoś pomyli dział i będzie coś od ps3 chciał, ja to mam szczęście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hmmmm... pomysl jeszcze nad XFPS rateup, takie adapter ktory umozliwia podlaczenie klawy i mychy i dziala z kazda gra.

Cos jak XFrag, tyle ze o niebo lepsze... , kolega ma i mowi ze gra sie nie ziemsko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
------- Narazie udało mi się sprawdzić MGS'a 4 i niema tam takiej opcji póki co muszę odzyskac od kolesia swoje gry to dam jeszcze edita ;>

W MGS4 nie ma mozliwosci zmiany drazkow to boli bo bardzo lubie te serie i na ps1 u siostrzencow gralo mi sie super i w pierwszej lub 2 czesci MSG bylo na 100 zmiana drazkow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm... pomysl jeszcze nad XFPS rateup, takie adapter ktory umozliwia podlaczenie klawy i mychy i dziala z kazda gra.

Cos jak XFrag, tyle ze o niebo lepsze... , kolega ma i mowi ze gra sie nie ziemsko

No to super wyszukalem to urzadzenie na allegro i powiem, ze uratowales mi zycie. Lece kupic playstation dzis lub jutro.

Wielkie dzieki za info. Teraz juz nie bede sie musial martwic jak grac w fps-y na ps3. Tylko mam jedna wielka niewiadoma, jak mozna podlaczyc pad bezprzewodowy do tego urzadzenia i synchronizowac przyciski, na filmikach byly tylko pady przewodowe. Juz znalazlem konfiguracja super prosta.

Wielkie dzieki Matteas.

Widzialem tez filmiki na youtube.

Jestem uratowany i uradowany.

Pozdrawiam

Bodziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
No to super wyszukalem to urzadzenie na allegro i powiem, ze uratowales mi zycie. Lece kupic playstation dzis lub jutro.

Wielkie dzieki za info. Teraz juz nie bede sie musial martwic jak grac w fps-y na ps3. Tylko mam jedna wielka niewiadoma, jak mozna podlaczyc pad bezprzewodowy do tego urzadzenia i synchronizowac przyciski, na filmikach byly tylko pady przewodowe. Juz znalazlem konfiguracja super prosta.

Wielkie dzieki Matteas.

Widzialem tez filmiki na youtube.

Jestem uratowany i uradowany.

Pozdrawiam

Bodziu

Ciesze się ze moglem Ci pomoc Zobacz tez na zagranicznych sklepach, czy nie kupisz tego czasem taniej, mnie cena tego urzadzenia w Polsce powala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciesze się ze moglem Ci pomoc Zobacz tez na zagranicznych sklepach, czy nie kupisz tego czasem taniej, mnie cena tego urzadzenia w Polsce powala

Ta koszt jest 310zl, ale mam kase (odlozona)  i Pan z obslugi jest mily wiec kupie z allegro.

W piatek wlasnie kupilem ps3 w saturnie za 1490zl z 4 grami

Jeszcze raz wielkie dzieki wszystkim, ktorzy odpowiedzieli na moj post i za pomoc

Pozdrawiam

Bodziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XFPS rateup To Dobry Zakup

Wiesz Lepszego Dla Ciebie Wyboru Niebyło Chyba

Dobrych Masz Kolegów matteas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja po prostu podłączyłem myszkę pod ps3 bez żadnego urządzenia, a pad ustawiłem obok i tak grałem, lewa ręka na drążku, a prawa na myszce i było całkiem spoko. (Już tak nie robię bo ja jednak wole samego pada, za bardzo się przyzwyczaiłem, ale kumpel gra tylko na kompie i nie jest w stanie grac w takiego UT3, więc jak przyjdzie to tak robię)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×