Skocz do zawartości

Obserwujący

Brak obserwujących

Informacja

Grupa

Użytkownicy

Zawartość

1133

Urodziny

07.01.1996

Ostatnia wizyta


Rejestracja

 1. danken000

  Assassin's Creed

  Dostaniesz parę trofeów i nic więcej. Zwykła bezsensowna znajdźka jakich w grach wiele.
 2. danken000

  Przerzucenie gier na konto kupującego konsole ps4 pro

  Nie ma takiej ma możliwości. Możesz jedynie dać dane do swojego konta i kupujący będzie mógł w nie grać używając swojego.
 3. danken000

  W co teraz gracie?

  PC: oficjalnie jestem chyba uzależniony od Beat Sabera. Siły nie mam, zalany potem, mięśnie bolą, ale gram dalej. Kilka dni wolnego, a do pracy wrócę bardziej zmęczony niż przed. W przerwach testowałem VR Chat i zacząłem Steins;Gate Elite.
 4. danken000

  Dyskusja Ogólna - XO

  Akurat na Destiny to i 70zł szkoda
 5. danken000

  Dyskusja Ogólna - XO

  Czego to ludzie nie zrobią aby trochę przycebulić. A PESEL i tak się nikomu spoza Polski nie przyda.
 6. danken000

  Dyskusja Ogólna - XO

  Jedynym sposobem jest zmiana regionu całego konta. Można to chyba robić raz na rok, ale wtedy nie będziesz mógł kupować w PLN.
 7. danken000

  Dyskusja Ogólna - XO

  Aktualizacje instalować będą się tam, gdzie masz pliki gry. Gra na dwóch dyskach jednocześnie raczej kiepsko by działała.
 8. danken000

  Fallout 76

 9. danken000

  W co teraz gracie?

  PS4: ostatnio ogrywałem Persona Endless Night Collection, ale tak to stoi i się kurzy. PC: kupiłem HTC Vive i od tygodnia ogrywam różne tytuły w VR. Beat Saber; Blade & Sorcery; Hot dogs, Horseshoes & Hand grenades; Payday 2. Dawno się tak dobrze nie bawiłem tylko ciągle jestem teraz zmęczony od ciągłego stania oraz machania rękamu w Beat Saberze Xbox: sprzedany.
 10. danken000

  Forza Motorsport 7

  Tutaj niestety sami samotnicy są.
 11. danken000

  Metro Exodus

  To nie jest tylko kwestia launchera (chociaż instalowanie kilkunastu też potrafi zdenerwować). Epic Launcher nie posiada achievementów, forów, ani żadnych innych tego typu funkcji. Pre ordery można było składać na Steamie, a teraz każdy dostanie klucz Epic. Nawet Ci którzy płyty zamawiali. Epic ma ujowy support, zasady zwrotów pieniędzy niby takie same jak Steam, ale to czy dostaniesz to loteria. Do tego sporo ludzi miało shackowane konta, a support ich olał. Nic dziwnego, że ludzie nie chcą z tego korzystać.
 12. danken000

  Dyskusje ogólne

  Steam świętą platformą nie jest, ale nie bez powodu jest najpopularniejszą. Epic Store to gówniany sklepik, który musi przekupywać deweloperów, aby którykolwiek chciał tam gry sprzedawać. Konkurencja jest zawsze dobra, ale klientów trzeba do siebie zachęcić porządną platformą, a nie zmusić do korzystania. Jak tak dalej pójdzie to długo nie pociągną.
 13. danken000

  PlayStation Plus

  Tak. Hitman 2 + Legacy Pack GOTY i masz wszystko w lepszej edycji. Legacy Pack prawdopodobnie będzie można pobrać za darmo włączając jedynkę z Plusa i wchodząc tam w sklep jak to było w przypadku Game Passa na Xboksie. Posiadacze jedynki dostają go za darmo, lub można kupić jako DLC. Upgrade do GOTY też można wziąć jak Ci się spodoba, ale tego w Plusie nie będzie. Jest jeszcze Season Pass, ale na razie dużo nie dał.
 14. danken000

  PlayStation Plus

  Hitman fajny gdyby nie to, że w dwójce można ogrywać misje z jedynki z paroma ulepszeniami, a save'y się nie przenoszą. Wsparcia koniec, nie ma sensu tego kupować to do Plusa dali. Chociaż Legacy Pack będzie za darmo jeśli ktoś się na dwójkę zdecyduje.
 15. danken000

  Steam, Origin, itd.

  Tak apropos https://old.reddit.com/r/pcgaming/comments/akwwqg/can_we_please_all_boycott_the_epic_games_store/?st=jri0uznk&sh=81853c4e

Reputacja

Ostatnia wygrana danken000 w dniu 9 Październik 2018

Użytkownicy przyznają danken000 punkty reputacji!

305 Całkiem całkiem

Kontakt

 • Skype
  danken000
 • Gamertag
  danken000
 • PSN
  danken000
 • Steam
  Master of Slow Connection
 • Origin
  danken000

Informacje o profilu

 • Wiek
  21
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Preston

Ostatnie wizyty

4738 wyświetleń profilu
×