Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Frost Prime

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  1181
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Frost Prime

 1. PS4

  Ja również bym tak doradził dopóki nie pograłem w Primala. To jedna z tych gier ostatnich lat od Ubi która im naprawdę wyszła.
 2. PS4

  Żeby tą grę ograć to potrzeba lekko 70h liczyć. Akurat zdąży do kwietnia do premiery 5 części.
 3. Nikt już nie wie czy jeszcze wysyłają ten motyw. Ja platynę wbiłem ... 6 lipca 2015 i jeszcze w lipcu dostałem tego maila z motywem. Ostatnio coś tutaj pisano o tym motywie, ale nie pamiętam co...dawno nikt go nie dostał, a ja swój jak i wielu innych znalazło w spam'ie w skrzynce.
 4. PS4

  Jednocześnie odpowiedzi udzielę i nie. Grałem ostatnio. Odświeżam sobie grę robiąc nową postać i tak - najechać kogoś to nie problem - więc online ludzie są, phantomy też widzę, ale znaku nie widziałem bo dosyć szybko zabijam tych bossów i szybko leveluje.
 5. Gry sportowe to nie duże tytuły
 6. Kupiłem w promocji bo kosztowała tyle co butelka taniej wódki. W jedynkę nie grałem.
 7. Zaczynaj od najkrótszych - Mirror, Max, MGS i FF.
 8. PS4

  Nie wstydźcie się. Przyznajcie się, że oglądaliście ten filmik z największą erekcją w życiu.
 9. PS4

  Dobrze mówi - wódki mu dać!!!
 10. PS4

  Panowie sorry za posta pod postem, ale coś czasami jakieś głupoty dzieją się podczas pisania/edycji posta. Np chcąc zacytować kawałek wiadomości to wywala mi jakiś błąd i nie mogę już pisać tekstu poza cytatem tylko wewnątrz niego. Wiecie o co tu chodzi?
 11. PS4

  Podstawka może dać jakiś fun, ja kupiłem w jakiejś promocji za śmieszny pieniądz season passa i ograłem te dodatki, które wymęczyły mnie straszliwie. Te gry to sandboxy, po jakimś czasie żygać się od nich chce. Nie ma reguły. Na 20-25h bez wymiotów można liczyć.
 12. PS4

  Póki co tylko Just Cause 3 ograłem i było całkiem spoko, ale jak tylko chcesz grę ograć i opchnąć to daj sobie spokój. W to się gra dla funu, a nie dla biegania od misji do misji.
 13. Lochy to prawdziwa kopalnia kamieni. Właściwie poza Królową to do tego one służą. Są lochy gdzie klejnoty dają boost 27% do DMG. The Old Hunters to chyba najlepszy dodatek do gry jaki wyszedł. Kompletny. Niczego w nim nie brakuje. Idealny.
 14. xbox

  Kto cebulą wojuje temu oczy łzawią.
 15. No tak tylko te klejnoty warte są tyle co brudy z pępka. Ja nawet opylam gówniane runy bo miejsce zajmują.
 16. PS4

  Co jak co może podstawka nie była zbyt udana, ale dodatki zawierały świetne lokacje z bardzo dobrym klimatem. To im trzeba przyznać. Mimo iż tą grę robiła druga (słabsza) ekipa to to im się udało.
 17. Był taki błąd w Bloodborne kiedyś, ale chyba go połatali, że jak się grało dłużej (kilka godzin) i ilość zgonów była spora to boss automatycznie tracił na agresywności. Może w Twoim przypadku było właśnie tak albo zwyczajnie nie dałeś szmacie szans i rozegrałeś świetną walkę. Jakbyś miał grać jeszcze kiedyś to spróbuj pobawić się z nią na dystans w drugiej fazie jak pojawiają się lasery itp.
 18. Mam dwie postacie i chyba większość pierścieni, ale czy wszystkie to nie pamiętam.
 19. Dodatkiem można sobie co najwyżej dupe podetrzeć. W mniej niż 3 godziny go rozklepałem.
 20. PS4

  Panie obadaj sobie multi w Shadow Fall. Gra w multi jest tak miodna, że a to co się teraz wyprawia wieczorami...jaka walka jest zażarta to palce lizać
 21. Pfff promocja dla casuali. W EA ACCESS jest za free.
 22. Mnie po Bloodborne żadna gra nie daje satysfakcji. Nie chce brzmieć jak jakiś fanboy. W Dark Souls 3 satysfakcjonujące walki zapewniło mi tylko 2-3 bossów, a 90% z nich załatwiłem za pierwszym podejściem. Tu jest klucz --->
 23. Dark Souls 3 jest szybsze od poprzednich Soulsów, ale wolniejsze od Bloodborne.
 24. Tam w jaskini jest inna broń, ale też bardzo ciekawa.
 25. To jesteś na NG++? Są 3 pierścienie wilka tak samo jak złego oka. Nic już z tego nie rozumiem. To w końcu konkretnie jakich pierścieni Ci brakuje? Masz mieć 107 pierścieni.