Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

No właśnie. Poniekąd to było pokrętne pytanie.Teraz wiem że HS służy jedynie do komunikacji. No ale co w przypadku stereofonicznych słuchawek na BT które także mają wbudowany mikrofon ?

1. Czy można je osobno skonfigurować jako HS na PS3 ?

2. A osobno jako stereofoniczne słuchawki na BT do słuchania muzy na PS3 ?

Pozdro.

NIkt mi nie pomoże ?

1. Słuchawki stereo BT z mikrofonem będą działały tylko jako HS

2. PS3 nie przesyła przez łącze BT audio z gry.. czy jakiegokolwiek innego... przesyłana jest tylko komunikacja głosowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ziut3k-pl
1. Słuchawki stereo BT z mikrofonem będą działały tylko jako HS

2. PS3 nie przesyła przez łącze BT audio z gry.. czy jakiegokolwiek innego... przesyłana jest tylko komunikacja głosowa.

Hej.

Dzieki za odpowiedz. I wniosek taki, że nie ma sensu kupować słuchawek stereo na BT.

No i to troche kiepsko z tym BT w PS3. Jednym słowem BT 2.0 w PS3 służy do pada sixaxis, HS - czyli niewiele. Jestem ciekaw czy np jakas mysz czy klawiatura na BT jest obsługiwana ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej.

Dzieki za odpowiedz. I wniosek taki, że nie ma sensu kupować słuchawek stereo na BT.

No i to troche kiepsko z tym BT w PS3. Jednym słowem BT 2.0 w PS3 służy do pada sixaxis, HS - czyli niewiele. Jestem ciekaw czy np jakas mysz czy klawiatura na BT jest obsługiwana ?

Pozdrawiam

tak są obsługiwane myszy i klawiatury BT.. na razie wie że na 100% Cordless Meda Keyboard Logitec działa

no i jest jeszcze to dziwo od madcatza..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czy wy też macie pogłos w swoich headsetach, na czacie, podczas gry...?  <beczy>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustaw czulosc mikrofonu w menu PS3 na 2 max 3 - prawdopodobnie masz zbyt czulo ustawiony mikrofon - dlatego slychac echo.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychol

A jak myslicie czy Sluchawka dolaczana do WH jest dobra ? I ile kosztuje taka sluchawka kupiona osobno ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychol: słuchawka to Jabra 125, kupiłem taką za jakieś 100 zł w MM. Polecam  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to będzie z dźwiękiem w grze ? Odgłosy walki i muzyka z głośników, głos z headsetu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak to będzie z dźwiękiem w grze ? Odgłosy walki i muzyka z głośników, głos z headsetu ?

tak głos innych graczy z HS..

ale możesz ustawić w opcjach konsoli żeby był przez głośniki... wtedy w HS działa tylko mikrofon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jabra BT125 (tą trzeba za każdym razem dodawać po restarcie?)

Nie trzeba. Raz sparujesz i działa za każdym razem gdy włączysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PATMA

Jak w temacia

Jak w temacie

Mam problem z tą słuchawką, a mianowicie konsola ładnie mi ją znajduje i się paruje, ale jak wchodzę w audio menu żeby ją ustawić na INPUT i OUTPUT to tylko przy pierwszym wejściu mi działa tzn. (jak mówię to się kreseczki ruszają) jak wyjdę z tych ustawień i wejdę ponownie już się nie ruszają, no i co najważniejsze po chwili konsola się wiesza hm albo się wiesza albo six.. przestaje działać>> jedno z, dwóch bo kompletnie nic nie mogę zrobić, muszę restartować konsolę..

???? Słuchawka walnięta ?? czy coś? Z telefonem działa OK.? a może model H350 coś nie współgra z PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PATMA

Właśnie pożyczyłem drugą słuchawkę od kumpla H500 i jest dokładnie to samo (a na forach wyczytałem, że jak najbardziej te słuchawki działają z PS3 i są kompatybilne w 100%) PS wykrywa HS paruje go i rejestruje, ale po chwili wyłapuje zawiechę, koniec, nic nie da się zrobić pady głupieją (zaczynają migać wszystkie diodki << nie zawsze) i koniec nic nie mogę zrobić < "zawsze", muszę restartować konsolę.

Dzwoniłem do serwisu SONY to Mi powiedzieli, że nie mają infolinii, a konsolę trzeba odesłać do naprawy wrrrrrrrrrrrr!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jestem na łączu osiedlowym, mam private ip i we wszelkich torrentach pokazuje mi ze jestem za NATem. Czy bede mogl kozystac z hs ? 

z gory dzieki pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, jestem na łączu osiedlowym, mam private ip i we wszelkich torrentach pokazuje mi ze jestem za NATem. Czy bede mogl kozystac z hs ? 

z gory dzieki pozdrawiam

To zależy czy porty używane przez daną grę do VOICECOMU będą otwarte.. jeśli nie musisz si,e ugadać z dostawcą usługi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jest to jakis staly zestaw portow czy kazda gra moze potrzebowac innych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jest to jakis staly zestaw portow czy kazda gra moze potrzebowac innych ?

nie jestem pewien.. ale chyba w instrukcji powinny być wymienione porty.. przynajmniej wydaje mi się to logiczne... poszukaj od deski do deski..

A porty mogą być różne.. ale jako że sam nie miałem takiego problemosa to nie wiem do końca wszystkiego.. napisz do Wakpal on ma ten sam problem może będzie wiedział więcej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PATMA

Trochę odświeżę, bo może komuś się przyda.

Okazało się, że to była wina HS (słuchawek) motoroli, hmmm sam nie wiem dlaczego ale ani 350 ani 500 nie działały, chciałem konsole wysłać do naprawy, ale na jakimś zagranicznym forum znalazłem, że są podobno problemy z HS-ami motoroli, za bardzo nie wiem o co do końca chodziło bo w niemieckim biegły nie jestem (ogólnie HS motorola + ps3 może być kłopot, ale nie musi nie wiem od czego zależy), w każdym razie zamówiłem słuchawkę JABRA 135 i na razie jest Oki, co prawda jeszcze nie testowałem w grze, ale przynajmniej mi konsola się nie zawiesza.

PS. Może ktoś pomógłby mi ją przetestować? Np. w WH?

Pozdrawiam

Jeszcze nie chcę mówić HOP ale na razie jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PATMA

No i się potwierdziło PISZĘ TO JAKO PRZESTROGĘ motorola (przynajmniej u MNIE ) nie współpracuje z PS i to nie jeden model ale H350 i H500, jabra 135 działa rewelacyjnie właśnie skończyłem rozgrywkę w WH.

Tak z ciekawości może ktoś (kto posiada motorolkę) napiszę czy naprawdę jemu to działa, bo miałem dwie i dupa.

Ale nie ma co rozpaczać teraz z jab 135 jest wyśmienicie.

Nie dość, że trzy razy tańsza to jeszcze działa bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam NAT3 i moge sie komunikowac w grach a jaksprawdzam toporty sa zablokowane :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ten HS jest dobry co sie dostaje do warhwka ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jabra z WH jest bardzo dobra  :P Na luxusy nie licz, ale dla normalnego użytkownika jest świetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×