Jump to content

Followers

No followers

Information

Group

Użytkownicy

Content Count

1,210

Birthday

01/07/1996

Last visited


Joined

 1. danken000

  Steam, Origin, itd.

  Dirt Rally za darmo po raz kolejny. Tym razem na Steamie https://store.steampowered.com/app/310560/DiRT_Rally/ Możliwe, że niedługo zniknie ze sklepów.
 2. danken000

  Persona 4 Golden

  https://gamefaqs.gamespot.com/vita/641695-persona-4-golden/answers/356588-how-do-i-get-the-true-ending W skrócie: wymaksuj Social Link Marie, nie wrzucaj nikogo do TV, poprawnie odgadnij kto zabił, a na samym końcu nie idź do domu. Jeśli dotarłeś do właściwego zakończenia to pewnie Marie pominąłeś.
 3. danken000

  Persona 4 Golden

  Przede wszystkim w wersji Portable nie można poruszać się po mieście w 3D. Historia przedstawiona jest w postaci Visual Novel. Dostajesz zdjęcie lokacji i wybierasz gdzie chcesz iść. W 3D jest jedynie walka. Wersja FES zawiera dodatkowy trzydziestogodzinny epizod "The Answer", który według wielu jest niewarty ogrywania ze względu na wysoki poziom trudności i spory grind. Lepiej obejrzeć cutscenki na YT. Portable dodaje dodatkową protagonistkę. Całość można ograć z jej perspektywy co zmienia nieco interakcje fabularne oraz Social Linki i dodaje też nowe. Wersja PSP zawiera parę ulepszeń gameplayowych z czwórki. Możliwość kontroli akcji towarzyszy podczas walki, regeneracji zdrowia za opłatą bez potrzeby wychodzenia z Tartarusa, oraz brak możliwości chwilowego zawieszenia się S. Linków.
 4. danken000

  Spider-Man

  Tak. Wystarczy przeczytać opis...
 5. danken000

  Steam, Origin, itd.

  https://www.humblebundle.com/store/dirt-rally Dirt Rally za darmo na Humble do końca weekendu.
 6. danken000

  Need for Speed: Heat

  Istnieją jeszcze ludzie oczekujący rewolucji w grach AAA?
 7. danken000

  Yakuza Remastered Collection

  Zremasterowanymi, czyli 3, 4 i 5. Reszta to nie remastery. 0, 1 i 2 można chyba kupić w bundle na PSS.
 8. danken000

  W co teraz gracie?

  Nie byłby. Jeśli miałeś wcześniej styczność z historiami SF to tutaj nie znajdziesz nic nowego. Gra jest bardzo standardowa pod tym względem. Mi Horizon w ogóle nie podszedł. Historia niby jest ciekawa, ale sposób jej przedstawienia wypada słabo. Większość to audiologi, liściki i rzeczy typowe dla symulatora chodzenia. Gameplay to z kolei szkoła Ubisoftu. Bazy do oczyszczenia, znajdźki, wieże i inne nudne pierdoły. Obydwa aspekty zupełnie nie idą ze sobą w parze.
 9. danken000

  Persona 4 Golden

  Persona 3 jest najbardziej "depresyjna". Szczególnie w końcówce. Wersja z PS2 jest też dostępna na PS3, ale chyba tylko na amerykańskim PSS. Różnice między wersją PS2 i Portable na PSP są dość spore, więc warto się zastanowić, którą wybrać.
 10. danken000

  Persona 4 Golden

  Czwórka najlepsza jest. Piątka łądniej wygląda i jest bardziej stylowa, ale pod względem postaci, fabuły i klimatu, czwarta część króluje. Jak Ci się spodoba to możesz i trójkę sprawdzić, bo jest też bardzo podobna.
 11. Remastery oficjalnie na zachodzie. Yakuza 3 dotępna od dzisiaj, Yakuza 4 - 29 październik 2019, Yakuza 5 - 11 luty 2020
 12. danken000

  Need for Speed: Heat

  Lata 80te w grze wyścigowej to za duże ograniczenie. Kto kupi grę bez współczesnych samochodów?
 13. danken000

  W co teraz gracie?

  @MagEllan pisałem przecież, że czekam na wyjście reszty serii na PC. Na PS4 nowy silnik 30 nawet nie trzyma. 2 od 1 lepsza, ale Zero trudno przebić. W końcu 0 to szósta część. Lata doświadczenia robią swoje. W Kiwami 2 dodali sporo nawiązań do 0, których zakładam w oryginale nie ma.
 14. danken000

  W co teraz gracie?

  @MagEllan Bardzo dobrze, ale dla mnie cała seria jest genialna. Fabularnie jedna z lepszych Yakuz. Nowy silnik w 60fps, bez konsolowego input laga i czasów ładowania sprawuje się znakomicie. Walka trochę uproszczona względem poprzednich części. Poza tym jakichś wielkich nowości nie ma, a jak ktoś grał w inne gry z serii to wie czego oczekiwać.
 15. danken000

  W co teraz gracie?

  Ukończyłem wreszcie Yakuzę Kiwami 2. Teraz pora na dokończenie wszystkich zadań pobocznych, a dodatkowo, w pełnym nadziei oczekiwaniu na wyjście reszty serii oraz Judgementu na PC, ponownie ogrywam Yakuzę 0.

Community Reputation

danken000 last won the day on September 1

danken000 had the most liked content!

342 Całkiem całkiem

Kontakt

 • Skype
  danken000
 • Gamertag
  danken000
 • PSN
  danken000
 • Steam
  Master of Slow Connection
 • Origin
  danken000

Informacje o profilu

 • Wiek
  21
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Preston

Recent Profile Visitors

4,895 profile views
×