Skocz do zawartości
ONE

Starhawk

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

IGN 9/10, ładnie, ogólnie oceny wysokie. Mam nadzieje na jakieś demko finalnej wersji. Poniżej macie pigułę.

http://www.ps3site.p...igulce-3/109305

PS. IGN twierdzi, że to najlepszy multiplayer na PS3.

Edytowane przez ONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie co do tego multiplayera ? warto kupić grę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem głównie te krytyczne recenzje od Polygon i Machinima. Mam wrażenie, że były pisane niezwykle na siłę. Na dobrą sprawę w żadnej z nich nie podano poważnych uchybień. A to hawki słabe, a to poszczególne elementy nie pasują do siebie. Takie recenzje potwierdzają jakość gry bardziej niż ''dziewiątki''. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lubro ty kupujesz Starhawk ? jeśli tak to może napiszesz coś więcej o gamplay'u, wymienisz się uwagami ? mógłbyś mnie zaprosić do znajomych to podyskutowalibyśmy na temat gry. interesuje mnie bardzo multiplayer IGN stwierdziło, że najlepszy do tej pory na ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinienem mieć grę jutro albo w środę. Możemy się ustawić na jakiegoś co-opa nawet. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię jeśli stanieje do okolic 100zł.

Fajnie. Ja też może kupie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starhawk ma pecha, bo wychodzi w ciężkim dla graczy okresie. W maju wychodzi tyle ciekawych gier, które są "must have" (MP3, GR Future Soldier), że taki "Starhawk" odstawiamy na przyszłość. Może to i dobrze... W wakacje będziemy narzekać, że nie ma nowych tytułów do grania, gdy już wszystko inne nam się znudzi, a do czwartego kwartału 2012 będzie jeszcze kawałek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starhawk ma pecha, bo wychodzi w ciężkim dla graczy okresie. W maju wychodzi tyle ciekawych gier, które są "must have" (MP3, GR Future Soldier), że taki "Starhawk" odstawiamy na przyszłość. Może to i dobrze... W wakacje będziemy narzekać, że nie ma nowych tytułów do grania, gdy już wszystko inne nam się znudzi, a do czwartego kwartału 2012 będzie jeszcze kawałek ;)

Powiem od siebie: grałem zarówno w Warhawka, jak i betę Starhawka. Nie zastanawiałem się dwa razy: w dniu premiery od razu kupiłem grę. Naprawdę warto! Multi o niebo lepsze od Killzone'a 3, Resistance'a 3 i Uncharted 3 (nie wspominając już o BF3, MW3). Rozgrywki są nastawione na kooperację i własnego skilla, a nie perki, które często wykonują połowę roboty za graczy. Teamwork jest najważniejszy, a latanie Starhawkiem jest po prostu miodne. Na osłodę jeszcze budowanie bazy i do 32 graczy na serwerze. Spróbujcie, gra jest przednia! :D

Jakby ktoś chciał pograć to zapraszam na PSN ID: Filenek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam takie pytanie czy rozwinięcie broni w starhawku cos daje???

Poszukuje polakow do gry STARHAWK moje ID to sttelmit :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, że temat śpi?

Grałem w WH dłuuuugie godziny, teraz gdy znowu sobie czarnule kupiłem chcę kupić StarHawk'a, czy duzo Was jeszcze gra? Systemy klanowe dobre czy lipa? Warto kupić HS?

Sorry za nieład ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, że temat śpi?

Grałem w WH dłuuuugie godziny, teraz gdy znowu sobie czarnule kupiłem chcę kupić StarHawk'a, czy duzo Was jeszcze gra? Systemy klanowe dobre czy lipa? Warto kupić HS?

Sorry za nieład ^^

O grze Ci nie napiszę, ale HS kupić warto bo nie ma to jak zgrana ekipa w jakiejkolwiek grze. Gra z kimś z kim możesz pogadać zyskuje zawsze +1,2 do grywalności ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam juz gre i powiem ze sie bardzo rozni od poprzedniej vzesci i moim zdaniem jest o wiele gorsza, nie ma tej ikry. Zvreszta w WH odkad zaczolem dobrze mi szlo a tutaj 0 ogarniecia hehe jak ktos chce zagrac psn id nietoperzadam

Niwm mam jeszcze HS i tu pytanie jakiego kupic do max 200zl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokusiłem się o multi dostępne od wczoraj na PSS, ale na forum wielkiego zainteresowania tym tytułem nie widzę. Mam nadzieję, że spotkam miarę zgraną ekipę Polaków. Jak coś to walcie na mój PSN ID. Mam słuchawkę BT marnej jakości, ale może jakoś się dogadamy :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez od niedawna pykam w Starhawka po sieci, gra sie miodnie, sporo graczy lecz malo polakow. W niedziele wracam do domu i tez chetnie bym popykal z kims z kim mozna pogadac w ojczystym jezyku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wszyscy mówią że mało polaków itp. ale jak gra? Waham się czy zakupić multi?? I jeżeli będę miał Single z Plusa a kupię multi na liście gier będę miał 2 pozycje? (osobno kampanię za free, a osobno multik?).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zobaczyłem że za 72 zł multi to zaczynam się zastanawiać. Swoją drogą świetny podział, ja w BF 3 w ogóle single'a nie ruszyłem. Ciekawe do kiedy ta promocja, jeszcze dwa dni pomyślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multik jest przemiodny, wprawdzie pogralem w niego 2-3 dni z powodu wyjazdu i jak to bywa na poczatkach dostawalem srogi łomot to nie moge sie doczekac kolejnej sesji. Wielkie róznorodne mapy, standardowe tryby plus swietny tryb "zones" (plus kolejne 3 calkiem ciekawe chyba teraz dochodza). Ja polecam z calego serca ;) a co do 2 osobnych plikow na multi i singla to nie mam pojecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra na Allegro chodzi po 100 - 130zł często bez Online Pass. Ja mam Plusa więc Kampania darmowa. Dla mnie świetna okazja, bo czekałem, aż gra stanieje. Szkoda, że bez pudełka, ale cena na prawdę okazyjna. Jeśli ktoś lubi rozgrywkę ze Starhawka to dostanie najbardziej dopracowane multi na PS3. Zero lagów, świetna komunikacja, opcje klanowe i ogólnie wszystko co trzeba do takiej rozgrywki. Nie przepadam za FPSami, ale dobre multi miał dla mnie BF3 i w niego byłem "zmuszony" grać (pojazdy, nacisk na działanie w drużynie), ale od teraz to się zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajnie że wzrosło zainteresowanie w tym temacie, to może będziemy się ustawiać. Kampanie ocenili jako " trening przed multi " - specjalnie nie porywa, ale tragedii też nie ma. Ja sobie na YT multi jeszcze popaczę i jutro zadecyduję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×