Skocz do zawartości
ONE

Tomb Raider

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego "lepszą"? Inną. Poprzednie gry były bardzo dobre. ;)

Za wyjątkiem Angel Of Darkness :)

Moim skromnym zdaniem oczywiście :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o 3 ostatnie części. Klasyczne gry z Larą zawsze lubiłem i obecnie nadrabiam zaległości, ale do AoD jeszcze nie dobrnąłem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się wychowałem na starych TR i już nie mogę się doczekać tej gry.

na Trailerach wygląda rewelacyjnie.

Też wychowałem się na starych TR i wcale nie podoba mi się pomysł zamienienia serii w skryptowany film w stylu Uncharted. Tomb Raider zawsze był grą w której zmagaliśmy się z własnymi słabościami. Pierwsze 5 (?) części to była masakra. Pamiętacie, że trzeba było się manualnie chwytać krawędzi? Kto by się teraz na to odważył w grach? A kiedyś łapy całe spocone, drżące z padem a każdy skok musiał być 3 razy przemyślany i wykonany ze skupieniem godnym szachisty. Pomyłka oznaczała śmierć.

Po trailerze widać wyraźnie, że większość akcji odbywa się automatycznie. Jedyne co musimy robić to używać lewego analoga i pewnie :x: . Oczywiście, to tylko początek i tak na prawdę nic nie widzieliśmy, ale już jakiś zarys mechaniki jest. Czy dobry? Trudno ocenić. Ale jako wielki fan Lary, być może zbyt hardcorowy, albo corowy właśnie jestem pełen obaw, czy ta gra po prostu nie będzie skasualizowana zgodnie z panującym trendem na filmowość i dużo akcji, w której jedyną akcją jaką mamy wykonać jest energicznie wciskanie jednego guziczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą :)

Ten TR w żaden sposób klimatycznie nie da rady klasycznym TR.

Ale na pewno będzie bardzo dobry :)

Pamiętam jak jeszcze na PC walczyłem w TR2 :D Po nocach nie spałem :) O moim ukochanym TR4 nie wspominając :)

Tak czy inaczej, moje osobiste doznania z tą grą (w tamtych czasach oczywiście) to coś niebywałego. Dziś już żadna gra nie jest w stanie wykrzesać we mnie takich emocji :)

Być może dlatego że są inne czasy, i inne gry :)

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten TR w żaden sposób klimatycznie nie da rady klasycznym TR.

no ale właśnie to jest restart serii dlatego klimat gry też się zmienia

3 ostatnie TR były świetne i starczy już tego

moim zdaniem restart to świetny pomysł

no i nowa Lara nareszcie jest sexy jak trzeba a nie taka pompowana lala :biggrin:

EDIT: poza tym nie ma gier tego typu jak nowy Tomb Raider. Fps'ów i przygodówek mamy pełno a typowych gier survival jak nowy TR chyba jeszcze nie ma ( nie ma?? czy jestem w błędzie :turned: )

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przezyje jesli jednak wydadza tak jak planowali czyli gdzies pod koniec 2012. Bo chodzi o to, zeby gra byla dopieszczona jak najbardziej sie da i nie szla za popularnym ostatnio trendem - czyli wydawaniem polproduktow. Ta gra ma skosic wszystkie tytuly z 2012 i osobiscie wierze w to! Najlepiej niech wydadza w sylwestra, to wszyscy beda grali w gre :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przezyje jesli jednak wydadza tak jak planowali czyli gdzies pod koniec 2012. Bo chodzi o to, zeby gra byla dopieszczona jak najbardziej sie da i nie szla za popularnym ostatnio trendem - czyli wydawaniem polproduktow. Ta gra ma skosic wszystkie tytuly z 2012 i osobiscie wierze w to! Najlepiej niech wydadza w sylwestra, to wszyscy beda grali w gre :D

teoretycznie to masz rację

też myślałem że będzie kosić wszystko w 2012 ale zmieniłem zdanie po obejrzeniu The Last of Us biggrin.gif

no ale czekam na TR z niecierpliwością

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to poczekamy.

Byle nie było dalszych obsuw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełna wersja 31 maja.

No własnie ;) - czekamy :)

txt z FB:

We think you’ve waited long enough. Tune into GT.TV on Spike May 31 at 10PM PST/1AM EST to see the world exclusive Tomb Raider “Crossroads” gameplay trailer. You can catch a teaser clip via the link!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro gra coraz bardziej przypomina Uncharted to o tych elementach survivalowych można zapomnieć... Co najwyżej będą one na cutscenkach. :D Jak na razie to bez polotu ta gra, trzeba zobaczyć cały gameplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Skoro gra coraz bardziej przypomina Uncharted to o tych elementach survivalowych można zapomnieć..

Skąd taki wniosek? Crystal Dynamics nadal utrzymują, że survival jest osią gry, ale jednocześnie nie rezygnują z elementów typowych dla action-adventure. W końcu to nadal TOMB RAIDER :P

Poza tym gra już od kilku miesięcy jest ukończona wstępnie i można przejść ją od początku do końca - nie zmienili środka ciężkości w ciągu ostatnich paru tygodni ;-)

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy trailer niszczy mózg. 0_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 marca. Dobry żart. Wtedy to ja już będę zbierał pieniążki do świnki skarbonki na nextgena.

Początkowa data premiery to miał być II/III kwartał 2011....

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie to wygląda. Bardziej mroczny klimat to dla mnie strzał w 10. Coraz bardziej mi się to podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer fajny, aczkolwiek Lara dostaje w nim wpi#$dol niczym Jezus w Pasji Gibsona, mam nadzieję że w grze to będzie jakoś stonowane i w okołorealistycznych granicach. Naprawdę jestem ciekawy co z tego tytułu wycisną - bo moje ostatnie doświadczenia z TR pochodzą jeszcze z dema 3jki które raczej mi się nie podobało(w zasadzie to już dwójka kładła za duży nacisk na strzelanie)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Początkowa data premiery to miał być II/III kwartał 2011...

Bzdura. Nikt nigdy nie podawał takiej daty. Początkowo była mowa o jesieni 2012, ale przesunięto premierę parę miesięcy dalej. Rozumiem w takim razie, że w 2013 wywalasz konsolę i nie będziesz grał w nic? Last Of Us, God of War, BioShock itd idą do kosza? :)

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Offtop//A ja nie będę się napalać na ps4 które na początku będzie kosztowało jakieś 600 euro/2500zł.Kupię sobie wersję slim jeszcze dużo gier na ps3 do ogrania jest.

Co do tematu to mi się podoba Underworld był monotonny wreszcie jakiś dreszczyk akcji będzie jest krew,zadrapania jest okejka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połączenie Nathana Drakea i Maxa Pejna. Mam nadzieję, że takich akcji nie będzie co 5 minut (to z tym samolotem to już przesada, pewnie gracz będzie zmuszony do nastawienia sobie multum kości po tym. Tak jak napisał danny, Lara dostaje baty jak cholera, CD chcą z niej zrobić grową męczennice czy co? :D Seria się zmieniła i to bardzo, ciekawe czy wyjdzie jej to na dobrze. Pejnowi więcej akcji wyszło, pewnie i Panna Croft nabierze więcej uroku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura. Nikt nigdy nie podawał takiej daty. Początkowo była mowa o jesieni 2012, ale przesunięto premierę parę miesięcy dalej. Rozumiem w takim razie, że w 2013 wywalasz konsolę i nie będziesz grał w nic? Last Of Us, God of War, BioShock itd idą do kosza? :)

Taką datę orientacyjną podawały sklepy m.in. Zavvi, więc sam jej nie wymyśliłem.

Nie ma się nakręcać niesamowitego hype-a na grę, która wyjdzie na prawie 6 letnią już wtedy konsole. (gra będzie na pewno piękna ale na mocnym PC)

Trailer ładnie nakręcony, fajny klimat choć po Dead Island czy MW3 już nie dam się nabrać na żaden trailer.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale nie ma się nakręcać niesamowitego hype-a na grę, która wyjdzie na prawie 6 letnią już wtedy konsole

:blink:

Pieprzysz Pan, bo tendencja jest akurat dokładnie odwrotna. Akurat ten nowy TR mnie jakoś specjalnie nie podnieca - ot, ciekawość co z tego wyjdzie, ale trzeba chyba siedzieć w grach od wczoraj żeby nie zauważyć że w większości najlepsze tytuły wychodzą właśnie u schyłku danej generacji.

Edytowane przez Danny Boy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×