Skocz do zawartości
ONE

Dead Island

Rekomendowane odpowiedzi

Na allegro 167zł za edycje Gore. 1 września idzie preorder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edycja kolekcjonerska 279zł, myślę że się opłaca. Lornetka, Torba, koszulka, DLC, inne pudełko. Po wakacjach mam dość pieniędzy aby skusić się na to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo gra zapowiada się naprawde rewelacyjnie, obawiam się tylko że grafika będzie kiepska... Ale i tak już zamówiłem Gore Edition. Ta gra po prostu nie może się nie udać :).

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Techland pragnie się odkupić bo Cartelu także powinno być ok. :)

Martwi mnie jedynie monotonia. Muszą dać ciekawą fabułę i questy bo inaczej to taki Oblivion z zombie wyjdzie tylko bez fajnych lokacji do zwiedzania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle że monotonni nie będzie w ogóle. Wielka otwarta, tropikalna wyspa + jakieś miasteczka + kanały = to nie może się nie udać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do premiery tuż, tuż- bedzie preorder na edycje Gore, fajnie jakby dali demo przed premierą

Szykują się 4 gry do kupna: Dead Island, Batman AC (preorder), MW3 (preorder?), BF3.

kamil7f1.png

Edytowane przez kamil7f1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby każda chodziła w dniu premiery tak jak dead island za 165zł, preorder składam 30, bo od 1 września mogę nie mieć na to czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie demo, przed premierą?

Edytowane przez pankal422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki, to było pytanie, ale moim zdaniem demko to standard, jeśli twórca nie ma nic do ukrycia powinien wypuścić demo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się dla mnie jako jedna z najlepszych w tym roku. Kolekcjonerka oczywiście zamówiona. To będzie moja pierwsza, i specjalnie dla DI ją zamawiam :).

Wydaje mi się że na pc będzie demo, co konsol dunno.. Mam nadzieje że będzie, choć i tak dla mnie to must have.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ps3site.pl/pierwsze-13-minut-z-konsolowego-dead-island/84428 - CO o tym sądzicie ?

Miałem wątpliwości co do grafiki. Grafika, FAKT, jest troche gorsza od pieca, tj. na moje oko efekty świetlne są gorsze troche, ale i tak prezentuje zajebisty poziom. Gra zamówiona jest już od 2 tygodni, i teraz wiem żeby tego nie anulować. Gra to must have.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie także edycja gore ^^ Jeśli chcesz to ze mną zawsze będziesz mógł pograć multi/coopa. Mam zamiar spędzić w przy tej grze naprawde sporo czasu :). Naprawde, bez kitu. Nigdy się tak nie napaliłem na gre. Jak dla mnie to jest jeden z kandydatów do gry roku. Pozostałych dwóch to Deus ex, i uncharted 3.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, ja specjalnie deus ex teraz nie kupowałem żeby po wyciśnieciu soków z DI dopiero się wdrożyć w historię nowego Deus Ex ;] , to liczę że pocioramy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie poszedł pre order EDYCJA GORE 4 sztuki, teraz nie wiedomo co będę robił grał czy się uczył...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie preorder już poszedł, edycja gore. Liczę że znajdą się osoby do testowania ze mną multi :)

Och znajdą się na pewno :D

GORE zamówione w zeszłym tygodniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×