Skocz do zawartości
Emir

F1 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Poziom trudności był medium, kamera ta znad kasku kierowcy, większość asyst wyłączonych, ale nie pamiętam teraz dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Mam pytanie w sprawie ustawienia BADANIA I ROZWOJ  w ustawieniach bolidu. Jak mozna tam cos zdobyc? Albo ustawic . Wiem ze chodzi o rozwoj bolidu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie nie uznaje kompromisow :)

Dorpiero wczoraj zakonczylem 1 gp :P

Meczylem sie by skonczyc jako 16

Expert , all off

6 :)

Poziom trudności był medium, kamera ta znad kasku kierowcy, większość asyst wyłączonych, ale nie pamiętam teraz dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam małą prośbę.

Dopiero co zaczynam przygotę z grami wyścigowymi. Do tej pory grywałem w czysto gry arcadowe. Gram na kierownicy DFP (nie GT), niestety moje czasy (narazie tylko Bahrain) przejazdu są tragiczne i oscylują w przedziale 2.08.xxx - 2.11.xxx.

czy byłaby szansa na przekazanie jakich podstawowych informacji na temat waszego stylu jazdy ? gram z wyłączonymi opcjami automatycznego hamowania czy abs, a jedynie z włączoną opcją toru jazdy.

Musisz się po prostu bardziej postarać. Ja gram na najwyższym poziomie trudności, z manualną skrzynią, i to w dodatku na padzie, i spokojnie wykręcam czasy 2:03.xxx - 2:04.xxx popełniając błędy. Udało mi się raz bezbłędnie przejechać w 2:01.xxx.

To były dopiero treningi. W kwalifikacjach będę liczył na lepsze czasy.

Nie chce mi się wierzyć, że na kierownicy wykręca się gorsze czasy :)

Czasem warto pobawić się ustawieniami bolidu. Ciągle coś testuję, bo mam takie przyzwyczajenie z F1 2006.

Powiem wam nawet, że ten setup w F1'06 był chyba lepszy.

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Moze mi ktos pomoc z tymi ustawieniami BADANIA I ROZWOJ w ustawieniach bolidu?? 

Edytowane przez buli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, na padzie można spokojnie przejechać Bahrajn w niezlym czasie

osatnio mialem w kwalifikacjach 2:01 w lotusie (wlaczony tylko tor jazdy)

Zdzisiek,

wystarczy trening i wykręcisz dobry czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos pomoc??

Też tam chodziłem i się bawiłem, ale tam nic się nie ustawia chyba. Przesuwałem klocek w prawo, ale nic się nie działo.

W każdym razie inżynier mówi, że te badania same się zrobią w miarę postępu kariery. Znaczy, że trzeba chyba po prostu robić trening za każdym razem itd. Jeszcze nie skończyłem weekendu w Bahrainie, ale może ktoś już jest dalej i doświadczył czegoś takiego jak testy między poszczególnymi GP. To na nich zbiera się informacje, które przekłada się na rozwój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa pewne ulepszenia ktore wymagaja wykrecenia danego czasu w kazdej z sesji treningowych. Opcja pojawia u inzyniera, masz ograniczona liczbe kolek na wykrecenie dobrego czasu, jak wykrecisz we wszystkich treningach odpowiedni czas to sie pojawia. Jak jestes pierwszym kierowca w teamie to mozesz jeszcze ustawic szybkosc wprowadzania tych poprawek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie tych silników. Niby mówiono, że nie będzie "component failure" a tymczasem patrząc na procenty zużycia silnika można wywnioskować, że w czasie wyścigu jest szansa na eksplozję silnika. Czy przytrafiło się to komuś? Ja próbowałem zajechać jeden silnik ale jest ciężko (niewykonalne?).. mimo, że kręcę mu obrotu w miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Mam prosbe jesli ktos juz cos dzialal z tymi ustawieniami BADANIA I ROZWOJO mogl opisac jak to dziala. Gdzie moge i czy wogole moge gdzies sprawdzic jakie czasy mam krecic:) 

Edytowane przez buli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedize ci sie opcja u inzyniera pojawiac. Do niktorych poprawek nie trzeba nawet czasow wykrecac odrazu sa dostepne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do grajacych na kierze Driving Force GT, otoz po wlaczeniu opcji force feedback kiera niesamowicie sie trzesie i wydaje ze srodka glosne dziwne odglosy gdy wibruje czy u was tez tak jest czy mi sie cos z kiera porobilo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Mam takie pytanie, z ciekawości wyjąłem pewnego dnia książeczkę, która była w pudełku z grą i tam jest napisane że można ustawić stopień spalania paliwa, stopień zużycia opon oraz zniszczeń (co do zniszczeń podobno są 3 poziomy) czy ktoś wie jak i gdzie to ustawić ???

Pozdrawiam,

Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz grać na wyższym poziomie trudności i wtedy w menu kariery ustawiasz spalanie paliwa zniszczenia opon i bolidu. Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz grać na wyższym poziomie trudności i wtedy w menu kariery ustawiasz spalanie paliwa zniszczenia opon i bolidu. Pozdro :)

Dzięki chłopie, niech Ci Bóg w dzieciach wynagrodzi :)

Co do poziomu trudności to mam ustawiony na ekspert z tym ze jeżdżę jeszcze na automacie i wtedy poziom trudności zmienia się na "własny" to wtedy też będę mógł zmienić opcje spalania paliwa zniszczenia opon itd?

Pozdro

Edytowane przez mike1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopie, niech Ci Bóg w dzieciach wynagrodzi :)

Co do poziomu trudności to mam ustawiony na ekspert z tym ze jeżdżę jeszcze na automacie i wtedy poziom trudności zmienia się na "własny" to wtedy też będę mógł zmienić opcje spalania paliwa zniszczenia opon itd?

Pozdro

Dobre pytanie:) Dolaczam sie do pytania:)

Edytowane przez buli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz grać na wyższym poziomie trudności i wtedy w menu kariery ustawiasz spalanie paliwa zniszczenia opon i bolidu. Pozdro :)

A i jeszcze jakbyś był tak uprzejmy to gdzie konkretnie zmienić te ustawienia?

Sorry za podwójny post.

Pozdro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest do cholery?W kwalifikacjach monako wywalczylem 10 miejsce startowe a startuje z 24 wtf?Przeciez nie dostalem w kwalifikacjach zadnych kar,w treningach tez nie.no to co jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już wiem, po prostu w menu kariery jak jest np tor Shakir i trening to wybierając poziom trudności ekspert i wciskając X możemy ustawić dodatkowe opcje.

W każdy razie dzięki Ferbu za pomoc.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest do cholery?W kwalifikacjach monako wywalczylem 10 miejsce startowe a startuje z 24 wtf?Przeciez nie dostalem w kwalifikacjach zadnych kar,w treningach tez nie.no to co jest?

Kolejny urok, a raczej bug tej gry. Bywały również niespodzianki typu, że gość dojeżdża na ostatnim miejscu, a potem nagle jest 1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile moze potrwac tworzenie patcha.... nawet przy takiej ilosci bugow .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia tego jak gleboko musza sie do bebechow gry dobrac aby naprawic blad. Mnie dzis alonso wkurzyl bo na softach w malezji smignal 8 kolek i zalozyl znowu softy i nie bylo kary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×