Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

 1. Ostatniej godziny
 2. Kultura

  Kroniki Plemienia Duchów- przez pierwszą godzinę świetny film przygodowy ( prócz komunistycznych piosenek, bo te wqrwiają, ale chinole to chinole ) druga godzina niestety kładzie ten film, ale lepiej to się oglądało od Wonder Woman.
 3. Nie jest to wyrocznia a jedynie jakis tam wyznacznik ale meta ma 84 critic i 77 gamers wiec raczej jest to gra conajmniej dobra. Coz ostry spadek z ceny zawsze dobry dla graczy
 4. PS4

  Ja stawiam, że wymaksowanie wszystkiego zmieści się w 10h. Oby były jakieś inne roboty.
 5. Dziś
 6. Mieli jakoś 3 lata temu. Generalnie oni dostają lepsze gry od nas.
 7. Albo tak naprawdę to jest w drugą stronę i twórcy nie ogarniają PS4...nie znam się na robieniu gier, ale pewnie w opracowywaniu tytułu na różne platformy są między nimi różnice.
 8. PS4

  @Kentucky ulepszać można stosunkowo niewiele broni i śmiało możesz to robić, bo o ile pamiętam do każdej jest unikalny materiał tylko do ulepszenia tej konkretnej broni. I też z tego co pamiętam kupcy na nowych obszarach mieli często lepsze bronie na stanie niż to co aktualnie nosiłem.
 9. To samo mówią przy PlayersUnknown Battleground. MS sypnął hajsem za czasową wyłączność i nie puszczanie pary z gęby, nic nowego, dotyczy to obu obozów. Pamiętacie jakie cyrki były z Tombem i ogólna dezinformacja? Kilka miesięcy po wydaniu na X'a nagle stwierdzą, że PS4 jest już gotowe na tą grę...
 10. PS4

  Na fundamentach po istniejącym już zniszczonym domu w Sanktuarium nic nie znika. Robię tak cały czas. Edyta: @malpka chcesz mieć dużo kapsli? Zdubluj do bólu sposobem podanym przez Patricko nawóz i plastik. To są jedyne komponenty potrzebne do produkcji Odlotu. Potem tylko sprzedawać ten narkotyk u kupców i można zostać krezusem
 11. PS4

  Jeśli ten dodatek teraz jest za 75zł to stawiam, że pęknie w przeciągu od 3 do 5 godzin...
 12. PS4

  Pamiętajcie, że to wszystko są nałożone tekstury na główne podłoże, czyli ziemię Spróbuj może na czystej ziemi gdzieś. W tym kinie co ja robiłem to ten betonik był cieniutki, więc może nawet jak coś przeleciało przez tekstury to i tak nie zwróciłem uwagi bo wciąż było widoczne.
 13. Pudło też już tanio lata, ciekawe co tak szybko ta gra zeszła z ceny. Ledwo się pokazało, a już pudło widziałem za 150 zł ostatnio u mnie w sklepiku z grami.
 14. PS4

  W Sanktuarium na drodze asfaltowej tuż obok warsztatów.
 15. PS4

  Ja mam bazę w Sanktuarium i wszystko wywalam na betonowe podłoże po jednym z domów. Co do znikania, to mi się pod ziemię regularnie zapada Nuka Cola Quantum, ale tylko na zrobionym podłożu, jak np. chcę w chacie powstawiać na półki.
 16. Zaraz zaraz, czy oni już Killzone nie mieli kiedyś? U nas można o nim zapomnieć, ale Child of Light byłoby mistrzowskie
 17. PS4

  A gdzie je wyrzucasz? Ja robiłem wszystko w tym kinie samochodowym, tam miałem swoją główną bazę. Warsztat jest w szopie, przy płaskim betonowym terenie. Może jak jest jakieś dziwne podłoże to znika, a szczególnie już zrobione.
 18. PS4

  Bardziej mi chodziło o to, że w ogóle jest już dostępny i znana jest ceną. Ale bonus słaby jak rudy tasiemiec.
 19. PS4

  W moim przypadku przedmioty bardzo lubią znikać pod ziemią. Cóż, to tylko gra Bethesdy.
 20. PS4

  Ale za to jaki bonus: avatar! Czuję się rozpieszczany.
 21. PS4

  Szczerze to nie miałem przypadku, że coś mi zniknęło, a wywalałem na ziemię czasami po kilka tysięcy sztuk w stacku, a samych stacków nawet i kilkadziesiąt. Gra przycinała nawet podczas wywalania, ale koniec końców wszystko szło ok. Co do tych okienek, to tak, trzeba wprawę. Czasami leciałem jak głupi, a czasami musiałem zrobić sobie krótką przerwę bo nic nie wchodziło
 22. Fajny plus w Japonii http://www.psu.com/news/33340/playstation-plus-july-free-games-japan
 23. PS4

  Bardziej mi chodzi o to, że np. mam aparta fotograficzny, z którego można uzyskać zębatkę, sprężynę i kryształ. Jeśli zbuduję coś, co potrzebuje kryształu i gra zużyje cały aparat, to zębatka i sprężyna przepadają. Dlatego najpierw rozbieram ręcznie. Btw. sposób na dublowanie działa ale co się naklikałem to moje. Wymaga trochę wprawy.
 24. No wlasnie co do tego lawtwiej. Spotkalem sie w jednej z recenzji z opinia ze Dirt Rally w porownaniu do Dirt 4 to troche jak Forza Motorsport (bardziej sim) do Forza Horizon (arcade ale dzieli ustawienia z simowym bratem). Przyznam ze w jakiekolwiek Rally to gralem ostanio w 2002r i to na klawiaturze, pozniej probowalem i probowalem ale jakos mi to nie do konca lezy.... wole chyba jednak albo radosne arcade albo cos gdzie mamy tory Sony losowo chyba wysyla 20% kod znizkowy na cyfraka w PSS. Jesli ktos chcialby przygarnac taki kod (co prawda moje glowne konto jest Szwedzkie ale zakladam ze nie zrobili blokady na kraj) to PW (kod wazny do 3 lipca).
 25. PS4

  Z tym wywalaniem z inwentarza i ręcznym rozbieraniem trzeba uważać. Przedmioty lubią znikać. Np raz miałem m.in. 80szt porcelany. Po wywaleniu wszystkiego co miałem i po manualnym rozebraniu na części zostało mi mniej niż 20szt porcelany.
 26. PS4

  Tak jest od początku, jak nie rozwalisz to po prostu przenosi Ci z powrotem do "magazynu", czyli możesz go potem użyć bez konieczności ponownego budowania.
 27. PS4

  Ok, rozumiem, zaraz wypróbuję A sprawdzaliście u siebie, czy gra na którymś patchu poprawiła używanie przedmiotów do craftingu? Gram na XO i muszę wszystko ręcznie rozbierać, żeby nie tracić surowców.
 28. Pokaż więcej aktywności