Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

1. Fabuła nie jest aż tak zawiła jak w MGS. Myślę, że spokojnie dasz sobie radę

Ale przegapi kilkadziesiąt godzin pełnych wspaniałej gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie jak to jest z tym GOW na psp? Grałem w 1 na ps2 a teraz wyjezdzam na urlop i chetnie bym sieknął tego na psp jest jakoś powiązana z 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to prequel 1, opowiada ona jak Kratos został sługą bogów i jak wypełniał ich rozkazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi Mam nadzieję, że kupię grę, bo mogę sie rozmyślić Trudno, przegapiło się przygody Snake'a i Kratosa. Jak widzę po waszych postach wiele mnie ominęło, ale teraz kiedy jestem przy PS mam nadzieję, że będę ogarniał te tytuły, o których nic nie wiedziałem. MGS4 kupuję na 100%, mimo że ominę całkowicie fabułę (wiem, ze wpłynie to znacząco na moją ocenę tej gry, że nie doświadczę tego co w niej najlepsze, ale trudno się mówi, co nie?). W God of War III też chętnie bym zagrał, ale za rok mogę sie rozmyslic i znowu mnie ominie przygoda (w ciągu miesiąca moja lista gier, które chcę kupić może zmienić się o 180 stopni .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MGS4 kupuję na 100%, mimo że ominę całkowicie fabułę (wiem, ze wpłynie to znacząco na moją ocenę tej gry, że nie doświadczę tego co w niej najlepsze, ale trudno się mówi, co nie?). W God of War III też chętnie bym zagrał, ale za rok mogę sie rozmyslic i znowu mnie ominie przygoda (w ciągu miesiąca moja lista gier, które chcę kupić może zmienić się o 180 stopni .

To już lepiej odpuść sobie tego MGS'a i weź poczekaj na God of War.

MGS bez fabuły jest jak jazda Lamborghini 40km/h...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To już lepiej odpuść sobie tego MGS'a i weź poczekaj na God of War.

MGS bez fabuły jest jak jazda Lamborghini 40km/h...

Nawet siedząc w Lamborghini był bym szczęsliwy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawet siedząc w Lamborghini był bym szczęsliwy...

To już Twoja sprawa. Moim zdaniem w Twoim przypadku lepszym rozwiązaniem będzie kupno GoW III jak wyjdzie, niż granie w MGS. Olewając fabułę zostanie Ci fajny gameplay, ale cholernie krótki. W tej grze to właśnie w historii, filmikach, dialogach i postaciach jest moc. Wielowątkowa fabuła niosąca przesłanie i wizję lepszego, ale jakże nierealnego świata... Oby więcej takich gier wychodziło.

No mogę jeszcze dodać, że MGO (gra online) jest świetna. Tu nie trzeba znać fabuły ;p

Z kolei grając w GoW gameplay da Ci masę frajdy. Fabułę zrozumiesz. Będziesz bawił się nieźle, chociaż jak to z każdą kontynuacja bywa - nie będzie to samo jakbyś najpierw poznał poprzednie części

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To już lepiej odpuść sobie tego MGS'a i weź poczekaj na God of War.

MGS bez fabuły jest jak jazda Lamborghini 40km/h...

Niech sobie spróbuje - może go to pociągnie do starszych części

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety tez przespalem I Snake'a i Kratosa, ale wlasnie to nadrabiam. Mam nadzieje ze do premiery zdaze przejsc i MGS'a i GoW'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety tez przespalem I Snake'a i Kratosa, ale wlasnie to nadrabiam. Mam nadzieje ze do premiery zdaze przejsc i MGS'a i GoW'a.

Fakt - trzeba to nadrobić jak najszybciej, ponieważ są to jedne z najbarwniejszych postaci w grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scenariusz nadchodzącej gry God of War III jest bardzo obszerny.

W Sony od jakiegoś czasu trwają już w prace nad God of War III, kolejną częścią przygód brutalnego Kratosa. Nowa produkcja jest szczególnie oczekiwana przez posiadaczy PlayStation 3, bowiem wyjdzie tylko na tą platformę, a co za tym idzie wyglądać ma znacznie lepiej niż poprzedniczki.

Na fabułę też nie będzie można narzekać. Podobno scenariusz gry liczy sobie aż 120 stron, co na imprezie Austin Game Developers Conference, potwierdziła jego autorka Marianne Krawczyk. Co więcej, gra zostanie podzielona na bardzo specyficzne trzy akty.

Niestety to na razie wszystkie informacje na temat God of War III, ale już w przyszłym miesiącu Tokyo Game Show, gdzie być może Sony zdradzi coś więcej.

źródło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tej gry. Nie muszę czytać żadnych newsów, oglądać gameplaów ani trailerów. Interesuje mnie gdzie, kiedy i za ile. O resztę się nie boję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do tej gry. Nie muszę czytać żadnych newsów, oglądać gameplaów ani trailerów. Interesuje mnie gdzie, kiedy i za ile. O resztę się nie boję

hehe lepiej tego nie mozna bylo ujac zgadzam sie z toba w 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne informacje nt. scenariusza

Koncern Sony oraz David Jaffe, były pracownik Sony Computer Entertainment America, wplątali się w brzydko pachnącą sprawę. Z informacji opublikowanych na łamach serwisu Gamepolitics wynika, że twórcy cyklu God of War zostali pozwani do sądu w związku z bezprawnym wykorzystaniem cudzych materiałów do produkcji jednej z najbardziej udanych serii ostatnich kilku lat.

Pozew sądowy został złożony przez Jonathana Bissoon-Dath oraz Jennifer Barrette-Herzog, którzy twierdzą, że wiele elementów God of War zostało zaczerpniętych z ich literackich i artystycznych prac przekazanych hollywoodzkim studiom filmowym – w tym wytwórni Sony Pictures – z prośbą rozpatrzenia ich, jako potencjalnych materiałów na film. Para dowodzi, że dokonała tego jeszcze w 2002 roku, czyli na niemal trzy lata przed premierą pierwszej odsłony God of War.

Podobieństwa pomiędzy God of War a scenariuszem Bissoon-Dath i Barrette-Herzog dotyczą m.in. powiązań fabularnych, głównego wątku, podejmowanych tematów, dialogów, postaci i relacji między nimi, sekwencji scen oraz innych detali. Ponadto Bissoon-Dath i Barrette-Herzog pozwali Sony za kradzież pracy graficznej, stanowiącej fragment mapy rozrysowanej w celu zobrazowania pewnych zależności ukazanych w scenariuszu (nosi ona nazwę Island at the Edge of the Living World). Pełny opis pozwu sądowego znajdziecie w tym miejscu (37-stronicowy plik w formie. PDF). Wśród informacji znajdują się również fragmenty scenariusza wymienionej wyżej pary. Możecie zatem sami ocenić, czy rzeczywiście jest on zbliżony do tego, co zaprezentowali nam ludzie z Sony.

Oryginalny pozew trafił do sądu 29 lutego 2008 roku. Odpowiedź pozwanych została tam umieszczona 28 sierpnia. David Jaffe, twórca God of War, twierdzi w niej, że zarzuty Bissoon-Dath i Barrette-Herzog są bezpodstawne, niekompletne i wprowadzające w błąd. Nic zatem dziwnego, że zdecydował się zdementować każdy z nich. Wszystko wskazuje jednak na to, że pozwani nie uciekną od rozprawy sądowej. O ewentualnych zwrotach w akcji będziemy Was informować na bieżąco.

źródło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki za ekipę GoW!

Pachnie mi tu naciąganiem na kasę... Ostatnio ludzie zwęszyli pieniądze w branży gier i pozywają ją prawie bez przerwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Nadzieje Że Będzie Takim Samym Hitem Jak Poprzedniczki (I i II)

GoW Rulezzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

~ Strugal ,

Tez Mam Taka nadzieje , Odkad zagralem w GOW 1 i 2 na Ps2 nie moglem sie oderwac od konsoli , a co dopiero bedzie na ps3 ...mmmm nie moge sie doczekac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie widzie tej sieczki na ekranie kina Wg. mnie gra to gra i tak się to powinno zostawić. Czemu nikt nie zrobi filmu ,,Mario'' ? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kratos jest wielki!!! Czekam na ostatnią część gorąco a przymila mi to figurka Kratosa stojąca obok PS3:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie widzie tej sieczki na ekranie kina Wg. mnie gra to gra i tak się to powinno zostawić. Czemu nikt nie zrobi filmu ,,Mario'' ? xD

Przeciez jest film Mario. Z Hopkinsem w roli głównej z tego co się orientuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grajac w bete LBP katowalem na maxa plansze z GoW - Demonic Soul - zajaral mnie do tego stopnia ze oddalem na tydzien moj chlebak sasiadowi w zamian za PS2 z zestawem GoW I i II -- musze sobie co jakis czas odswiezyc ta serie. Gadanie o fabule , grafice itp jest nic nie warte -- ta gra ma to COS , tak samo jak HS jest dla mnie jednym z najlepszych tytulow ever !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GOW III napewno będzie hitem twórcy gry będą chcieli wyciągnąć z PS3 jak najwięcej co nam graczom da wiele radości. Kratos napewno i tym razem nas nie zawiedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×