Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Marcossik

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  317
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

49 Żadna

O Marcossik

 • Ranga
  Duży członek
 • Urodziny 03/12/94

Informacje o profilu

 • Płeć Mężczyzna
 • Skąd UK

Kontakt

 • PSN Yotamus

Ostatnie wizyty

2144 wyświetleń profilu
 1. Mam bulić 100 złotych za dodatek, żeby łaskawie móc grać w coś, do czego miałem dostęp wcześniej? Musiało by mi się mocno coś przytrafić w głowę. Przypomina mi to trochę usługę abonamentową, gdzie Crucible to usługa, a dodatki to abonament, który muszę co kilka miesięcy opłacać, żeby łaskawie mi nie zablokowali dostępu do tych usług. Nie taka zdaje się jest idea DLC. One mają rozszerzać zawartość, a nie ograniczać tą, która była już wcześniej. Rozumiem, że taką politykę przyjęło Activision w przypadku tej gry, i bardzo mi się nie podoba taka złodziejska zagrywka. Najgorsze jest to, że nic z tym nie mogę zrobić, bo Bungie stworzyło świetną grę i z pewnością sięgnę po sequel już we wrześniu. Takie już życia kolesia, który lubi dawać się dymać dla własnej przyjemności :/
 2. Myślałem, że brak posiadanie DLC w grach skutkuje tym, że nie mamy nowej zawartości. A tutaj co? Nie tylko nie mamy nic nowego, ale i zabierane jest to, co było dostępne dla posiadaczy The Taken King? Czy to nie jest kurczę kradzież?
 3. A ktoś zna odpowiedź na moje pytanie, które zadałem powyżej? Bo naprawdę tego nie rozumiem.
 4. Witam, mam taki problem. Nie grałem w Destiny od ponad roku. Naszło mnie ostatnio żeby ponownie zagrać, i po długiej aktualizacji chciałem odpalić sobie tryb Crucible. Jakie było moje zaskoczenie, gdy przy każdym trybie wymagany jest dodatek "Rise of Iron". Mam Destiny + The Taken King, i jedyny tryb jaki mogę grać to "Mayhem Rumble", czy jakoś tak. O co tu do licha ciężkiego chodzi? Zawsze lubiłem klasycznie sobie grać Team Deathmatch (Clash), a tutaj tego nie mogłem znaleźć. Od czasu do czasu włączałem też "Control", ale tutaj też wymagany jest najnowszy dodatek. Nie wiem, jest to gdzieś piekielnie dobrze ukryte czy Activision tak po prostu sprawiło, że posiadacze podstawki i trzech(!) dodatków nie mają czego tu szukać?
 5. No jakoś niektórzy kupowali The Order 1886 i płacili 250 zł za 5 godzin klaustrofobicznej i ograniczonej rozgrywki, a tutaj masz dodatek, który jest większy niż nie jedna pełna gra. No i trzeba też zaznaczyć, że to Naughty Dog i ich Uncharted. Patrząc przez pryzmat tego co do tej pory nam serwowali, mogę ze spokojem powiedzieć, że nie zawiodą. Marudzić na cenę tylko dlatego, bo produkcja ma nalepkę ze słowem "dodatek"? To niezależny produkt, i jeżeli faktycznie jest to gra na ok. 10 godzin, to można to traktować jak normalną, dużą grę. Wtedy cena będzie jak najbardziej w porządku.
 6. Jak grasz z pociechą to i byle gówno będzie fajne. Pierwszy Knack był w najlepszych momentach grą co najwyżej przeciętną. Nie ukrywam, była to pierwsza gra jaką ukończyłem na tej generacji konsol, ale musiałem ją rozplanować na jakieś 10-12 posiedzeń, bo nie mogłem z nią wytrzymać dłużej jak 1h za jednym razem. Gameplay jest fajny, ale na krótką chwilę, bo po jej upłynięciu gra staje się synonimem powtarzalności. Mimo to nie uważam to za jakąś wyjątkową złą grę, była mimo wszystko nawet OK, ale może to wynikać z tego, że jestem dużym fanem platformówek. Co do Knacka 2 - chyba wiele osób się ze mną zgodzi, że powstaje sequel, o który nikt nie prosił. Pierwszy zwiastun nastraja mnie pesymistycznie, bo widzę kalkę rozwiązań z pierwszej części. Jedyna nowość jaką zauważyłem, to to, że będzie można w określonych momentach sterować mechem. Nie mniej wciąż liczę, że wyciągnęli choć część wniosków po krytyce poprzednika.
 7. PS4

  Czy w tej grze znajduje się gdzieś licznik czasu gry? Bo chwilę przed premierą ktoś mi powiedział, że jest, a ja go nigdzie nie potrafię znaleźć.
 8. PS4

  Słyszałem, że tryb wysokiej wydajności wcale nie odblokowuje frameratu. Trzyma zablokowane 30fps, ale co z tego, skoro tryb wysokiej rozdzielczości też posiada rzekomo stabilne fpsy.