Skocz do zawartości
ONE

Flower

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Fakt, prawdziwe cudo. Design to szczyt ^.^ DLC to byłby naprawde świetny krok ze strony Santa Monica Studio, lecz dopiero niedawno była premiera, więc narazie możemy pomarzyć (ale gdzie, w grze ^^ ?). Sam raczej jestem myśli, że wydadzą wersje pudełkową, co byłoby naprawde dobrym krokiem, lecz wtedy powinni dodać pare dodatków, może jakiś specjalny boost, czy stracenie paru płatków na rzecz "zkwiatowania"(!xD) dowolnego fragmentu ;p Oczywiście z powiedzmy 20+ kwiatami :>

A jeśli nadal ktoś by sie wachał, to niech bierze Flower w ciemno. Cudo! Co tam jakieś dodatki do LBP... Bierzcie Kwiat  : D

Edytowane przez SlayeR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wreszcie znalazłem czas aby odpalić PS3, kupić Flower i zagrać. Gra mnie oczarowała, nie spodziewałem się, że gra o płatkach kwiatku przykuje mnie do konsoli na kilka dobrych godzin. Graficznie bardzo ładnie, muzyka relaksująca, sterowanie za pomocą wychyleń pada sprawuję się dobrze. Cholernie dobra gra.

Jeżeli ktoś nie może się przekonać do gry o... płatkach kwiatku niech sie przełamie, naprawdę gorąco polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Trochę za krótka i brakuje multi :blink: haha i jakiegos Bossa np tornado latające samochody domy i krowy było by trzeba je wymijać albo fala tsunami bysmy uciekali przed fala albo mapa w płonącym lesie albo wiem jeszcze lepiej połączyć z tym killzona2 i podczas bitwy bysmy latali miedzy helgastami i zapylali kwiatki hehe co B) Przyjemne z Pożytecznym

Edytowane przez Mniuwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
polonczyc

A do tego dodac bonusy w postaci trudnych slow z jezyka polskiego ktore mozna sobie wkleic do zeszytu dyktand.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz :P haha z ortografia całe zycie mam problemy ;P

/offtop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, gra niesamowita. Poziom z elektrycznością nieco zbyt mroczny jak na całą grę ale pozwala pojąć o co chodzi i jaki jest cel. No i w tym poziomie po raz pierwszy w grze aż się przestraszyłem (można spalić płatki!). Mimo to najładniejszy i najbardziej optymistyczny jest poziom ostatni (ostatni z fabuły, bo później jest jeszcze lista autorów również w formie gry). Teraz czas na kolejne przejście całości coby trochę trofeów pozbierać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wypowiadajac sie na temat gry odpowiedzcie na pytanie! : grajac w Flower ? jaki przycisk trzymacie ? :P pewnie 50% graczy trzyma X zgadlem ?

ja sie pucuje ze trzymam R2 bo najwygodniej

Dobrze jest uzywac galki w zalaznosci od sily mamy wplyw na szybkosc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spusty tez dzialaja analogowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzis Gre Pobrałem ;) Resident Evil To to nie jest ale tez jest Fajnie :P Wciąga strasznie i strasznie miło sie w to gra xD

Kupiłem ! I Polecam Gra jest warta swojej ceny !!!

Jezus, nie mogłem doczytać końca tematu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się naprawdę wydać te 29zł? Za parę dni znowu będę miał miały przypływ gotówki na PSN (głównie czekam na Wormsy, ale coś innego też kupię) i zastanawiam się na co by to wydać. Szukam czegoś na trochę dłużej do poszpilania, myślałem tez nad Cuboidem. Co byście z tych dwóch tytułów wybrali?

Edytowane przez Sebol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Opłaca się naprawdę wydać te 29zł? Za parę dni znowu będę miał miały przypływ gotówki na PSN (głównie czekam na Wormsy, ale coś innego też kupię) i zastanawiam się na co by to wydać. Szukam czegoś na trochę dłużej do poszpilania, myślałem tez nad Cuboidem. Co byście z tych dwóch tytułów wybrali?

Flower to gra na 3h. Jest naprawdę świetna, ale celu już po tych 3h nie uświadczysz. Ot tak, dla odstresowania można sobie polatać.

I żeby nie było gra jest genialna i sam oceniam ją na 9/10. Za taką cenę myślę, że się opłaca

Edytowane przez Reven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę warto, jest to coś zupełnie nowego, oryginalnego. Mam nadzieje, że w przyszłości zostanie wydane DLC. Jedna z lepszych gier na PSS. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponadto, jeżeli chcecie przekonać dowolną kobietę, że na konsolach też mogą grać, to Flower to idealny zakup. Moja żonka zmieniła podejście do konsoli ;). Sama przeszła całą gierkę a teraz poluje na trofea ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla niektorych jednak Flower to flaki z olejem :) I trzeba przyznac ze zadnej grubszej akcji nie uswiadczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grubszej akcji? Czyli co mamy przez to rozumieć? Wielka bitwa kwiatków na polanie, czy co? ;) Ta gra ma nam pomóc odprężyć się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla niektorych jednak Flower to flaki z olejem :) I trzeba przyznac ze zadnej grubszej akcji nie uswiadczymy.

Można przyjąć za pewnik, że brak "grubszej akcji" jest właśnie atutem tej produkcji. Dla ludzi zmęczonych ciągłym bieganiem i rozwalaniem setek albo tysięcy wrogów, to ejst właśnie powiew świeżości ;). Powiedziałbym nawet, że wolałbym więcej leveli w stylu 2 pierwszych niż tych bardziej ponurych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeslanie? IMO chodzi o przemijalnosc swiata w ktorym zyjemy - wraz z kolejnymi levelami zblizamy sie od pieknej dziewcziej laki do zniszczonego swiata. Ostatni level jawnie probuje nam wmowic ze mozemy dokonac zmian, jesli tylko chcemy. To czy zyjemy w pieknym czy w brzydkim swiecie zalezy tak naprawde od nas samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeslanie? IMO chodzi o przemijalnosc swiata w ktorym zyjemy - wraz z kolejnymi levelami zblizamy sie od pieknej dziewcziej laki do zniszczonego swiata. Ostatni level jawnie probuje nam wmowic ze mozemy dokonac zmian, jesli tylko chcemy. To czy zyjemy w pieknym czy w brzydkim swiecie zalezy tak naprawde od nas samych.

Mocne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem i... jestem zauroczony :D! Gra jest świetna, odpręża jak nie wiem co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie dotarłem :P na razie dwa pierwsze przerobiłem i skończyłem grać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taa, szczególnie 5 lvl jest odprężający.

5 się bałem :o Ale pure zrobiłem, a łatwe nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra skończona na 100% :) Dobrze wydane pieniądze. A co do Pure - za pierwszym podejściem weszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×