Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie kończymy ten offtop i gadamy o gow III!!!!!

Kurdeczka zamszowa, aż mnie ciarki przechodzą gdy pomyślę nad nowymi combosami slużącymi do rozwalania przeciwników ;D Wiecie czego mi brakowało w poprzednich częściach? Masowych combosów, tzn., że ogłuszamy tak jak w poprzednich częściach delikwenta, wciskamy kółko i robimy tą mini gierkę, ale po zabiciu zamiast wrócić z powrotem do normalnej walki to Kratos przeskakuje na następnego przeciwnika i od początku, albo tak jak w HS zabija tego jednego zahaczając przy okazji o innych. To by znacznie upłynniło rozgrywkę i zwiększyło dawkę akcji i tak już ogromną

Trochę inteligencji i pomyślunku MaThEo.

Xbox i tak jest mało wytrzymałą konsolą. Fakt, M$ poprawił już 360'tkę co nie zmienia faktu że nawet jeśli o nią dbasz, toi tak może ci się trafić ROD, albo porysuje ci płytę, oczywiście, jak nie dbasz w ogóle to ci się dużo szybciej popsuje, ale te czynniki akurat wynikają najczęściej z wadliwej budowy sprzętu(oczywiście jak masz w pokoju + 35 i dużo kurzu to ci się popsuje, ale to trzeba nie mieć mózgu żeby do tego doprowadzić). A nazywanie kogoś debilem, bo miał pecha trafić na ROD trochę mija się z celem, jakikolwiek w tym widzisz.

A czy ja mówię, że masz nie po kolei w głowie, skoro masz Vegetę w awatarze, i że skoro oglądasz DB to cierpisz na bezmózgowie?? Otóż nie, skoro lubisz DB to znaczy, że nie tyle interesuje cię fabuła, bądź jej brak, ile mnóstwo efektów, mnóstwo walki i ciągle to samo, w koło Macieju. Bo takie są właśnie fps'y na Unreal Engine i DB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A widzisz! A mnie ta gra (mowie o gearsach) potrafila tak znudzic ze doszedlem zaledwie to obozu uchodzcow gdzie ktos byl nam winny przysluge czy cos w ten desen. Dla mnie ta gra wyglada tak:

1.Ide sobie

2.Locust

3.Chowanie za przeszkoda

4.Strzelanie

5.Do przodu

6.Strzelania

7.Do przodu

8.Strzelanie

9.Teren czysty, idziemy dalej i wracamy do pkt pierwszego

Powiedz ze tu liczy sie fabula to mnie rozsmieszysz

Pozniej juz nie gralem i ogladalem jak moj brat gra i... nie zmienilem zdania

Nazwij mnie fanboyem ale Gearsy to dla mnie the most overrated game in the history

Widzisz kazda gra moze sie komus nie spodobac ale nie musi jej bechac, ja zbechalem na żądanie .

A tak a propo GOW2 lub GOW1 :-)

Czy ta gra nie jest czasem bardzo podobna do Gearsów. Tam tez trzeba:

1. Biec

2. Scinać

3. Biec

4. Ścinać

5. Biec

6. Wspinac sie

7. Ścinać

8. Biec (coś otworzyć...)

9. Ścinać

10. Biec (bez poknięcia... )

11. Ścinać (no może czar jakiś rzucić... )

..............

Naomiast Gearsy (uwierz mi bo mam obydwie części) i ich największe zalety to gra po siieci. Gearsi 2 przeszedłem z kumplem w tydzień i nic nie opadły nam emocje bedziem to prawdopodobnie powtarzać. Największą zaleta tej gry to dla mnie klimat i grafika :-) system chowania jest trochę inny niż w innych grach, ale to właśnie sprawia, że jest taka wyjątkowa.

Mam nadzieje że GOW 3 bedzie miało jakes możliwości multiplaya :-) Bardzo chciałbym przejść przygodę Kratosa w singlu i w kooperacji z kims na sieci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W takim razie kończymy ten offtop i gadamy o gow III!!!!!

Kurdeczka zamszowa, aż mnie ciarki przechodzą gdy pomyślę nad nowymi combosami slużącymi do rozwalania przeciwników ;D Wiecie czego mi brakowało w poprzednich częściach? Masowych combosów, tzn., że ogłuszamy tak jak w poprzednich częściach delikwenta, wciskamy kółko i robimy tą mini gierkę, ale po zabiciu zamiast wrócić z powrotem do normalnej walki to Kratos przeskakuje na następnego przeciwnika i od początku, albo tak jak w HS zabija tego jednego zahaczając przy okazji o innych. To by znacznie upłynniło rozgrywkę i zwiększyło dawkę akcji i tak już ogromną

Dobrze mówisz towarzyszu gargalin . Ja do tego dodałbym jeszcze obowiązkowe machanie/wychylanie/kręcenie padem. To podniesie jakość zabawy i radochę z przecinania wszystkiego, co się zdąży ruszyć . Tylko nie może być to za łatwe (powinno zależeć od poziomu trudności) i odpowiednio długie do zadanego combasa. Do tego jeszcze większe wibracje w DualShocku, tak, żeby pad z ręki wypadał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi się przypomniała scena z filmu 300, gdy król Sparty biegł przez wąwóz Termopile i w biegu wycinał Persów, coś takiego również mogło by być, i mniej więcej o to mi chodziło, biegniemy niczym rozpędzony byk i tylko pokazuje nam się kółko, głowa przeciwnika zostaje rozcięta w pół, dalej kwadrat trójkąt, ręce zostają odcięte i odlatują krwawej posoce, następnie kwadrat kwadrat krzyżyk, jeden z mieczy zostaje wbity w twarz potwora, drugi w brzuch, i Kratos podnosi tak nadzianego delikwenta i ciska nim o ścianę rozbryzgując go na kawałeczki. Utrudnieniem mogło by być ciągle dodawanie jakiegoś przycisku i zmniejszony czas na naciśnięcie go, nagrodą natomiast coraz efektowniejsze zabójstwa. Można z tego nawet ułożyć trofeum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko trzeba czekać na screeny i gameplay Już się doczekać nie mogę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Xbox i tak jest mało wytrzymałą konsolą. Fakt, M$ poprawił już 360'tkę co nie zmienia faktu że nawet jeśli o nią dbasz, toi tak może ci się trafić ROD, albo porysuje ci płytę, oczywiście, jak nie dbasz w ogóle to ci się dużo szybciej popsuje, ale te czynniki akurat wynikają najczęściej z wadliwej budowy sprzętu(oczywiście jak masz w pokoju + 35 i dużo kurzu to ci się popsuje, ale to trzeba nie mieć mózgu żeby do tego doprowadzić). A nazywanie kogoś debilem, bo miał pecha trafić na ROD trochę mija się z celem, jakikolwiek w tym widzisz.
Trochę inteligencji i pomyślunku gargalin.

najpierw to chlopcze posiadz ta konsolke zanim bedziesz wygadywal bzdury. moj qmpel posiada xboxa i nie narzeka na problemy ktore ty wymieniles. ogarnij sie twoja argumentacja jest juz nieaktualna... i nie mam zamiaru wiecej na ten temat dyskutowac.

Przyznaj sie szczerze , jestes antybojem xboxa ?

A czy ja mówię, że masz nie po kolei w głowie, skoro masz Vegetę w awatarze, i że skoro oglądasz DB to cierpisz na bezmózgowie??

Szanuje postac Vegety. Nie ogladam. Ogladalem jak bylem dzieciakiem ale o szacunku do niej nie zapomnialem. kazdy ma w pamieci swoje ulubione bajki z dziecinstwa i to nie powinno byc powodem grubianskich uwag...

God of War III mam nadzieje ze ta gra spelni oczekiwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mi się przypomniała scena z filmu 300, gdy król Sparty biegł przez wąwóz Termopile i w biegu wycinał Persów, coś takiego również mogło by być, i mniej więcej o to mi chodziło, biegniemy niczym rozpędzony byk i tylko pokazuje nam się kółko, głowa przeciwnika zostaje rozcięta w pół, dalej kwadrat trójkąt, ręce zostają odcięte i odlatują krwawej posoce, następnie kwadrat kwadrat krzyżyk, jeden z mieczy zostaje wbity w twarz potwora, drugi w brzuch, i Kratos podnosi tak nadzianego delikwenta i ciska nim o ścianę rozbryzgując go na kawałeczki. Utrudnieniem mogło by być ciągle dodawanie jakiegoś przycisku i zmniejszony czas na naciśnięcie go, nagrodą natomiast coraz efektowniejsze zabójstwa. Można z tego nawet ułożyć trofeum

A po przeczytaniu Twojego postu przypomniała mi się scena (rendera - cutscenki) z God of War, kiedy Kratos przypominał sobie swoje walki, łapał ludzi za głowy i ciskał nimi w skały (i pół głowy nie ma ). Niezapomniene wspomnienia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak zastanawiając sie nad dalszymi losami Kratosa, to myślę że autorom bedzie bardzo trudno stworzyć cos na miare poprzednich części. Wówczas były to świetnie wyglądające i bardzo grywalne gry.. teraz potrzebne jest ONLINE itp...

Grafika bedzie musiała być powalająca (i mam nadzieje że w końcu zobaczymy na co stać PS3) bo jeśli nie w PS3 to kiedy??? ....

Klimat i historia też nie powinna być tuzinkowa...

Osobiście obstawiam retrospekcję i wcześniejsze losy Kratosa.

ale... pożyjemy... zobaczymy.

Realnie myślę, iż pod koniec 2009 lub nawet 2010 :-( to data premier wg. mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że mogą wystąpić momenty w grze, w których powrócimy na chwilę do wcześniejszych przygód (tak jak w GoW II, kiedy walczyło się o to, by siostry przeznaczenia nie zniszczyły miecza, którym Kratos pokonał Aresa). Bardzo mi się to spodobało w GoW II. Może dowiemy się więcej o bracie głównego bohatera? Jednak cała fabuła będzie szła w stronę Olimpu jak już wiadomo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem antyboyem x'a, zresztą szczerze zazdroszczę x'owi takich gier jak fable 2 czy właśnie gearsy, ale nie zmienia to faktu, że ta konsola jest wytrzymałościowo dość słaba. Otóż problem z czerwonym kręgiem był spowodowany użyciem złych materiałów w budowie płyty głównej w xbox'ie 360, dawno już nic na ten temat nie czytałem, ale chyba wzmocnili wentylacje zamiast zrobić z lepszego materiału xbox'a. A płyty rysował chyba tylko jak się go przekrzywiło. Na początku wadliwość tejże konsoli była irracjonalnie duża. Teraz jest to faktycznie bardzo poprawione, ale takie kwiatki się zdarzają, tak samo i ps3 czasem się popsuje. A wysuwanie tu argumentu "mój kumpel ma..." jest czymś co mnie zawsze bardzo denerwowało. A mój kumpel ma 7 Xboxów i wszystkie mu się popsuły, później kupił sobie 7 ps3 i też mu się popsuły, kupił Wii i kot mu zjadł. Jaki z tego morał? Nie zostawiaj roweru przy włączonej pralce bo ci kisiel wystygnie

A jeśli chodzi o moje uwagi dot. DB, to albo ich nie przeczytałeś, albo nie zrozumiałeś. Więc powiem to "łopatologicznie", oglądaj sobie DB, szanuj DB, miej szacunek do Vegety, Szatana Serduszko, Dendiego, Frezera, Komórczaka, Buu Buu, Bulmy czy tam Herkulesa, mi chodzi tylko o to, że skoro lubisz DB to lubisz akcje, a fabuła to już drugi plan. Sam też w dzieciństwie oglądałem DB i myślałem, że to ósmy cud świata, dalej się interesuje anime i mangą, a moje gusta są trochę bardziej wybredne jeśli chodzi o bohaterów i fabułę, a także akcję no i stwierdzam po paru anime&manga z tej trochę wyższej półki, że DB jest proste jak budowa cepa i nie wymagające od widza właściwie niczego. Czyli dokładnie tak samo jak gearsy, seria UT i tym podobne, więc nie dziwne, że MGS 4 mógł cię znudzić.

A jeśli chodzi o grubiańskie uwagi to jesteś hipokrytą. A teraz proszę o całkowite zakończenie tej dyskusji, jeśli chcesz się kłócić dalej to ja już od razu mogę ci przyznać rację. bo jest to męczące, a ja trochę tym znudzony.

Jacek, to nie będzie retrospekcja, już w dwójce było wiadomo, że idziemy na podbój olimpu. God_of_War, raczej nie powrócimy do wcześniejszych momentów, bo siostry przeznaczenia zostały zabite i nie ma jak to zrobić. ciekawi mnie dodatkowo kolejność w jakiej będziemy pokonywać kolejnych bogów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek by nie nastąpiło to mam duże oczekiwania od tego tytułu

Jeśli bedzie on dobry lub bardzo dobry z minusem uznam to za porażkę :-(

GOW 3 MUSI BYĆ POWALAJĄCY (tak jak kiedyś GOW 1)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nawet nie martwię zbytnio o God of War III. Wierzę całej ekipie z Santa Monica, bo kto jak nie oni robili cuda z PS2. Także nie płacz Jacek, będzie dobrze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem więcej, będzie HOLY HOLY HOLY FUCKING GOOD dobrze!!!!!!!!! ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pełny tekst który podany jest w odnosniku, jest dla mnie nie do konca jasny( chodzi mi o ten z artykułu ) ten gość pisze o GOW III czy o Gears Of War 2 ?? Ja mysle ze jest tam jakis błąd

edit:

Sorry, wszystko ok. źle zrozumiałem. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy GoW był dobry Też nie martwię się o trzecią część - na pewno będzie świetna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o grubiańskie uwagi to jesteś hipokrytą. A teraz proszę o całkowite zakończenie tej dyskusji, jeśli chcesz się kłócić dalej to ja już od razu mogę ci przyznać rację. bo jest to męczące, a ja trochę tym znudzony.

on prawdopodobnie nie zrozumie nic a nic z tego co wyzej napisales, za mlody jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zaczniemy obstawiać, kiedy wyjdzie GOW 3???

Osobiście stawiam grudzień 2009 lub nawet marzec 2010.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiło się o grudniu 2009. Potem ucichła sprawa

Marzec 2010 jest prawdopodobny hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Końcówka 2009 - mam nadzieję, że coś koło tej daty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe Coś mi się nie widzi,żeby gra tak szybko wyszła... Nawet nam żadnego gameplaya nie pokazali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 kwartal 2009, hmm mozliwe ze cos w ten deseń.

@pawlo26

a to zrodelko gdzie? w kibelku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×