Skocz do zawartości
rafcio1989

PILOt

Rekomendowane odpowiedzi

Siema zakupiłem ps3 80 gb i do tego pilot sony do BD.Problem mam taki ,że nie mogę aktywować tego pilota.Konsola wogóle nie reaguje na wciskanie przycisków.Jak aktywuje się pilot.?Moze jest zepsuty i powinienem go oddać do reklamacjii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wloz baterie i wcisnij ps button. Do pilota dostales instrukcje. Prcezcytaj i zrob tak jak jest napisane. Musisz ustawic cos w PS3 o ile dobrze pamietam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema zakupiłem ps3 80 gb i do tego pilot sony do BD.Problem mam taki ,że nie mogę aktywować tego pilota.Konsola wogóle nie reaguje na wciskanie przycisków.Jak aktywuje się pilot.?Moze jest zepsuty i powinienem go oddać do reklamacjii.

RTFM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak umiejętności czytania instrukcji zapewne nie pozwoli ci teraz przeczytać tego instruktarzu, no ale niech będzie

Zanim aktywujesz tego pilota, wyciągnij baterie z niego, aby go na 100% wyłączyć i nie naciskaj, żadnego przycisku dopóki o to konsola nie poprosi przy rejestracji pilota, będzie teraz PS3 widniał go pod numerem 7, niestety do gier, oraz zbyt wygodnego przeglądania neta, się raczej nie nadaje, ale reszta to o wiele lepiej. Pilot aktywujesz po jego sparowaniu z konsolą byle którym przyciskiem nie musisz za każdym razem naciskać PS button np. w czasie oglądania filmu się wyłączy to wtedy dajesz na pilocie np. raz pauza aby go aktywować a potem 2 raz aby spauzować film. Baterie wystarczą ci na 1-2 lat, ja do swojego dałem duracelle zamiast oryginalnych te soniakowskie baterie całkiem nieźle wyglądają przy zestawie Sony konsola monitor CRT. Po 9 miesiącach intensywnego używania dopiero spadła jedna kreska na poziomie baterii.

Setting-->Accessory settings--> i tam masz jak wół napisane Register BD Remote Control i postępuj zgodnie z dalszą procedurą, która będzie się wyświetlać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsole mam w drugim domu więc sprawdze jutro.To jest powod proszenia was o pomoc.INstrukcje obslugi mam tutaj a nie w 2 domu.Chcialem byc juz na 100% pewien jak to aktywowac.wchodzilem w to menu i tam pisalo zeby nacisnąc start i enter czy cos takiego.Tak wlasnie robilem ale konsola nic nie reagowała.I prosze ze mnie idioty nie robić.moze teraz bedizxe dzialac.dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt Cie nie nazwal idiota tylko stwierdzil ze nie czytales instrukcji. I uwierz mi w 99% przypadkow ludzie pierw pisza na forum ze maja megaproblem zamiast zajrzec do instrukcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie masz ich raz nacisnąć tylko trzymać te dwa klawisze póki konsola nie wykryje pilota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nikt Cie nie nazwal idiota tylko stwierdzil ze nie czytales instrukcji. I uwierz mi w 99% przypadkow ludzie pierw pisza na forum ze maja megaproblem zamiast zajrzec do instrukcji.

Podejrzewam ze zaszlo tu standardowe: szybciej napisze na forum niz znajde slownik do przetlumaczenia instrukcji a ile czasu zaoszczedze na inne rzeczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema zakupiłem ps3 80 gb i do tego pilot sony do BD.Problem mam taki ,że nie mogę aktywować tego pilota.Konsola wogóle nie reaguje na wciskanie przycisków.Jak aktywuje się pilot.?Moze jest zepsuty i powinienem go oddać do reklamacjii.

Ja bym się na twoim miejscu wstydził pisać takie tematy. Pamiętaj, instrukcja jest twoim przyjacielem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×