Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

a z netem na jakim mozna smigac w warhawka ?? mam 1mb z neo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od położenia hosta - serwery z Europy mają bardzo dobre pingi zawsze i nie ma z tym problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy taką zwykłą słuchawkę bluetooth do telefonu można użyć do tego?

Posiadam słuchawkę WEP-180 do telefonu Samsung i głupio by było niepotrzebnie kupować następną słuchawkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rauko

Śmiało możesz używać każdej słuchawki z BT jaka Ci wpadnie w ręce - jeszcze nie trafiłem takiej która by nie zadziałała a testowałem - Nokia, Logitech, Motorola, Jabbra - różne modele i wszystkie grały :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 identyczne słuchawkii Nokii i jedna działa, a druga nie  :o Z telefonem działają świetnie obydwie, ale PS3 jednej z nich w ogóle nie wykrywa xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do listy mogę dodać "Sony Ericsson HBH PV-705"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z hsem jak w temacie a mianowicie

Zarejestrowalem sluchawke -> Wchodze w ustawienia i zmieniam input i output na jabre aby slyszec innych graczy w sluchawce.

Czasami sama mi sie wylacza tzn. ps3 ja jakby odlacza (sama sluchawka dziala, swieci sie).

A drugi problem to to ze gdy ja wylacze musze wchodzic na nowo w te ustawienia gdzie jest output i input i dawac zeby wykryl bo gdy wlacze nie laczy sie sama z ps3 i jej nazwa w ustawieniach jest taka szara. Prosze o szybka pomoc i z gory dziekuje.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wyłączeniu i włączeniu w opcjach muszę ją wybrać z listy urządzeń i jest spoko. Ze zrywaniem połączenia nigdy nie miałem problemu - może coś Ci zagłusza ? Albo też używasz ją jako zestaw do telefonu i jakoś się gryzie ? Wyłącz BT w telefonie jeśli taki masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie jest juz ok. Tylko jak wlaczalem to musialem po wlaczeniu raz wcisnac guziczek i sie przestawia na ps3 ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
accy_H700_Black_alt1.jpgja uzywalem do niedawna h700 motoroli spisywal sie swietnie ale gdzies mi zginela :( . Nie moge jej  znaleźć teraz, ale polecam bo jest to swietny zestaqw lekki i wygodny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam SE k510i i jak podłącze to wszytko działa ale jak biorę jakikolwiek inny telefon z bluetooth to niemoże wogóle wykryć 

męcze się z tym już pare miesięcy  <duren> jestem tak wściekły na tą słuchawkę że hej  >:( ale jakby ktoś mógł by coś poradzić to z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rauko

Przy włączaniu przytrzymaj dłużej guzik - aż dioda zacznie migać inaczej niż zwykle (albo świecić stałym światłem) lub wyda jakiś dźwięk (niestandardowy).

To wprowadzi słuchawkę w tryb, w którym będzie przez pewien czas można ją normalnie wykryć każdym telefonem.

Jak poprosi o kod to jest jeden ze standardowych:

- 0000

- 1111

- 00000

- 11111

Stukaj w takiej kolejności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę potwierdzić, Headset Motoroli H700 serii a nie działa z ps3- paruje się, ale nie działa i zakłóca pracę pada, ponoć wśród h700 poprawnie działa tylko seria c, ale nie miałem okazji tego sprawdzić. Ostatnio nabyłem sony-eriksson hbh-pv702 i działa bardzo dobrze, wymaga parowania, ale patrząc na cena/jakość jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za offtop, czy na łączu 512kb\s będzie można w miarę komfortowo grać w Warhawk ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno być spoko. Zależy jeszcze na jakich serwerach i jakiej wielkości pakiety wysyła gra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzisiaj kupiłem słuchawkę bluetooth Motorola H500 i mam problem.

Podczas skanowania wszystko mi ładnie wynajduje, nie wybieram żadnego kodu tylko daje od razu ok, chwile się ładuje i wyskakuje to: http://img406.imageshack.us/img406/142/obraz0119xn0.jpg

Tak jest za każdym razem...

Ktoś spotkał się z czymś takim i czy wie jak to naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grandi

Możesz zalączyć zdjecie Headsetu? Może coś nie tak z nim? Bo widać na zdjeciu ze go nie wykrywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co zdjecie? hs wyglada normalnie, podczas skanowania mi go wykrywa

edit: dzieki pomocy Xiem'a udalo sie Wystarczylo wpisac 0000 jako pass key ;]

Temat do zamkniecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem kupiłem słuchawkę nokia BH-101 i klapa nie da się sparować z ps3 to oznacza że jedyne co mogę zrobić to ją sprzedać ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ci nie działa z PS3, to spróbuj ja połączyć z telefonem! Może robisz coś źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok działa trzeba było cały czas trzymać guzik a 2 pytanie czemu jak wyjdę z gry to się rozłącza i musze na nowo łączyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wychodzisz z gry to cie rozlaczy, ale jak wejdziesz do online to cie spowrotem polaczy. pisane na ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie jakie macie Headset-y (firma, model i ew. cena) i jak wam to działa z Tekkenem 5 DR (podajcie szybkość netu)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×