Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

mikelsgrom1

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  432
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  2

Reputacja

101 Taka sobie

O mikelsgrom1

Informacje o profilu

 • Płeć Mężczyzna
 • Skąd Szałas

Kontakt

 • PSN mikelsgrom

Ostatnie wizyty

3366 wyświetleń profilu
 1. OFF

  Mogli tak strzelać z nami:D No, ale Bravo najs.
 2. E no to wiadomo odkąd MS połączył siły z PCMR jeśli chodzi o exy. Może nie tyle pececik dla ubogich, co dla ludzi, którzy nie mieszkają w blokach 1na1 i mają salon, gdzie grają jak ludzie w gry.
 3. OFF

  No to już widzę ten cyrk na ipli. Z ich serwerami to na internecie nie będzie miało to w ogóle sensu oglądanie. Czasem sobie Eleven na ipli wykupowałem i oprócz tego, że opóźnienie meczu prawie zawsze wynosi jakieś 5 minut, to i często transmisja nie działała. Co będzie jak ludzie się rzucą na LM. Już chyba będę wolał normalnie na tv telewizje założyć, niż się z iplą wpieniać.
 4. Bierzcie pany w niższej cenie. Zdecydowanie za mało zawartości jak na taką cenę.
 5. Kwestia przyzwyczajenia, albo wadliwy egzemplarz. Chociaż przerzucenie się z tylu fps na 30fps może zamieszać w głowie.
 6. Z tego co wiem to ta cała beta, to ma być coś w rodzaju dema/trialu. Nigdzie się nie trzeba bedzie rejestrować. Ściągamy z psstore i gramy.
 7. Soulsy obciągają za pierwszym razem na góra 15-20h, a Persona 5 na 70-100 za pierwszym razem.
 8. Przecież 4k to jedna z większych ściem obecnego gejmingu. Ktoś to jeszcze łyka?
 9. OFF

  W końcu Barca skończy przygodę na 1/8 LM.
 10. Zdecydowanie za dużo. Pamiętam jak 10 lat temu świeżo po premierze udało mi się wyrwać za 70zł na pc. Z sentymentu bym nawet teraz kupił, ale multiplayer w porównaniu do tego z przed lat to wydymuszka. Nie będą sobie psuł wspomnień z gry w której spędziłem kiedyś ponad 2500h.
 11. Dokładnie to samo miałem. Po W3 dopiero P5 tak mnie wciągnęła:D Odpalaj odpalaj, gra miód malina. Sam się przymierzam już powoli do kolejnego przejścia:D
 12. Once you have those requirements out of the way, you can usually find Ryuji standing by the stairs outside your classroom. If Ryuji is available for the day, he’ll have a card icon above her head. If he’s not in the classroom, you can usually find him in the arcade building in Shibuya as well. Occasionally, he might send you an invitation to hang out, so be sure to check your text messages regularly. Zresztą spokojnie. Musiałbyś się nieźle postarać, żeby akurat więź z Ryuji nie wymasterować.
 13. Po prostu jak masz wolny dzień/popołudnie to szukasz ich w miejscach w których się przeważnie znajdują, podchodzisz i zapraszasz/gadasz z nim co chcesz robić.
 14. OFF

  Linetty powiedział po meczu, że celem minimum był półfinał i nie byli najgorzej grającą drużyną na Euro:D Ujmę to tak. Od tego dmuchania balonika cała kadra z mediami ma niedotlenienie mózgu.