Skocz do zawartości
kakaroto

Pro Evolution Soccer 2012

Rekomendowane odpowiedzi

GRATULACJE! Zwyciezyles w konkursie na NAJGLUPSZY argument miesiaca :fool:. "PES jest slaby bo w sumie jest dobry ale mogl byc taki dobry juz pare lat temu wiec jest slaby". W takim razie Fifa jest beznadziejna bo od wersji 2009 zrobili duzy postep ale ze wzgledu na swoje lenistwo i olewanie fanow w latach 2000-2006 byla gra beznadziejna i nic nie stalo na przeszkodzie aby te wszystkie nowinki wymyslili wczesniej..

Daj sobie spokoj i mecz w innym temacie..

Nigdzie nie napisałem że jest słaby... jest dobry ale "tylko" dobry nic ponad to... gdyby Konami zaczęło od takiego PESa na next genach, PES w dniu dzisiejszym byłby dużo dużo lepszy... nadal nie rozumiesz ? widocznie brakuje Ci IQ...

a Fifa była słaba ale wraz z nowa generacją wprowadzili nowy silnik, nowe technologie jak motion capture i poleciało... ale nie sądzę żeby na PS 2 mogli już w 2002 roku dać nowy silnik z dzisiejszych konsol i wykożystać coś takiego jak motion capture... bo pewnie wtedy ta technologia dopiero raczkowała....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie napisałem że jest słaby... jest dobry ale "tylko" dobry nic ponad to... gdyby Konami zaczęło od takiego PESa na next genach, PES w dniu dzisiejszym byłby dużo dużo lepszy... nadal nie rozumiesz ? widocznie brakuje Ci IQ...

a Fifa była słaba ale wraz z nowa generacją wprowadzili nowy silnik, nowe technologie jak motion capture i poleciało... ale nie sądzę żeby na PS 2 mogli już w 2002 roku dać nowy silnik z dzisiejszych konsol i wykożystać coś takiego jak motion capture... bo pewnie wtedy ta technologia dopiero raczkowała....

Nie. Nowy PES nie jest "tylko" dobry. Jest bardzo dobry. Poprzednie byly rowniez dobre, ale mialy wiecej bledow. Konami zaczelo slabiej na next genach bo osiedli na laurach, ale z kazda czescia byl progres. EA musialo zaczac dobrze na next-genach bo byli w dupie i daleko za PESem. Tylko ze to co ty mowisz brzmi jakby obecny PES byl jak gra sprzed 4 lat (bo taki niby powinien byc wtedy). Tak nie jest. Jest bardzo dobry, dla wielu duzo lepszy niz Fifa. Pogodz sie z tym i nie trolluj juz. A teksty o IQ sobie daruj synku bo mnie obrazasz.

Motion capture byl juz w Fifa 97. Robil go Ginola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Nowy PES nie jest "tylko" dobry. Jest bardzo dobry. Poprzednie byly rowniez dobre, ale mialy wiecej bledow. Konami zaczelo slabiej na next genach bo osiedli na laurach, ale z kazda czescia byl progres. EA musialo zaczac dobrze na next-genach bo byli w dupie i daleko za PESem. Tylko ze to co ty mowisz brzmi jakby obecny PES byl jak gra sprzed 4 lat (bo taki niby powinien byc wtedy). Tak nie jest. Jest bardzo dobry, dla wielu duzo lepszy niz Fifa. Pogodz sie z tym i nie trolluj juz. A teksty o IQ sobie daruj synku bo mnie obrazasz.

Motion capture byl juz w Fifa 97. Robil go Ginola.

synku ? hehe mój sześcioletni synek w takim razie powie do Ciebie dziadku heh... i tak masz rację jak dla mnie to PES 2012 jest jak świetna piłka nożna sprzed 3 lat... oczywiście jak dla mnie... już więcej nie piszę bo szkoda klawiatury...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

synku ? hehe mój sześcioletni synek w takim razie powie do Ciebie dziadku heh... i tak masz rację jak dla mnie to PES 2012 jest jak świetna piłka nożna sprzed 3 lat... oczywiście jak dla mnie... już więcej nie piszę bo szkoda klawiatury...

Zrozum jedną rzecz, że nie wszystkich kręcą wodotryski :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KopaczK - to jest temat o PES a nie o Fifie... ale odpowiem Ci ... rozegrałem w demo nowej Fify już myślę że grubo ponad 50 meczów i nie miałem ani razu takiej akcji... Poza tym szczegółem weź jeszcze pod uwagę fakt że to jest demo w którym na początku jest wyraźnie zaznaczone że jest to wersja demonstracyjna która nie jest finalną wersją kodu gry...

Ja zagrałem takich meczyków tylko 15, ale w każdym miałem kilka takich kwiatków. Mogę wrzucić kilka przykładów, jeśli chcesz.

I weź już wyluzuj bo to jest tylko demo które nie jest pełną wersją kodu i na dodatek taka sytuacja zdarza się raz na 100 meczów w demie więc easy...

Tak samo jest co rok. To tylko demko, to wczesny kod, a potem "ale to i tak niczego nie zmienia, bo są licencje, itp. ". Bardzo uogólniłem, ale coś w tym niestety jest.

Nie wiem dlaczego uważasz, ze nagle taie babole znikną. Nie znikną, bo to zbyt złożona sprawa, żeby ją od tak poprawić. Przewrotnie napiszę, że kibicuję Elekrtonikom w tej sprawie, bo ich ewentualny sukces będzie równoznaczny z postępem w grach piłkarskich.

Odpowiedzia, bedzie fakt, ze symuluje wiecej zachowan na boisku niz pes, a mozna przy tym tez grac bez wspierania przez CPU.

Sam sobie tez przypomnij jak o animacjach w PES10 mowiles, ze nic zlego w nich nie widzisz. Konsekwecji troche.

O animacjach w 10? Przypomnij mi, co takiego o nich pisłem? Proszę. Wątpię, zebyś znalazł cos innego niż stwierdzenie, że podobają mi się pojedyncze sekwencje, ale niestety nie łączą się elegancko z kolejnymi. Nie zapominajmy też o tym, że na każdego objeżdżanego PESa przypada FIFA z odpowiednim numerkiem, do której ogródka tez można wrzucić nie jedne kamyczek.

lons>>>> Ale te wodotryski są najzwyczajniej w świece słabe. Nie ma w FIFie nic, co by deklasowało PESa, tak, jak usiłuje się to ludziom wciskać. Dwie edycje temu tym elementem było płynne łączenie animacji, ale od PESa 2011 nie ma mowy o deklasacji.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

synku ? hehe mój sześcioletni synek w takim razie powie do Ciebie dziadku heh... i tak masz rację jak dla mnie to PES 2012 jest jak świetna piłka nożna sprzed 3 lat... oczywiście jak dla mnie... już więcej nie piszę bo szkoda klawiatury...

Mam nadzieję że, będziesz słowny.

Mnie wcześniejsze edycje next genowe Pes omijały ze względu na brak konsoli jakiejkolwiek. Natomiast grałem w 2011 (dość sporo) i bardzo podobało mi się co zobaczyłem a i feeling był już zbliżony do tych starych z PS2... "jeszcze tylko jeden mecz i wyłączam"... Czyli to co zawsze urzekało mnie we wcześniejszych edycjach, a czego nie odczułem grając w Fifę, tam rozgrywka wydawała mi się ładną ale... tylko ładną bez tego całego czucia gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

synku ? hehe mój sześcioletni synek w takim razie powie do Ciebie dziadku heh... i tak masz rację jak dla mnie to PES 2012 jest jak świetna piłka nożna sprzed 3 lat... oczywiście jak dla mnie... już więcej nie piszę bo szkoda klawiatury...

To ze masz 6 letniego synka majac samemu 24 lata nie czyni Cie w moich oczach ani troche doroslejszym aby mi wypominac brak IQ. Ale to nie miejsce na personalne wywody, poza tym nie mnie oceniac. Masz racje, szanuj klawiature :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopiero zauważyłem, te podania to jakieś full arcade. Niezależnie jak mocno podamy (wdusimy button), siła podania jest taka sama. Też tak macie?

Edytowane przez DAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jest coś takiego jak Pass Support (zapewne to mialeś Rafalik na myśli). Mamy 4 Levels. Serio, nie widzę żadnej różnicy miedzy off a Level 4 :|

Edytowane przez DAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licencjonowane logo Arsenalu ? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licencjonowane logo Arsenalu ? :blink:

Koles sobie sam je wstawil w edit mode :P

Widzę że jest coś takiego jak Pass Support (zapewne to mialeś Rafalik na myśli). Mamy 4 Levels. Serio, nie widzę żadnej różnicy miedzy off a Level 4 :|

Bo te manual passy to tak naprawde pic na wode :P Tez mi sie wydawalo na poczatku jak to testowalem ze to nie dziala ale pozniej sie tym nie bawilem i zostawilem tak jak jest na 3 kreski.

Jedyna jaka jest roznica w tych manualnych podaniach ze jak masz ustawione 0 kresek to jak nacisniesz za lekko podanie to przewaznie pilka leci tylko na jakies 2 metry i jest strata a jak bys na 3 kreskach np tak lekko podal to pilka i tak by doszla do tego grajka co chciales. Dlatego ja gram na 3 bo po co sie denerwowac jak nie ma specjalnie roznicy a latwiej tylko pilke stracic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy system podań z 2011 był imho najbardziej udaną rzeczą jaka została wprowadza na nowym silniku przez Konami. Po prostu wymiatał. Mogłem zagrać piłkę w dowolne miejsce czyt. tam gdzie nie było żadnego piłkarza. Teraz jego potencjał został przygaszony, zrobili z tych podań totalny arcade.:down:

Edytowane przez DAK
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak dali jako dodatkowy tryb LIGĘ EUROPY tak jak LM to byłoby jeszcze bardziej elegancko ( a i tak jest cholernie DOBRZE --> ogółem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego co roku dzieci-downy od Fify hejtują w temacie o Pes-ie?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego co roku dzieci-downy od Fify hejtują w temacie o Pes-ie?

By dzieci downy od PESa mialy sie z kim bawic.

UPVFV.gif

*zart

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Downy :D myślicie ze bedą jeszcze jakies zmianki w pełnej wersji gry względem tego dema czy to juz ostatni kod gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Downy :D myślicie ze bedą jeszcze jakies zmianki w pełnej wersji gry względem tego dema czy to juz ostatni kod gry ?

Pewnie bramkarze , o reszcie nie mam pojęcia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak wygrywam i robie duzo akcji ogolnie dominuje w meczu mysle sobie ze ten najwyzszy poziom nie jest taki trudny i juz jestem obcykany jak wygrywac to wtedy trace 2-3 gole i przegrywam :P

Ta gra uczy pokory :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak wygrywam i robie duzo akcji ogolnie dominuje w meczu mysle sobie ze ten najwyzszy poziom nie jest taki trudny i juz jestem obcykany jak wygrywac to wtedy trace 2-3 gole i przegrywam :P

Ta gra uczy pokory :)

nic dodać nic ująć :) też miałem kilka gorzkich lekcji kiedy poczułem się zbyt pewnie hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pomęczyłem dla odmiany demo PES'a. Grałem coś ponad 10 meczy i zaczął mnie jednak irytować.

Obrona - mamy dużo mniej możliwości w działaniu niż u konkurencji. Czasami mi tych opcji już zaczyna brakować, więc nie jestem w stanie (nie, że nie potrafię, gra mi nie daje takich możliwości) sobie linii obrony ustawić tak jak bym chciał. Ale jest lepiej niż w PES 2011.

Strzały - ktoś tu już o tym pisał, przeprowadzam sobie wspaniałą akcję, udaje mi się (wreszcie) wyjść sam na sam, strzelam po długim rogu i.. piłka ląduje na siatce przy rogu krótkim. WTF.

Kamera mi nie odpowiada. Pewnie kwestia przyzwyczajenia, ale chciałbym, żeby była możliwość jej modyfikacji (w sensie przynajmniej zoom i wysokość)

Manualne wyjścia piłkarzem - to akurat jest boskie i stanowi największą przewagę PES'a.

Pewnie miałem pecha, ale w ostatnim meczu z _połowy boiska_ przeciwnik postanowił zagrać długą piłkę w pole karne. Żadnego zawodnika z pola w tym polu karnym nie było. Bramkarz wyszedł na 14 metr, minął się z piłką a ta oczywiście wpadła do siatki. I to ostatecznie przelało czarę goryczy. PES poczeka co najmniej do grudnia.

Ale może to był taki dzień, w sobotę jak grałem 10 meczy to byłem przekonany, że jest ciekawszy od FIFY :P A wczoraj taki zonk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pomęczyłem dla odmiany demo PES'a. Grałem coś ponad 10 meczy i zaczął mnie jednak irytować.

Obrona - mamy dużo mniej możliwości w działaniu niż u konkurencji. Czasami mi tych opcji już zaczyna brakować, więc nie jestem w stanie (nie, że nie potrafię, gra mi nie daje takich możliwości) sobie linii obrony ustawić tak jak bym chciał. Ale jest lepiej niż w PES 2011.

Strzały - ktoś tu już o tym pisał, przeprowadzam sobie wspaniałą akcję, udaje mi się (wreszcie) wyjść sam na sam, strzelam po długim rogu i.. piłka ląduje na siatce przy rogu krótkim. WTF.

Kamera mi nie odpowiada. Pewnie kwestia przyzwyczajenia, ale chciałbym, żeby była możliwość jej modyfikacji (w sensie przynajmniej zoom i wysokość)

Manualne wyjścia piłkarzem - to akurat jest boskie i stanowi największą przewagę PES'a.

Pewnie miałem pecha, ale w ostatnim meczu z _połowy boiska_ przeciwnik postanowił zagrać długą piłkę w pole karne. Żadnego zawodnika z pola w tym polu karnym nie było. Bramkarz wyszedł na 14 metr, minął się z piłką a ta oczywiście wpadła do siatki. I to ostatecznie przelało czarę goryczy. PES poczeka co najmniej do grudnia.

Ale może to był taki dzień, w sobotę jak grałem 10 meczy to byłem przekonany, że jest ciekawszy od FIFY :P A wczoraj taki zonk.

Fifiarze Prosba:

Dajcie juz spokoj z zachwalaniem fify i hejtowaniem pesa pod przykrywka jaki to jestem "obiektywny i rzetelny" i wypunktuje pare rzeczy.

po pierwsze prawdopodobnie nikogo to juz ine interesuje;

po drugie - nie potraficie grac w pesa, dostajecie po dupie- spoko - grajcie w fife - starczy juz opini wszytskich pseudofachowcow ktora ciagnie sie od kilku grubych stron o tym samym.

Edytowane przez UniteD
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy system podań z 2011 był imho najbardziej udaną rzeczą jaka została wprowadza na nowym silniku przez Konami. Po prostu wymiatał. Mogłem zagrać piłkę w dowolne miejsce czyt. tam gdzie nie było żadnego piłkarza. Teraz jego potencjał został przygaszony, zrobili z tych podań totalny arcade.:down:

Asysty (w tym podania) to sie wylacza w dwoch miejscach (przy wyborze strony i przed samym meczem- nie wiem czy nie myle, bo z pamieci pisze). Ja sie przesiadlem na pelny manual i na pewno nie sa one proste. Wiele juz razy zmarnowalem potencjalnie swietna kontre podajac pilke "za plecy", tak ze zawodnik musial zwolnic i sie po nia cofnac. Czesto tez pilke podaje za lekko, albo za mocno, co tez skutkuje tym samym...

Przy okazji (okazuje sie, ze nigdy nie gralem na pelnym manualu chyba), teraz nie za bardzo widze roznice miedzy podaniem iksem i trojkatem- jak to w praniu wychodzi? Czy gracze "manualni" stosuja trojkat podczas grania, czy tylko iksem podajecie?

Edytowane przez ChuckD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×