Jump to content

Followers

No followers

Information

Group

Użytkownicy

Content Count

1,259

Birthday

01/07/1996

Last visited


Joined

 1. danken000

  Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint

  Większość triali od Ubisoftu tak teraz działa.
 2. danken000

  W co teraz gracie?

  W weekend zacząłem Doom Eternal, Resident Evil 2 i Devil May Cry 5. Nie wiem kiedy ja to wszystko pokończę.
 3. danken000

  PlayStation 5

  Skąd ta pewność? Raz się udało to i drugi raz się uda.
 4. danken000

  PlayStation 5

 5. danken000

  W co teraz gracie?

  Nudzi mnie The Division a potrafię grać godzinami w nudne symulatory. W tym tygodniu ogrywałem American Truck Simulator, a po przejażdżce pociągem zachciało mi się spróbować Train Simulator. Na Steamie akurat promocja i już 10h gry za mną.
 6. danken000

  Dyskusje ogólne

  https://www.moddb.com/games/doom/addons/psx-soundtrack-replacement-high-quality Pierwszy wynik w Google. Wystarczy pewnie tylko pliki podmienić.
 7. danken000

  W co teraz gracie?

  Zobaczymy czy dalej będziesz tak uważał po kilkanastu godzinach. Ja pograłem 3h w triala, zachęcony kupiłem bo akurat na promocji za £2.50 było. Po 8 godzinach już zaczyna przynudzać.
 8. danken000

  W co teraz gracie?

  Ja ogrywam Yakuzę 5 na PS4, a na PC The Division 2 z okazji darmowego weekendu.
 9. Wymieniasz kiedy chcesz. Jak Ci zaczyna przeszkadzać to możesz wymienić. Głośniejsze chodzenie wiatraków w niczym konsoli nie zaszkodzi.
 10. danken000

  Red Dead Redemption 2

  Zbieractwo po pierwszych paru razach można olać, bo i tak z czasem będziesz miał więcej śmieci niż potrzeba. Ja dzisiaj ukończyłem grę po raz drugi, grając tym razem na PC i mam nieco mieszane odczucia. Początek jest okropnie nudny i gra marnuje sporo czasu, ale po tych kilkunastu godzinach zaczyna wciągać, a i fabuła jest jedną z lepszych jakie w grach widziałem. Powolny początek buduje klimat, a w późniejszych rozdziałach powoduje, że zaczyna się tęskinić za tą nudą. Zakładam, że jest to celowy zabieg, ale nie każdemu musi się on podobać. Niestety jakość wersji PC pozostawia wiele do życzenia.
 11. danken000

  KONTA / PROFILE

  Dobrze mówi. Podałeś pewnie złą datę urodzenia. Zaloguj się przez przeglądarkę, poszukaj opcji zarządzania kontem i tam powinieneś mieć opcję upgrade'u konta. Jeśli nie ma to musisz czekać aż konto osiągnie pełnoletność albo założyć nowe.
 12. danken000

  Anthem

  Tego to nawet za dopłatą brać nie warto. Gra praktycznie martwa, a wszelkie planowane aktualizacje zostały przeniesione na bliżej nieokreśloną przyszłość.
 13. danken000

  PlayStation 5

  Już lepsze to Xboksowe pudło.
 14. danken000

  Dyskusja Ogólna - XO

  No to musisz się skontaktować ze sprzedawcą, bo sprzedali Ci niekompatybilny kod. Zmian regionu jest kilka. Dla gier z Xboksa 360 zazwyczaj trzeba wykonać migrację konta, która możliwa jest raz na 3 miesiące i zablokuje możliwość kupowania gier 360 przy użyciu Polskich kart. Jeśli nie znasz regionu kodu to nie ma sensu się w to bawić.
 15. danken000

  Dyskusja Ogólna - XO

  Możliwe, że kupiłeś kod na zły region. Poszukaj zmiany regionu w opcjach (nie języka). Jeśli to pierwsze Red Dead to możliwe, że nie będzie działać bez zmiany regionu całego konta, gdyż gry z Xbox 360 mają blokady.

Community Reputation

danken000 last won the day on October 17 2019

danken000 had the most liked content!

350 Całkiem całkiem

Kontakt

 • Skype
  danken000
 • Gamertag
  danken000
 • PSN
  danken000
 • Steam
  Master of Slow Connection
 • Origin
  danken000

Informacje o profilu

 • Wiek
  21
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Preston

Recent Profile Visitors

5,123 profile views
×