Skocz do zawartości
Emir

Bayonetta

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Po to jest forum, aby każdy mógł wyrazić swoje zdanie.

@ play

czytaj post powyżej, ciężko nie? zaglądnąć tak wysoko, aż jeden post ponad twoim.

Mam nadzieję, że jesteście w stanie uszanować odmienną opinię na temat gry? Liczę na Waszą wyrozumiałość.

Edytowane przez TToiletDucKK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po to jest forum, aby każdy mógł wyrazić swoje zdanie.

@ play

czytaj post powyżej, ciężko nie? zaglądnąć tak wysoko, aż jeden post ponad twoim.

Mam nadzieję, że jesteście w stanie uszanować odmienną opinię na temat gry? Liczę na Waszą wyrozumiałość.

To nie było do ciebie. Mój post tyczył się wypowiedzi KopaczK. On napisał że cały gatunek to szmira. Jak byś się trochę wysilił i zobaczył kogo zacytowałem to byś się domyślił.

Co do twojego zdania to nie mam nic przeciwko. Wolny kraj wolna wola i każdy lubi co chce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dlaczego ten gatunek gier jest szmirowaty ogolem?

Idziesz rąbiesz. Scenka w której ktoś Cię drażni i bluzga. OK, masz pretekst do dalszego rąbania itd. Oczywiście mozna z tego zrobić coś więcej,a le generalnie takie sieczki są kiczowate w odbiorze, Moje zdanie. Przepraszam jeśli kogoś urażam.

Bo nie lubie gier typu "combo hack n' slash". I jak jeszcze lata jakaś mófka z ponadludzkimi "rozmiarami" to tym bardziej mnie to "dżaźni". Wiem, że to fantasy itp. ale bądźmy szczerzy - ta gra to kolejna komplementarna pozycja w stosunku do GoW i DMC.

Mam wysublimowane "podniebienie" do gier - lubię więcej realizmu nawet w obszarze gier fantasy.

Imo gra jest takim samym durnym slasherem jak GoW, czy DMC. A sieczkarnie nie są grami fantasy, mogą mieć ewnetualnie jakieś elementy.

Dlaczego niby jest szmirowaty?? Nie zgodzę się w tej kwestii.

Wydaje mi się strasznie prymitywny i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się strasznie prymitywny i tyle.

No tak ale czasami porządna sieczka na rozluźnienie się przydaje :) Nie uważam żeby to było cudo w kwestii gier ale też nie szmira - moje zdanie. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy poniektórzy się tu wypowiadający widzieli w ogóle jak TO wygląda? Żeby tylko GoWIII chociaż w połowie był tak wypasiony to będzie ok ;)

KLIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dziwne, skoro gow3 jest wg rankingu Most Awaited Games na 1 miejscu, przeciez to marny slasher :(

(ironia jakby ktos nie wyczul)

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziwne, skoro gow3 jest wg rankingu Most Awaited Games na 1 miejscu, przeciez to marny slasher :(

(ironia jakby ktos nie wyczul)

Pokazuje tylko, że to jest popularny/masowy gatunek gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pokazuje to, że ludzie lubią sie w to 

bawić.

Fajnie, już umiem robić spoilery.Teraz jeszcze muszę opanować klawiature....

Edytowane przez EndarSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, o czym my to mowimy w ogole? GoW3? Ta gra trzyma wysoki poziom, a Bayonetta wyglada strasznie komicznie, wrecz tandetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie no, o czym my to mowimy w ogole? GoW3? Ta gra trzyma wysoki poziom, a Bayonetta wyglada strasznie komicznie, wrecz tandetnie.

Kratos profanuje mitologię i nic poważnego tam nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chodzilo mi glownie o grafike, animacje i muzyke.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie profanuje, bo nie próbuje wszyskim wmówić, że tak było.

Każdy fps profanuje zawód żołnierza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie to się francuskie podniebienia zrobiły :P Jak wychodził pierwszy DMC też tak zrzędziliście? Założę się, że każdy go żuł jak świeży boczek (włącznie ze mną). A teraz proszę bardzo... nie, to nie... szmira, ymmm, nie... komiczna jest... Dajcie spokój, co widzę na świecie i w Polsce komentarze to każdy ma język do pasa jak patrzy na tą grę. Bez przesadyzmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruchy ataku kolesi przypominają mi nieco kratosa , może być ciekawe , ale śmierdzi mi DMC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzilo mi glownie o grafike, animacje i muzyke.

A to kwestia gustu i podejścia twórców.

Nie profanuje, bo nie próbuje wszyskim wmówić, że tak było.

Każdy fps profanuje zawód żołnierza?

Postrzegam to jak profanację

Nie byłem żołnierzem. ;)

Jakie to się francuskie podniebienia zrobiły :P Jak wychodził pierwszy DMC też tak zrzędziliście? Założę się, że każdy go żuł jak świeży boczek (włącznie ze mną). A teraz proszę bardzo... nie, to nie... szmira, ymmm, nie... komiczna jest... Dajcie spokój, co widzę na świecie i w Polsce komentarze to każdy ma język do pasa jak patrzy na tą grę. Bez przesadyzmu.

Ja nie śliniłem się na DMC. Grałem jedynie w demko i odlądałem filmiki. Nie poruszyła mnie w najmniejszym stopniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie no, o czym my to mowimy w ogole? GoW3? Ta gra trzyma wysoki poziom, a Bayonetta wyglada strasznie komicznie, wrecz tandetnie.

taki styl. mi sie podoba. czy filmy tarantino tez sa komiczne, wrecz tandetne? tak! ale takie maja byc. pamietajmy ze za sterami Bayonetty siedzi tworca pierwszego (najlepszego) DMC wiec raczej o rozgrywke mozemy byc spokojni. a styl jak komus nie pasuje, to juz trudno. jego problem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kratos profanuje mitologię i nic poważnego tam nie ma.

Idac twoim tokiem rozumowania, gry profanuja wszystko co powiazane z nauka/zyciem.

troche bez sensu czyz nie :)? ...

wydaje mi sie ze przesadziles, bo prawdziwa profanacja mozna nazwac wykorzystanie tytulu bardzo znanej ksiazki do gry w celu czysto komeryjnym (dante's inferno), bo sama gra nie bedzie miala w 80% zwiazku z ksiazka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kratos profanuje mitologię i nic poważnego tam nie ma.

Powinieneś trochę ochłonąć a idąc twoim tokiem rozumowania to strasznie musisz nie lubić Willa Writghta bo stworzył on aż dwie profanacje : jedną życia a drugą ewolucji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Idac twoim tokiem rozumowania, gry profanuja wszystko co powiazane z nauka/zyciem.

troche bez sensu czyz nie :) ? ...

wydaje mi sie ze przesadziles, bo prawdziwa profanacja mozna nazwac wykorzystanie tytulu bardzo znanej ksiazki do gry w celu czysto komeryjnym (dante's inferno), bo sama gra nie bedzie miala w 80% zwiazku z ksiazka.

Może i macie rację. Niech będzie, że mnie denerwuje kiedy ktoś robi masówę z czegoś, co masówą nie jest i tyle. Gry na podstawie WŁADCY PIERŚCIENi, czy też wspomniany DI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończmy już rozmawiać o profanacji i nie, wiadomo że gry czerpią z różnych źródeł przy czym polegają one głównie na tym, ze się innych ludzi zabija więc chcą nie chcąc tylko gry wojenne w miare ocierają się o prawdę.

Ale ja nie o tym, pojawił się nowy trailer, oj będzie ciekawie:

http://www.gametrailers.com/video/e3-09-ba.../49851?type=flv

BTW nareszcie pojawiają się jakieś większe ilości fajnie zapowiadających się slasherów na PS3, brakowało mi tego :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BTW nareszcie pojawiają się jakieś większe ilości fajnie zapowiadających się slasherów na PS3, brakowało mi tego :thumbsup:

Dokładnie. Heavenly Sword wyszedł kiedy? 2-3 lata temu? 

Niezły ten trailer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym trailerze mogę śmiało stwierdzić, że gra choć jest kiczowata to dla mnie zdecydowany must have...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ogralem demo i... wielkie rozczarowanie :|

Pomimo kilku fajnych patentow ta gra jest dosc gowniana... mam wrazenie jakbym gral w jakas wersje wczesnej bety

Grafa duzo gorsza od DMC4 -na dodatek na cut-scenkach scina rowno ok 20fpsow jest... nie wiem czy to tak specjalnie...

Same walki choc sa efektowne to strasznie chaotyczne i gowno co widac... nie wiem czy jesli ktos ma skilla to wyglada to lepiej ale ja po ktoryms zagraniu przechodzilem bez otrzymywanie obrazen etap i walka wygladala rownie chaotycznie...

Bieganie po scianach/sufitach w koncowce dema to juz kompletna porazka... ciezko cokolwiek zrobic z tym przeciwnikiem jesli on co chwila plaszczyzne zmienia...

Poki co wiecej nie napisze bo nie mam za duzo czasu ale wg mnie gra jest duuuuuuuzo gorsza od DMC 3/4 xP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DMC 1/2/3/4 to jest wyznacznik dobrych slasherow, tak samo jak GoW'y, i te gry ustawiaja jakies standardy, a Bayonetta ? nie spelnia ich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DMC 1/2/3/4 to jest wyznacznik dobrych slasherow, tak samo jak GoW'y, i te gry ustawiaja jakies standardy, a Bayonetta ? nie spelnia ich.

spelnia spelnia, tylko nie na PS3. wersja na 360 jest znacznie lepsza. ZNACZNIE lepsze. niestety port widac ze bardzo slaby i SEGA nie ma co sie chwalic, ale jezeli poprawia to wszystko na premiere wersji USA/EU to zakupie na PS3 - jezeli nie to nakarmie mojego 360 :)

zreszta, jak moze nie spelniac standardow skoro pracuja nad gra Hideki Kamiya - ojciec pierwszego DMC :)

z ostateczna ocena poczekajmy do premiery wersji ostateczne USA/EU ok?

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×