Skocz do zawartości
Emir

SingStar

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano...no więc chciałem sobie kupic SingStara na PS3 bo jestem bardzo ciekawy jak wyglada to na PS3

(miałem chyba z 6 części na PS2 ). Napiszcie swoje wrażenia i mam pytanie ? czy nie ma do tego bezprzewodowych mikrofonów ? Na początku dużo o tym słyszałęm ale teraz już nic...a może dopiero będą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siemano...no więc chciałem sobie kupic SingStara na PS3 bo jestem bardzo ciekawy jak wyglada to na PS3

(miałem chyba z 6 części na PS2 ). Napiszcie swoje wrażenia i mam pytanie ? czy nie ma do tego bezprzewodowych mikrofonów ? Na początku dużo o tym słyszałęm ale teraz już nic...a może dopiero będą ?

Co do mikrofonow to jeszcze ich nie ma, ale maja sie pojawic. Co to samej gry jest naprawde super. Nie moge porownac z wersja na Ps2 bo nie mialem ale na Ps3 masz mozliwosc robienia filmikow, udostepniania ich w sieci, ogladania wystepow innych i do tego mozliwosc sciagania piosenek, ale wciaz brakuje polskich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do mikrofonow to jeszcze ich nie ma, ale maja sie pojawic.

tjaaa...

ja o tych bezprzewodowych mikrofonach to slysze od... sierpnia 2006. czyli od czasow pierwszej zapowiedzi SingStara na PS3.

potem "mialy byc" w zestawach z SingStar vol.2.

teraz "maja byc" w przyszlosci...

muzyka w grach tez "miala byc"... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ma być. Aż wyjdzie Lips i zakopie Singstara na 6 stóp pod ziemię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to ten Lips ? Bo ja tez sie zastanawialem nad kupnem SingStara na ps3 ale jak ni ma polskich utworow... To nie wiem czy kupie. Ale jak ma wyjsc cos lepszego od SingStara to sie pisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo to gitna sprawa ;] a moze jest juz jakis cynk kiedy ma wyjsc na ps3 ? to dopiero jest giera pomyslana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli w tej chwili nie ma sensu kupować singstara?

tylkoi czekać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiadomo za duzo o lips, wiec wypowiadanie sie, ze jest biedne jest zenujace to raz... dwa nowy singstar na PS3 rewelacyjny sam nie jest. Slabe kawalki wrzucili chyba po to by zmusic ludzi do zakupu nowych... ja sie ze swoim zegnam i sprzedaje na ebayu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeratul - wiadomo tyle, że ma być totalną, Microsoftową kopią Singstara, co mi zdecydowanie wystarcza, by ocenić tę grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro tak oceniasz gry to krzyz na droge. Mnie wystarczy by dobre kawalki dali i o dwa oczka wyzej bede stawial ta pozycje od obecnego singstara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupilem Singstar vol.1 i mam male pytanie. Istnieje mozliwosc wymieniania sie piosenkami z sing store ? tzn. jezeli zakupie kilka kawalkow to czy bede mogl sie wymienic z kims na zasadzie dostepu do konta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdajesz sobie sprawe, ze w ten sposob lamiesz regulamin PSN i polskie prawo?

All content and software provided through PSN are licensed non-exclusively and revocably to you, your children and children for whom you are a legal guardian (collectively for purposes of this section, "You" or "Your"), solely for Your personal, non-commercial use on the PLAYSTATION®3 computer entertainment system unit or any other hardware devices authorized by SCEA, subject to the terms of this Agreement

You may not sell, transfer, rent, sublicense, modify, adapt, translate, reverse engineer, decompile, or disassemble any portion of the Property.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam ogromna ochote zakupic sobie sinng star vol.2 i tu kieruje moje pytanie;)czy sa bezprzewodowe mikrofony,polskie piosenki,I jakie piosenki mozna sciagnac??

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zdajesz sobie sprawe, ze w ten sposob lamiesz regulamin PSN i polskie prawo?

Jak narazie to tylko pytanie i nic nie lamie a juz na pewno nie polskie prawo poniewaz nie mieszka w pl.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy sa bezprzewodowe mikrofony

nie

,polskie piosenki,

nie

I jakie piosenki mozna sciagnac??

okolo trzystu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wczoraj po długiej przerwie w śpiewaniu odpaliłem Singstar i ku mojemu zaskoczeniu zauważyłem parę zmian. Uaktualnienie gry ściągnąłem już dawno temu i nie spodziewałem się, aby mogło się coś zmienić, a tu proszę w trybie DUET - słowa piasenek rozkładają się na dwie części ekranu (czego wcześniej brakowało grze) czyli ja będąc zawodnikiem niebieskim skupiam się na dolnej częśći ekranu, gdzie tylko tam ukazują się słowa, które mam pięknie "wyśpiewywać" :-) a zawodnik czerwony skupia się na górnej części ekranu i tam tylko ukazują się słowa dedykowane dla niego. Zauważyłem także małą zmianę w ustawieniach gry - można ustawić sobie jakieś "opóźnienie" przystawiając mikrofon w odległości 10 cm. od głośnika. Czyli krótko mówiąc troszkę załagodzili sytuację jaka zaistniała po tym, jak ogłosili drugą częśc gry. Może o tych zmianach już wiecie i jeżeli tak, to przepraszam za zaśmiecanie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale okej;)Co jest lepsze Sing star v.1 czy v2??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale okej;)Co jest lepsze Sing star v.1 czy v2??

a co jest lepsze: Warka czy Tyskie?

sprawdz liste kawalkow w jednym i drugim i sam zadecyduj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK;)spawdze;D/Tyskie;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×