Skocz do zawartości
Gość michael-s

Konto PSN - Profil Użytkownika Ogólnie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem taki, że nie mogę się zarejestrować na playstation network, sciągać dema gier z psn grać przez neta itp. miałem już kiedyś konto na psn, ale to do psp i teraz chce nowe sobie załozyć, jednakże podczas drugiego etapu rejestracji w puste pole Sign-IN ID (email address) wpisuje swojego emaila, którego załozyłem przed chwilą na google. Za to w password wpisuje oczywiście hasło. I teraz mam problem gdy klikne continue to pokazuje mi się taki komunikat. " <h3 class="pad40">The sign-in ID and password combination is not correct.</h3> Please check your entries carefully.

Jeśli mogę to prosiłbym o pomoc... jesli juz byl taki temat to przepraszam, ale jakos nie znalazlem...

Pozdrawiam. slepyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie próbujesz się zalogować do PSN a nie założyć konto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hasło musi składać się przynajmniej z 6 znaków w tym przynajmniej 1 cyfry - może w tym tkwi Twój problem z założeniem konta (?)

Polecam zapoznać się z Faq.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cały czas nie mogę się zarejetrować.... boże.... i napewno się rejestruje bo klikam utwórz nowe konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Mam pytanie. Czy na koncie PSN można zmienić dane karty kredytowej?

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!

Nie sprawdzałem, bo kartę będę miał dopiero w grudniu. Teraz wpiszę tam kartę mojego brata, gdyż w pudełku dostałem kod na pięć gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym zakutalizować mój identyfikator psn, ale nie wiem jak to zrobić. Próbowałem użyć opcji 'aktualizuj' na eu.playstation.com ale nic to nie dało. Mam już zapisane kilka trofeów, lecz w międzyczasie zdobyłem kolejne i nie mogę zapisać ich sobie w id. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym zakutalizować mój identyfikator psn, ale nie wiem jak to zrobić. Próbowałem użyć opcji 'aktualizuj' na eu.playstation.com ale nic to nie dało. Mam już zapisane kilka trofeów, lecz w międzyczasie zdobyłem kolejne i nie mogę zapisać ich sobie w id. Pozdrawiam :)

Było 1000 razy. Najpierw zsynchronizuj trofea na ps3 (gry, trójkąt na ikonkę trofea i wybierasz synchronizacja), potem zaktualizuj na stronce swój Gamecard.

Odpowiadając na kolejne pytanie: Tak, są problemy z synchronizacją pucharków na PS3, próbuj do skutku.

Edytowane przez Duszol_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, po sformatowaniu dysku mam problem z zalogowaniem sie na konto psn :/ .

jestem niemal pewien na jakiego maila bylo zakladane to konto ale nie pamietam do niego passow a dane daty urodzin wpisalem wtedy jakies sciemnione i nie mam mozliwosci przypomnienia hasła .

Czy sony Polska pomoze mi w odzyskaniu konta ?

Czy da sie odzyskac dane z dysku ps3 po formacie, tak by było najłatwiej bo konsola zapamietywala moj login/hasło automatycznie .

Psn id schranz1985 mialem juz 12 platyn i dla tego zalezy mi na odzyskaniu konta .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dlaczego nie mogę zrobić sobie Trophycard W ogóle na tej stronie nie mogę się zalogować, choć swój psnid już posiadam.. co jest?

Nie wchodzi mi mój PSN ID. Jest napisane, że nie ma takiego w usłudze crazy.gif

Tzn. tutaj http://www.playfire.com/a/create_widget nie wchodzi mi mój PSN ID, a tutaj http://pl.playstation.com/registration/ nie mogę się zalogować. Jestem zarejestrowany, ale pokazuje mi, że złe dane wpisuję, choć jestem przekonany, że wszystko dobrze robię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro się nie udaje to znaczy że jednak coś robisz źle :(

Podczas logowania na http://pl.playstation.com jako login podajesz:

e-mail - musi to być jednak ten który podałeś zakładając swoje konto w PSN

hasło - również to do PSN

Musi zadziałać skoro milion użytkowników nie ma z tym problemu to i Tobie się uda :P Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na eu.playstation.com wpisujesz maila jako login?

tak, zreszta jest to wyraznie tam napisane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie znaczy, że to zauważyłeś. Nawet nie wiesz jak wiele osób pisze z takimi problemami, bo nie chce im się doczytać co jest napisane w danym miejscu. Bardzo wielu userów próbuje założyć nowe konto na PSN naciskając "Login to existing account" (czy jak to jest tam napisane) i zakładają tematy "POMOCY!!! NIE MOGĘ SIĘ ZAREJESTROWAĆ NA PSN!!! WIELKA AWARIA!!! POMOCY!!!". Także podsumowując wolałem się upewnić :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory bardzo, ale nie jestem upośledzony i potrafię czytać. Napisałem, że wszystko dobrze wpisywałem, ale i tak się nie udaje. Podaję login(e-mail) oraz hasło. Wszystko tak jak podaje wyżej kolega.

ps. Gdzie w ps3 mogę sprawdzić jakie podałem dane do rejestracji? Sprawdzę jeszcze raz, ale jestem niemal przekonany, że problem nie leży po mojej stronie :/

Edytowane przez DawidekFCB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam takie pytanie, ponieważ będę posiadać dwie konsole PS3 w domu i chciałbym się dowiedzieć jak dokładnie wygląda sprawa z kontem na PSN.

Wszystkie zakupione gry są przypisane do numeru konsoli nabywcy z tego co wiem i logując się na swoje konto na innej konsoli będę po prostu zużywał swój kolejny slot, a nie pobierał z mojego oryginalnego?

Czy jednak mogę się bez problemu zalogować na drugiej konsoli i pobierać na niej wszystko bez zmartwień o sloty, i problemy z Sony?

Czy może zarejestrować kolejną konsolę do swojego konta? Ale nie wiem czy może być więcej niż jedna zarejestrowana? Chociaż nie widzę specjalnie problemu. Ale wolę się spytać.

Szukałem na forum podobnego problemu, ale nic nie znalazłem, jeśli jednak padło już takie pytanie to z góry przepraszam.

Mimo wszystko będę wdzięczny za dokładną odpowiedź jak to wygląda.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na mojej liście znajomych w PSN mam użytkowników który mają poustawiane swoje avatary. Gdy chcę w zakładce Users zmienić avatara mojego konta to do wyboru są tylko jakieś biedne buźki. A jak zgram avatara ze zdjęcia to nie pokazuje mi się on w PSN. Jak Wy to robicie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sprawa wygląda z save'ami? Niektóre z nich są zablokowane i nie da się przenieść.

Ale te co się da przenieść to jak wygląda z nimi sprawa?

Czy jak wgram je na nową konsolę, ale na to samo konto to czy będę mógł dalej zdobywać bez problemu pucharki?

Bo na save'ach pobranych z neta pucharki blokują się, dlatego się pytam.

A kasowanie plików z jednej konsoli przy przenoszeniu na drugą? Jaki to ma sens?

Jedynie chyba jakbym chciał sprzedać jedną z konsol...

Czyli rozumiem, że wszystko muszę pobierać raz jeszcze na nową konsolę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym 3.15 jest opcja przeniesienia zawartości dysku, w tym również savów niekopiowalnych. Należy w tym celu połączyć obie konsole kablem sieciowym i wybrać odpowiednią opcje na konsoli "matce".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta opcja odpada, ponieważ przy przenoszeniu tym sposobem, dane na konsoli głównej są usuwane.

Jest to po prostu metoda Wytnij-Wklej, a nie Kopiuj-Wklej, tak jak być powinno.

Sony jak coś robi to robi jak widać porządnie...

Mam kilka zablokowanych save'ów, plików na swojej konsoli mam już ponad 100GB, a nie mam nigdzie takiego dużego dysku żeby zrobić pełny backup, a backupu poszczególnych części niestety nie da się zrobić.

Czyli jeśli mam zablokowane save'y to muszę się z tym pogodzić i grać od nowa na drugiej konsoli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muza, filmy i zdjęcia można skopiować bez kasowania. Wychodzi na to, że musiałbyś to przekopiować, skasować z konsoli A wszystko prócz savów, zrobić backup (będzie mały, bo to tylko savy), przekopiować z powrotem z konsoli B muze etc., wgrać backup, i ściągnąć na konsole B wszystkie gry na nowo z PSS. Nic innego chyba nie wymyślimy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×