Skocz do zawartości
Gość michael-s

Konto PSN - Profil Użytkownika Ogólnie

Rekomendowane odpowiedzi

wejsc kolkiem  :biggrin: dobre  :thumbsup:

Edytowane przez kris9700

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co trochę mnie zagiąłeś z tym Ps store, zobacz może w opcjach sieciowych tam gdzie jest test sieci jaki masz NAT, co prawda myślałem że NAT jest bardziej od rozgrywki online tzn jak masz zły to sobie nie pograsz online w niektóre gry, ale czy jest to zależne od Ps store no niewiem może musisz poczytać trochę w sieci o tym NAT może coś znajdziesz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie znalazłem odpowiedzi na to samo pytanie, które zadał slepyy, więc odświeżam pytanie.

Próbuje zarejestrować się na PSN, jednak gdy wpisuje swój e-mail i hasło:

47219115.th.jpg

wyskakuje następujący błąd:

92856481.th.jpg

próbowałem już różnych sposobów. hasło ma 6 liter i 2 cyfry, więc nie w tym problem.

Jestem nowym użytkownikiem PS3, więc proszę o poprawienie mnie, jeśli robię jakąś głupotę.

Pozdrawiam,

ZiateK

Edytowane przez ZiateK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zarejestrować się z konsoli, a nie z kompa przez www.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem, lecz problem ten sam. Jakieś inne propozycje?

Edytowane przez ZiateK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze widzę to to jest pole do wpisania loginu i hasła do konta master, a ty próbujesz założyć subkonto, a wszystko wynika z tego, że na początku rejestracji podajesz taką datę urodzenia, z której wynika, że jesteś niepełnoletni, dlatego też potrzebne jest konto master (a chodzi o to by niepełnoletni nie robili zakupów na PS Store)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, no tak, jestem jeszcze niepełnoletni. Brakuje mi kilku miesięcy. Czyli mam zarejestrować konto np. na ojca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz na ojca możesz podać też fikcyjna datę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli podam np. złą date urodzenia, to później nie będzie żadnych problemów?

Zakupy w PS Store robiłbym z własnej karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firmie Sony zapewne najbardziej zależy na tym aby pieniądze które wpłacasz były prawdziwe, reszta to mniej istotna rzecz.:tongue:

PSN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie się udało. Wielkie dzięki za pomoc. proponuje dać info do FAQ, że osoby pełnoletnie nie mogą zakładać konta master ;p

Edytowane przez qgar
To jest napisane w regulaminie ktory akceptujesz zakladajac konto :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co dokładnie się dzieje jak wchodzisz w PSS?

Może próbujesz wejść kółkiem?

klikam na pss pokazuje sie czarny obraz a potem szary itak jakby sie ladowal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

To moj pierwszy post na tym forum, wiec witam i pozdrawiam wszystkich Forumowiczow.:)

Mam takie pytanie, rok temu albo i wiecej kupilem ps3. Zalozylem wtedy na szybko konto na psn'ie. Przez ten rok mialem konsolke podpieta do neta moze 10 razy by zrobic update albo sciagnac demko. Mam teraz neta na stale przy konsoli i mam taki problem. Zapomnialem hasla i maila jakie podalem wtedy przy rejestracji, do tego chcialbym zminic ID. Czy jest mozliwe usuniecie konta (z czym to sie wiaze, co strace, trofea?) lub jego edycja lacznie z loginem. Chcialbym tez pokupowac dodatki do gier i teraz to jest nie mozliwe.

Pozdrawiam,

Pawel!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ID profilu nie zmienisz. Możesz założyć drugie konto ale nie 'przerzucisz' na nie trofików ze starego konta.

Jeśli nie znasz e-mail'a którego podałeś przy rejestracji... To nic nie zdziałasz... Bo niby gdzie mają Ci przysłać nowe hasło??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

od jakiegos czasu nie logowalem sie ale teraz mam komunikat ze moje konto jest nieakywne wylaczone i zebym skontaktowac sie z customer service.

zalozylem inne konto ale na ps3 mam komunikat ze nie moge zalogowac sie na kogos innego konto wiec rozumiem ze ps3 jest przypisane do konta ktore jest nieaktywne.

nie pozostaje mi nic innego jak je aktywowac ale jak ? wyslalem mejla do customer service w US to odpisali mi zebym skontaktowal sie w swoim regionie czyli PL.

tutaj znalazlem tylko numer 0801 na ktory nie moge sie za cholere dodzwonic. czy jest jeszcze jakas inna metoda kontaktu z customer service ?

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze slysze zeby dezaktywowali konto bo sie ktos dlugo nie logowal. Predzej jakis banik. Nie mozesz przypisac innego konta psn do jednego profilu. Zaloz kolejny profil w konsoli i zaloz na nim nowe konto psn, albo podepnij juz istniejace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki problem. Zapomniałem swoje hasło na PlayStation®Network.

Wprawdzie jest ono zapisane na moim Ps3. Ale nie mogę go zmienić, zmienić moich danych, zmienić e-meila ponieważ potrzebuje do tego własnoręcznie wpisania hasła.

Przypomnieć sobie go nie mogę, ponieważ nie pamiętam odpowiedzi na pytanie podpowiadające, a e-meil przez pomyłkę napisałem źle. zamiast "@cośtam.pl" napisałem "@cośtam.pll".

Czy istnieje jakiś inny sposób na zmianę hasła? Z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki problem. Zapomniałem swoje hasło na PlayStation®Network.

Wprawdzie jest ono zapisane na moim Ps3. Ale nie mogę go zmienić, zmienić moich danych, zmienić e-meila ponieważ potrzebuje do tego własnoręcznie wpisania hasła.

Przypomnieć sobie go nie mogę, ponieważ nie pamiętam odpowiedzi na pytanie podpowiadające, a e-meil przez pomyłkę napisałem źle. zamiast "@cośtam.pl" napisałem "@cośtam.pll".

Czy istnieje jakiś inny sposób na zmianę hasła? Z góry dzięki za odpowiedzi.

z tego co wiem to nie ma takiej możliwości. Musisz mieć poprawnie wpisanego maila, bez tego nie uda Ci się odzyskać konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedziesz w menu do końca w lewo, będziesz tam mieć wybór użytkowników i opcję tworzenia nowego usera - wybierasz ją i tworzysz, potem jak przełączyłeś się na tego użytkownika, w menu wybierasz opcję rejestracji w PSN Network

Siema ja mam podobny peoblem ale co do tego co piszesz tworzenia nowego usera to nie mam tego tylko od razu jest wpisz się a ja nie znam hasła bo kupiłem konsole od typa który założył konto w PSN no i pewnego dnia hasło mi znikneło i nie wiem teraz jak zało żyć nowe konto lub jak usunąć tego klienta.Mam softa 3.15 POMOCY

jedziesz w menu do końca w lewo, będziesz tam mieć wybór użytkowników i opcję tworzenia nowego usera - wybierasz ją i tworzysz, potem jak przełączyłeś się na tego użytkownika, w menu wybierasz opcję rejestracji w PSN Network

Siema ja mam podobny peoblem ale co do tego co piszesz tworzenia nowego usera to nie mam tego tylko od razu jest wpisz się a ja nie znam hasła bo kupiłem konsole od typa który założył konto w PSN no i pewnego dnia hasło mi znikneło i nie wiem teraz jak zało żyć nowe konto lub jak usunąć tego klienta.Mam softa 3.15 POMOCY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jako świeży użytkownik PS3 ,chciałem się zapytać czy stworzenie nowego Profilu na konsoli zajmowało by miejsce na dysku twardym? Przepraszam jeżeli wcześniej został zamieszczony na forum podobny temat oraz za błędy ortograficzne bądź interpunkcyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazde konto wymaga zapisania jakiejś ilości danych. Jednak w relacji do pojemności dysku można je uznać za zerowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem leży po stronie braku wiedzy. Z Identyfikatorem Psn jest wszystko OK

Identyfikator który widzisz poniżej to tylko i wyłącznie trophy card i zawsze będzie Cie przekierowywać na strone PS

Zaloguj się na stronie i tam będziesz mógł oglądać sobie szczegółowo profile osób - będziesz jednak widział tylko osoby dodane do przyjaciół :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo - żaden brak wiedzy. Najeżdżając na identyfikator pojawia się link do twojego profilu, tylko Sony tak debilnie to zrobiło, że i tak przekierowuje z tego linka na stronę główną. Też mnie to wkurza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ymm no nie wiem... Dla mnie było jasne, że link odsyłający z identyfikatora to link do rejestracji dla użytkowników, którzy nie logowali się jeszcze przez PC a chcieliby zdobyć takie ładne fioletowe coś :P Taka forma reklamy. Zresztą napisane jest na dole...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×