Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Frost Prime

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  1227
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Frost Prime

 1. PS4

  @DigitalMan_PLKoronkowy przykład jak zachowuje się "Człowiek Skurwiel" w akcji. Ja czekam na grę i mam nadzieje, że będę się świetnie bawił.
 2. PS4

  To jak sypiemy offtopem to ja też się dołączę - osobiście lubię jak wypełnia się pasek bufora w pornosku. Dziękuje za uwagę
 3. PS4

  A grałeś w Wojnę na Północy na ps3? Też całkiem spoko gierka.
 4. PS4

  Nie no słuchaj nikt tu nie robi z tej gry mesjasza sandboxów bo każdy sandbox zaczyna nużyć pod koniec i człowiek dostaje kurwicy jak ma jeszcze gdzieś iść i wszystkich wytłuc. Ta gra jest zwyczajnie dobra i nic poza tym. Kończysz wątek główny + ewentualnie robisz dodatki tytuł idzie do Żyda. Jak ktoś ma ochotę spędzić 15-20h dobrze się bawiąc to polecam. Cyfrówkę może nie chyba, że ktoś się napalił i ogólnie lubi klimat Tolkiena, ale jak macie możliwość wzięcia używki, szybko ograć by potem opchnąć mało tracąc to szczerze polecam. Mnie ta gra koniec końców kosztowała 30zł,a potem kupiłem sobie cyfrę z dodatkami i nie żałuje.
 5. PS4

  +-10-15h. Choć bliżej do 15h.
 6. Społeczność graczy schodzi na psy. Zamiast dyskutować na temat fabuły danej gry, jakichś rozwiązaniach w samym gameplayu ci skupiają się na rozdzielczości i ząbkowanych krawędziach gór, które są x kilometrów dalej. Czy to są dzisiejsze wyznaczniki dobrych gier? Marketing robi swoje i już kitajce spod szyldu ForThePlayers i im podobni zacierają ręce bo PROsiak znajdzie swoich nabywców pomimo w sumie mało istotnych zmian.

  1. okoni

   okoni

   Na ząbkach? A mi się wydaje że bardziej skupiają się na plastiku i wiatrakach.

 7. Xbox

  Tego nie wiedziałem i powiem szczerze - zajebista wiadomość. Jak mnie kiedyś najdzie ograć jakiegoś starocia to wiem, że zawsze coś tam w tym Goldzie miałem. BTW czekam na rozpiskę Plusa, ale już wiem, że nie pobije on Golda. Znowu.
 8. Jak dla mnie to zajebisty news.
 9. Bierz Dooma. Świetnie się przy nim bawiłem. Grałem na hardzie i skończyłem grę w około 11h. Multi nie tykałem, ale singiel...pyszny.
 10. z tego co pamiętam to jest to Pani Pajonk
 11. PS4

  Kto narzeka na grafikę w tej grze oficjalnie jest debilem - ludzie to jest konsola. Jak chcecie grafy to za radą ex prezydenta - zmieńcie pracę, weźcie kredyt i kupcie sobie kompa za 20 tys zł i cieszcie oczy piękną grafiką. Ja biorę na premiere bo pomysł na grę, świat i cały koncept mi się podoba. Jedynie nie pasi mi zbytnio kobieta jako główny bohater bo sorry...morderca z cyckami nie wygląda przynajmniej dla mnie zbyt wiarygodnie. Przestańcie jęczeć o jakis bzdury typu day ona patch bo to się dzieje nie od dziś, chyba że dalej macie internet na impulsy i ściągacie takiego patcha 2 tygodnie. Każdy gra na początku i wkręca się w historie itp i przestaje zwracać uwagę na grafikę, detale, czy góra która jest 2km dalej nie ma ząbkowanych krawędzi. Ciekaw jestem czy tak samo dokładnie auto kupujecie i gary myjecie po schaboszczaku.
 12. PS4

  Co gracz to inna opinia. Mi się ta gra zajebiście podobała do tego stopnia, że ograłem ją jakiś miesiąc po premierze, a w sumie w tamtym roku kupiłem GOTY cyfrówkę by przejść jeszcze raz i świetnie się bawiłem. Wyrzynanie uruków praktycznie mi się nie nudziło. Historia i te misje były całkiem zgrabne. Voice acting też wypadł super. Wiadomo, że gra mieści się w ramach konkretnego uniwersum i za wiele tutaj kombinować nie można. Jakichś tam bossów można zabić "po cichu" ale nie ma ich zbyt wielu i fakt potrafi ich się sporo zlecieć...20...phi...chyba ponad 20 min tłukłem się z grupką ponad 50 chłopa. Potem jak już się rozwija postać to częściej robisz te ataki specjalne przez co szybciej ich się zabija.
 13. W którymś rankingu była jedną z lepiej sprzedających się gier w PSS.
 14. Obcy Izolacja za niecałe 40zł to dobra cena.
 15. PS4

  Nie tylko. Główny bohater pod koniec gry staje się takim turbo koksem, że nic go nie zatrzyma.
 16. 4$ za grę...gardzę takimi promocjami dla casusali. 2f za AC Unity to jest dobry deal (teraz jest za 1,50f) i 4 za całą kolekcję Halo z x360 to były dobre deale. A już tak poważnie...to te 35f za roczny Gold to chyba ta cena trzyma się już długo na tym cdkeys.
 17. Nie bój żaby. Forum jest pomocne więc jakby co to pytaj.
 18. Angol musi być bankowo. Chociaż ta gra od początku zapowiadała się na super hicior więc pewnie jak masz polski na konsoli to powinno się dopasować.
 19. Dodatki są w formie kodu na takiej karteczke w pudełku. Nie czytasz przed zakupem, nie zorientowałeś się i popłynąłeś.
 20. Elana to w Sunken King przekokszony boss. Fakt...dlc jest świetne w tej grze i tu nie ma wątpliwości. Mnie najbardziej podobało się Ivory King choć tam bossowie byli słabi (chodzi mi o design), a ta lokacje gdzie trzeba biec przez zamieć to już w ogóle jakiś żart.
 21. I o to chodzi. W tej grze nie ma czegoś takiego jak najlepsza broń bo każdy preferuje inny styl gry i inna broń będzie mu leżeć lepiej. Ja grałem podstawowym Rozpruwaczem, ale od dodatku to nie ma lepszej broni dla mnie jak Spisa, a robiłem builda pod każdy oręż.
 22. Moja ulubiona Spisa Kościelna...ehhh broń z dodatku, a sieka przeciwników aż miło. Też pod skill i str.
 23. Z niektórych da się zrobić jakieś zaklęcie, a z niektórych broń, ale bronie z dusz bossów to moim zdaniem niewypał w tej grze. Są słabe.
 24. Jak Laurence jest w drugiej fazie to zwyczajnie wzmocnij pistolet prochem ze szpiku - wystrzel do niego 10 pocisków w łeb i już mu spory kawałek hp ściągniesz. Ta faza w której się czołga jest upierdliwa, ale do zrobienia.
 25. PS4

  Dobre dobre tyle tylko, że wszystkie gierki jakie do tej pory kupiłem w UK miały ten język polski. Nie tylko exy.