Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Tomisior

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  904
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

86 Słaba

O Tomisior

 • Ranga
  Noł-lajf

Kontakt

 • Strona WWW http://
 • PSN Tomisior

Informacje o profilu

 • Płeć Mężczyzna

Ostatnie wizyty

2862 wyświetleń profilu
 1. PS4

  Miałem porównanie C i D, głośność pracy ta sama. D miała naprawdę duże odbarwienia na obudowie, mam nawet film. To loteria. Dopiero nowa rewizja coś może zmienić moim zdaniem.
 2. PS4

  Odpalcie grę w trybie Pro to Wam entuzjazm opadnie hehehe
 3. PS4

  Saturn Katowice 6D. Miałem dwie 6C i był dramat. Ostatnia szansa
 4. PS4

  Kto kupił dziś konsole w mm, Saturnie, jaki macie data code? 6C czy 6D? Będę wdzięczny za sprawdzenie jaki to rzut.
 5. Widziałem właśnie, chciałem potwierdzić w sklepie/na infolinii. Nikt nic nie wie.
 6. Skąd masz taką informację Grecky? na infolinii nic nie wiedza, baby ze stopki też nie znają.
 7. PS4

  Podejrzana sprawa. Jakby facet miał trochę oleju w głowie, zobaczyłby, że na allegro prosiaki latają od 2k wzwyż. Jaki ma interes w tym, żeby sprzedać nówkę w cenie używki? Za 1769 (cena sklepowa) konsola poszłaby w 2 minuty. Poczekałbym osobiście, na dniach MM i saturny mają dostać prosięta. 119 zł to nie jest jakaś wielka okazja, a możesz żałować. PS. konsole i pady da się tak otworzyć, że nikt się nie połapie.
 8. No właśnie jak się poczyta neogafa, reddita czy komenty na yt to ludzie kupują po 4-5 egzemplarzy PRO i w każdym to mieli. Mało tego, dostawali nowe konsole z serwisu Sony i również cewki dawały czadu przy 60 fpsach. Ci którzy tego nie mają, albo mają wielkie szczęście, albo niską wrażliwość słuchu na tego typu dźwięki. Pytałem 2 osób, które twierdziły, że nic takiego u nich nie ma miejsca. Po wsłuchaniu się, cewki zaczęły być słyszalne. Poczekam na kolejny rzut pro, wezmę jedną dla porównania. Jeśli nie będzie miała tego defektu, to super. Jeśli będzie miała, zostawiam mój egzemplarz i będę musiał do tego przywyknąć. Ciekawe czy Sony zrobi coś w kolejnych aktualizacjach z pracą wiatraków w PRO. Nie są głośne, ale te wiatraki potrafią zmienią pracę prędkość pracy 4-5 razy na minute, co strasznie wnerwia. W facie jak wiatrak wbijał na jakiś poziom to jednostajnie sobie pracował w tej prędkości. Ciekawe co Sony planuje dla PRO w kolejnej aktualizacji FW...
 9. Orientujecie się czy da się coś poradzić na poniższą przypadłość? tzn. cewki. Kumpel nagrał dziś filmik w tomb raider, od 10 sekundy odpalił tryb 60 fpsów. Wcześniej twierdził, że nic takiego nie ma, jednak jak się przysłuchał ... :/ Serwis Sony jedynie zaktualizuje oprogramowanie i odeśle po 1,5 miesiąca porysowaną konsolę. Czy da się cokolwiek poradzić na cewki? I pytanie, czy wymiana na inny model może pomóc? Czy są w ogóle egzemplarze wolne od tego dziadostwa? Czytałem, że podzespoły AMD są mocno podatne na ten defekt. Wiem, że to nie wpływa na bezpieczeństwo konsoli, ale dźwięk przy cichym graniu niemiłosiernie wnerwia :/
 10. PS4

  Ja mam premierowke, brzeczy w grach w trybie pro i głośno chodzi jak tylko pojawią się nowki to sprzedaje swoją. MM rzuciło po parę sztuk refurbow i konsol ze zwrotu w normalnej cenie. Sklepy wciąż nie mają nowych partii. Termin dostawy nadal nieznany :/
 11. PS4

  Mam serdeczną prośbę do osób, które mają PRO i Tomb Raidera. Czy macie może dźwięki takie jak w filmiku przy zmianie trybów? Bzyczenie/terkotanie najbardziej słyszalne w trybie 60fps. w komentarzach ludzie piszą, że mieli ten dźwięk już na 3-4 egzemplarzach. Inni twierdzą, że nic takiego nie ma miejsca. Nie wiem czy to wiatrak, czy cewki? Myślę, czy wymieniać mojego prosiaka na inny model, czy ten typ tak po prostu ma. Gram głównie w nocy gdzie rodzina i małe dziecko śpią. dlatego głos gry jest bardzo cicho. Będę wdzięczny za pomoc/sprawdzenie
 12. PS4

  Potwierdzam, MM Czeladź M1. Na godzinę 20:30 mieli 7 sztuk z 11, które dostali. 1769 zł. Były też platinium headset - 650 albo 620 zł. Powodzenia.
 13. dziękuję Ci pięknie
 14. Gdyby nie było różnicy, to bym nie pytał. Potrzebuję dokupić fabryczny montowany w pro. z tego, co kojarzę to WD 3,5 cala 5400 obrotów?
 15. Panowie jak się nazywa dokładnie model dysku umieszczany fabrycznie w pro? marka, ilość obrotów. Chcę zakupić w necie, a nie mam jak tego teraz sprawdzić.