Skocz do zawartości
cwir

Na żywo

Rekomendowane odpowiedzi

sunrise festival co roku w lipcu nad morzem w kolobrzegu,swietna muzyka najlepsi dj na swiecie,fajne laski i morze to cos co lubie najbardziej,w tym roku jeszcze trancemision w Pradze .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 13 jadę na koncert Braci Figo Fagot do Olsztyna, a 24 listopada ma na koncert Papa Roach do stolicy. Wybiera się ktoś na jedną bądź drugie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem na Muse... Niesamowity spektakl; oprawa wizualna chyba najlepsza jaką w życiu widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i dobrze, nic specjalnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem na koncercie sąsiada (mieszka klatka schodowa obok ;) ), od lat na niech chodzimy i zawsze się świetnie bawimy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W już byłym 2012... tylko wrocławski InDespair i FBB z dziewczyną.

W tym.... póki co plany są na coverband AC/DC z dziewczyną, może Made Of Hate + jakieś inne zespoły, które z nimi grają (jak będę miał natchnienie), fajnie by było, gdyby udało się Iron Maiden w Łodzi zobaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku bylem juz na Sunrise Festival 2013, w planie jeszcze tunnel electrocity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesto jezdzicie na jakies koncerty czy festiwale muzyki?

Gdzie i na czym byliscie/bywacie?

Ja bylem ostatnio na OSTR, The Roots, Freestylers, Kanye West (fuj) i rok temu na Hip Hop Kempie.

Czesto uczeszczam na Kulty i Kaziki a jutro ide na AC/DC na Wembley :biggrin2:

 

 

Tak czesto jak to mozliwe :)

 

 

 

HunterFest 2006, HunterFest 2007, Copenhagen Live 2010, MetalTown 2010, Woodstock 2010, Sziget 2010,  MetalTown 2011, Woodstock 2011

 

Ostatnio Iron Maiden.

 

Oprocz tego co sie da: Therapy?, Lacuna Coil, Mustasch.

 

Kazikowo Kultowe sprawy rzadziej ale w latach 1998-2003 sporo jezdzilem po PL za koncertami chyba w 2001 bylem na 5ciu koncertach podczas paziernikowej trasy.

 

@Cwir - bywales na #Kult?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazikowo Kultowe sprawy rzadziej ale w latach 1998-2003 sporo jezdzilem po PL za koncertami chyba w 2001 bylem na 5ciu koncertach podczas paziernikowej trasy.

 

@Cwir - bywales na #Kult?

 

Nawet nie zliczę ile razy :). Kult, KNŻ.. Od podstawówki po liceum jeździłem na Kulta i Kazika gdzie tylko mogłem (gdzieś w latach 1993-2001). Kilka razy nawet miałem przyjemność z nimi rozmawiać przed koncertem. 

 

Ostatni raz byłem w Londynie ok 2-3 lata temu i trochę inaczej już było. Postarzeli się a i mój zapał nie ten sam co za młodu. Miło było ale też trochę nostalgicznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie zliczę ile razy :). Kult, KNŻ.. Od podstawówki po liceum jeździłem na Kulta i Kazika gdzie tylko mogłem (gdzieś w latach 1993-2001). Kilka razy nawet miałem przyjemność z nimi rozmawiać przed koncertem. 

 

Ostatni raz byłem w Londynie ok 2-3 lata temu i trochę inaczej już było. Postarzeli się a i mój zapał nie ten sam co za młodu. Miło było ale też trochę nostalgicznie :)

 

No albo ja sie rozminalem z Kazikiem i jego tworczoscia albo on ze mna.

Doprecyzuje czy w przeszlosci bywales na IRCu na #kult :) Bo jeszcze sie okaze ze dane nam bylo razem imprezowac. A kulcie imprezy - mozna skwitowac jednym: sie dzialo, oj dzialo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19.10.2013 ucho gdynia:

 

http://www.ucho.com.pl/calendar/index/2

 

 

 

The analogs ! Wielbie i bedzie sie działo - może i pomoshuje/poguje moimi starymi zwłokami :P

 

 

Bedzie sie działo :D chociaż fakt to już nie to co kiedyś z ta kapelą...

 

 

ale "ril" street punk/ oi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po kilkunastu latach wreszcie potkali się razem na scenie Progresji - COLLAGE.

Niesamowity, magiczny, baśniowy, oderwany od świata niezwykły koncert! Wspomnienia wróciły, i choć bez Roberta Amiriana (którego cholernie cenię i lubię) to z nowym wokalistą dali radę!Mirek Gil, Wojtek Szadkowski, Krzysiek Palczewski, Piotr Witkowski pokazali siłę i potęgę progresywnych brzmień. Baśnie wróciły i będą się działy... Wiara w muzykę wróciła!Genialny koncert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Collage to najbardziej zapadła mi w pamięć okładka z obrazem Beksińskiego, do Moonshine chyba? Dobrze kojarzę że jego syn się z nimi kumplował?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Collage to najbardziej zapadła mi w pamięć okładka z obrazem Beksińskiego, do Moonshine chyba? Dobrze kojarzę że jego syn się z nimi kumplował?

Tak Danny, wszystko się zgadza. Do "Moonshine", "Safe", Collage wykorzystali dwa obrazy Zdzisława Beksińskiego.

  Rację masz również co do syna Pana Zdzisława- Tomasza Beksińskiego, dziennikarza radiowej Trójki. W poniedziałki w Trójce od 20-tej miał swoje audycje metalowe, rockowe i prog - metalowo rockowe :).

 Kumplował się z Collage, był w pewnym sensie członkiem tego zespołu. Niestety Pan Tomasz popełnił samobójstwo ... Kilka lat potem, pewien debil, gnój, zamordował Pana Zdzisława Beksińskiego dla paru groszy. Pamiętam jak oglądałem w Wiadomościach tę informację i byłem w szoku. Tragedia.

 Tuż przed koncertem był wspomniany i wymieniony słynny dziennikarz. Były to wzruszające chwile. No a potem dali ognia. Na płytach Collage tak nie brzmi, po prostu taka moc że w szoku byłem, pierwsze akty, pierwsze dźwięki HEROES CRY i klawisze Palczewskiego wgniotły w Progresję. To był wspaniały początek i jestem niezwykle ucieszony ich powrotem.

 Polecam Collage do posłuchania to są obrazy malowane dźwiękiem. No i prace Pana Zdzisława Beksińskiego do obejrzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wtorek w Mega klubie w Katowicach, Bay Areowscy weterani z Death Angel.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11.07.14 Królowie w Warszawie!

No i Slayer i Mastodon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seler i Mastodont potwierdzeni?Bo wydaje mi się że jeszcze nie.

 

Tak czy inaczej, na pewno tam będę. Do zobaczyska :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A odświeżę temat ;) . Na ACDC ktoś się wybiera ? Koncert 25 lipca na Stadionie Narodowym no i już się nie mogę doczekać. To będzie moje drugie spotkanie na żywo z ACDC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A odświeżę temat ;) . Na ACDC ktoś się wybiera ? Koncert 25 lipca na Stadionie Narodowym no i już się nie mogę doczekać. To będzie moje drugie spotkanie na żywo z ACDC :)

 

Ja się wybieram i też to będzie moje drugi koncert AC/DC. Chociaż wątpię że przebije Wembley :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×