Skocz do zawartości
ONE

Dead Island

Rekomendowane odpowiedzi

kosciarz picie non stop redbulli raczej nie pomaga organizmowi (nie mówimy tu oczywiście o głównym bohaterze ;) ), generalnie szukanie większej logiki w grach jest bez sensu.

pole553 jeśli lubisz sandboxy, gry gdzie łazisz i dużo szukasz po szafkach czy trupach, oraz zombie to gra powinna się spodobać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie szukanie większej logiki w grach jest bez sensu.

nie no nie szukam, w sensie poprostu zrazilo mnie to troszke =] ale tak to ja jestem zachwycony=] dla mnie gra genialna. Wiadomo ze ma niedociagniecia itp itd ale trafila w moj gust 100%.

Wogle orientuje sie moze ktos jak to jest z dropem z mobkow? choci mi o to ze na jednym gameplayu koles zabil zombiaka ( nie pamietam jak sie nazywaja) ten co sie prawie nie rusza ale mocny jest jak cholera. I jemu wylecial z niego niebieski przedmiot. Ja jak do niego podszedlem cieszylem sie wlasnie z tej okazji, a tu pac co? Wylecialo mi 150$ a nie blue;/ Czy to jest w jakis sposob random drop czy?

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no nie szukam, w sensie poprostu zrazilo mnie to troszke =] ale tak to ja jestem zachwycony=] dla mnie gra genialna. Wiadomo ze ma niedociagniecia itp itd ale trafila w moj gust 100%.

Wogle orientuje sie moze ktos jak to jest z dropem z mobkow? choci mi o to ze na jednym gameplayu koles zabil zombiaka ( nie pamietam jak sie nazywaja) ten co sie prawie nie rusza ale mocny jest jak cholera. I jemu wylecial z niego niebieski przedmiot. Ja jak do niego podszedlem cieszylem sie wlasnie z tej okazji, a tu pac co? Wylecialo mi 150$ a nie blue;/ Czy to jest w jakis sposob random drop czy?

Ja wczoraj właśnie w okolicach hotelu zabiłem "Zbira" na 6 lv i wypadł mi blue iteme. Co do samej gry to ma swoje niedociągnięcia ale klimatem trafia 100% w mój gust, sama wyspa przegląda prześlicznie, rewelacyjne jest to że możemy dojść w każde miejsce na wyspie bez żadnych ograniczeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej grze jest noc? Zmienia się pora dnia płynnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej grze jest noc? Zmienia się pora dnia płynnie?

Nie ma, caly czas dzien, dopiero pozniej wraz z postepem w grze przychodzi sztorm i jest "ciemno". Pomimo tego zupelnie to nie przeszkadza, jesli wiele ciekawych miejsc do ktorych bez wlaczonej latarki nie radze wchodzic;p

Mam pytanie ile doszukaliscie sie juz polskich akcentow? Ja 2 na poczatku w 1 budynku (ale to chyba kazdy uslyszal) jedna z panienek mamrocze zdrowaski po polsku. Drugi motyw jest z pl flaga ktora dzisiaj znalazlem wedrujac sobie i szukajac czegos pozytecznego.

http://s1217.photobucket.com/albums/dd386/kosciarz/?action=view&current=IMG_0352.jpg

btw sciagnal ktos juz moze dodatki z edycji gore? Plany na bron dzialaly juz wczoraj, natomiast na survivor nie wrong key, myslem ze dzisiaj beda jako z premiera i dalej to samo;/

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 3h z gra jestem zachwycony poprostu. Jedyne jak narazie na minus zauwazylem jedna rzecz, nie wiem poprostu zepsulo mi to klimat na szczescie tylko na chwilke.

W jednym z domkow gdzie musimy oddac jednej panience miska przytulaka, a drugiej dac wode bo jest odwodniona...a w calym domku chyba z 6 puszek z napojem imo bzdura nie potrafie zrozumiec logiki, wiem ze puszki sa dla nas i wogle, ale mogli ich nie umieszczac w tym domku;p

kosciarz picie non stop redbulli raczej nie pomaga organizmowi (nie mówimy tu oczywiście o głównym bohaterze ;) ), generalnie szukanie większej logiki w grach jest bez sensu.

pole553 jeśli lubisz sandboxy, gry gdzie łazisz i dużo szukasz po szafkach czy trupach, oraz zombie to gra powinna się spodobać :)

Dokladnie to co Yog napisal. Zeby troche scislej powiedziec, energetyki (a dokladniej kofeina) jeszcze szybciej odwadniaja organizm, jak ktos jest oslabiony moga nawet do zawalu doprowadzic ;).

Co do gierki, gram juz od wtorku/srody i jestem strasznie zadowolony, gierka w co-opie zyskuje na prawde sporo takze goraco polecam, wspierajcie polski produkt :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem wpisałem kod na Rippera i wszystko ok, potem wpisuje 2 i wyskakuje jakiś błąd coś tam longer (po angielsku) wiecie o co chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem wpisałem kod na Rippera i wszystko ok, potem wpisuje 2 i wyskakuje jakiś błąd coś tam longer (po angielsku) wiecie o co chodzi ?

Spokojnie wszyscy tak teraz mają.Arena będzie dostępna dopiero pod koniec września (masz napisane na tej ulotce z kodem).

Edytowane przez ChudY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z płynnością gry na ps3? Na you tube oglądałem playthrough z Dead Island, gdzie kolesie grali co-opa na Xboxie i mieli straszne lagowanie ale chyba nie ze względu na jakość połączenia. Trudno powiedzieć ale na filmiku wyglądało to tak, że jak za dużo czasami było zombiaków na ekranie czy jakichś innych pierdółek to zaczęło przymulać fest :D i tak się zastanawiałem czy jest jakiś problem z płynnością gry? Szczególnie pewnie w coppie. No chyba, że było to spowodowane jednak jakością połączenia, szczerze mówiąc nie wiem. Nie raz tylko 1 osoba tak miała, a parę razy wszyscy na raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok doszła kolekcjonerka dzisiaj.

Ok mam już 9 lvl, jakieś 5 godzin gry za sobą. Tak na szybko wrażenia.

Piękna grafika, naprawde. Wyspa wygląda obłędnie.

Muzyka jest naprawde ok, pasuje do klimatu gry, które jest naprawde mocny.

MNÓSTWO zadań pobocznych. Narazie przeszedłem 5 zadań głównych, i około 20 podobcznych.

Fabuła, narazie nie wiem co się dzieje na wyspie, fajna atmosfera "nie wiedzy", podoba mi się to.

Strasznie mało broni. Nie mam żadnego karabinu ani nic, tylko ciągle walcze a to rurką, a to wiosłem czy nożem. Fajne, taki survival.

Po recenzjach niektórych portali, miałem wątpliwości czy to nie będzie crap aka CoJ Cartel. Jednak dobrze że nie słuchałem się tych "pseudo" recenzji.

Gra jest trudna jak dla mnie. Ostatnio wbiło się we mnie 4 zombie na 8 lvl, 2 sekundy i gryzłem glebe.

To nie prawda że zombie są powolne. Niektóre tak jakby rushują, przy czym wywalają.

Fajnie się walczy, nie nudzi walka.

Mapa jest spora, naprawde. Po tych 6 h odkryłem może 20 % mapy całej.

Są opcje szbykiej podróży, oraz są auta. Model jazdy nie jest realistyczny, ale miło się jeździ.

Świetnie zaprojektowane lokacje.

Są także specjalne stoły na któych można upować, reperować broń. Fajna opcja.

Czekałem na gre od pierwszych zapowiedzi, i narazie jest po prostu zauroczony tą grą. Jest naprawde zajebista, polecam!

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka informacja która może się okazać przydatna dla kupujących: zadzwoniłem do MM w Gdańsku i choć na ich stronie nie wyszukiwało Dead Island, to pracownik oświadczył że owszem, mają angielską wersje językową (oczywiście na ps3). Niestety popełniłem fail, nie spytałem się o cenę. Jeśli ktoś chciałby się jeszcze dowiedzieć więcej o tej grze w MM w Gdańsku, to 585215230. W weekend, albo w poniedziałek zapewne zakupię.

Może to być mały offtop, ja jednak sądze że podałem przydatną informację dla osób z okolicy, no i w odpowiednim temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam filmik Wonzia:

Co prawda wersja PC, ale ogląda się go naprawdę przyjemnie i Ci co jeszcze nie grali w grę (np. ja) mogą sobie ją chociaż troszkę przybliżyć.

Wg mnie ten gość robi najlepsze polskojęzyczne filmiki nt. gier. Warto obejrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile gierka ma rozdziałów ogólnie? Zacząłem 7 (swoją drogą 7h09min) i ciekaw jestem czy jestem bliżej środka czy nie. A w recenzji wyczytałem, że gra pęka w 20h (główny wątek bodajże).

Jak wygląda sprawa z co-opem? Natknąłem się na jakieś plotki, że zapisuje się gra tylko temu, kto hostuje grę albo temu, kto ma niższy level z grających. Które z tego jest prawdą? Swoją drogą jak ktoś chętny na coop, to pisać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie, git majonez, musztarda, jeśli chodzi o gameplay, a teraz przejdźmy do bugów dołączania. Więc kupiliśmy grę w sumie w 4-ech, zaczynamy grać, i teraz tak moi koledzy grają już w 2-ów to mówię wbijam, niestety BUG i pisze ble ble ble nie można połączyć, lecz gdy kolega nr 2 wyszedł to się dobiłem, więc on zaraz też chciał ale już nie mógł, bo też tam bla bla bla Techland ma dałna, no to kolega NR 2 wysłał wszystkim zaproszenia i są już w 3 ale kur ja nie mogę wbić bo tym razem pisało NIE MOŻNA ZESTAWIĆ SIĘ Z JEDNYM Z GRACZY czy coś takiego, a na końcu wyszło tak że gramy po dwie osoby bo w 4 nie możemy, ale techland zapewniał NASZ SILNIK GWARANTUJE DOŁĄCZANIE W KAŻDYM MOMENCIE BLA BLA BLA, i nie pytajcie się o opcje bo było wszystko ustawione na PSN 3 sloty publiczne czy tam prywatne. I czemu czasami mam przy wszystkich osobach w lobby zielone kółka, a czasami wszędzie szare nie rozumiem tego, bo jak są SZARE to nie mogę kliknąć dołącz i nikt znas nie wie dlaczego. Ale jak gra się chociaż w 2 to gra masakruje. Wszędzie te systemy dołączania są nie dorobione, w Crysis 2 też nie mogliśmy z kolegą teamu zrobić i każdy grę musiał wyłączyć. Jeśli ktoś wie co to są te szare kropki przy osobach w lobby i czemu nie możemy razem wbić w 4. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie, git majonez, musztarda, jeśli chodzi o gameplay, a teraz przejdźmy do bugów dołączania. Więc kupiliśmy grę w sumie w 4-ech, zaczynamy grać, i teraz tak moi koledzy grają już w 2-ów to mówię wbijam, niestety BUG i pisze ble ble ble nie można połączyć, lecz gdy kolega nr 2 wyszedł to się dobiłem, więc on zaraz też chciał ale już nie mógł, bo też tam bla bla bla Techland ma dałna, no to kolega NR 2 wysłał wszystkim zaproszenia i są już w 3 ale kur ja nie mogę wbić bo tym razem pisało NIE MOŻNA ZESTAWIĆ SIĘ Z JEDNYM Z GRACZY czy coś takiego, a na końcu wyszło tak że gramy po dwie osoby bo w 4 nie możemy, ale techland zapewniał NASZ SILNIK GWARANTUJE DOŁĄCZANIE W KAŻDYM MOMENCIE BLA BLA BLA, i nie pytajcie się o opcje bo było wszystko ustawione na PSN 3 sloty publiczne czy tam prywatne. I czemu czasami mam przy wszystkich osobach w lobby zielone kółka, a czasami wszędzie szare nie rozumiem tego, bo jak są SZARE to nie mogę kliknąć dołącz i nikt znas nie wie dlaczego. Ale jak gra się chociaż w 2 to gra masakruje. Wszędzie te systemy dołączania są nie dorobione, w Crysis 2 też nie mogliśmy z kolegą teamu zrobić i każdy grę musiał wyłączyć. Jeśli ktoś wie co to są te szare kropki przy osobach w lobby i czemu nie możemy razem wbić w 4. Pozdrawiam

Ja tak miałem z assassinem brotherhood. Gdy próbowałem wbić do kumpli to nie mogłem bo jeden tak jakby mnie blokował tak jak Ciebie. Jeśli któryś z was ma router to proponuję znaleźć funkcję NAT i zmienić z secured na open. Mi to pomogło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, tylko mam 2 zastrzeżenia do twojego pomysłu. Dzieje się tak tylko w dead island, wcześniej graliśmy w bc2, a po drugie 3 kumpli może tylko ja nie, więc nikt z nich nie ma ustawione NAT na seciure,

W ps3 jak biore ustawienia sieci mam napisane uPnP niedostępny typ NAT- 2 to dobrze ?

Edytowane przez pankal422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, tylko mam 2 zastrzeżenia do twojego pomysłu. Dzieje się tak tylko w dead island, wcześniej graliśmy w bc2, a po drugie 3 kumpli może tylko ja nie, więc nikt z nich nie ma ustawione NAT na seciure,

W ps3 jak biore ustawienia sieci mam napisane uPnP niedostępny typ NAT- 2 to dobrze ?

Ja też miałem problem tylko z dołączeniem w assassinie :) UpNp musi być włączone i jeśli każdy ma typ NAT 2 to dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może jak włączyć te uPnP ?

Masz gg? jak tak to podaj mi na PW to ci pomogę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie co to bug gry ewidentnie, dziś rano wbiliśmy w 4 ale kiedy zwiesiła mi się gra już nie mogłem ponownie wbić, jakiś BUG, dziś dzwonie na pomoc techniczną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno już wyszedł patch 1.01.

Własnie czytałem na innym forum, że ten patch m.in. RESETUJE praktycznie wszystkie statystyki, znalezione bronie, progres w zdobywaniu trofików...

Myślę, że Ci którzy zaczęli grać przed patch`em nie powinni go raczej instalować.(???)

TECHLAND to chyba banda debili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zjeby mają tak dobrą pomoc techniczną, że dzwonie coś nawija sekretarka, potem muzyczka, i kur po 1 min LINIA ZAJĘta, kur ale downy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się pośpieszyli z grą bo już znalazłem kilka bugów, przez które musiałem zaczynać zadanie od ostatniego zapisu.

Podobno już wyszedł patch 1.01.

Własnie czytałem na innym forum, że ten patch m.in. RESETUJE praktycznie wszystkie statystyki, znalezione bronie, progres w zdobywaniu trofików...

Myślę, że Ci którzy zaczęli grać przed patch`em nie powinni go raczej instalować.(???)

TECHLAND to chyba banda debili.

Patch 1.01? U mnie wyświetla się 1.1.0 i nie miałem żadnych problemów z save'ami

Edytowane przez Genax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch 1.01? U mnie wyświetla się 1.1.0 i nie miałem żadnych problemów z save'ami

Mi po pathu rowniez all dziala jak nalezy, nic nie zginelo ani nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×