Skocz do zawartości
Emir

SingStar

Rekomendowane odpowiedzi

Przyłączam się do akcji!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajcie żeby dziś włączyć SINGSTARA!! :D urodzinowe trophies wpada :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śpieszę z wiadomością, że widziałem dzisiaj w Centrum Sony (Manu), bezprzewodowe mikrofony w cenie 160 pln. Kupiłem oczywiście choć nie mam żadnego Singstara (na razie). Whatever... To co zwróciło moją uwagę wścibskiego wiewióra to fragment polskiej instrukcji, cytuje:

Bezprzewodowe mikrofony Singstar są przeznaczone do użycia z konsolą playstation 2 i systemem PLAYSTATION 3

Zwróćcie uwagę. System! PS3 i konsola ps2 :D Również wielkość liter jest taka jak napisałem. Ps2 całe z małej, ps3 dużymi :P Śmiechowe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z trofeami

play 50songs

play 100songs

play 200songs

Czy to jest zliczane za jednym podejściem i ciągłą grą czy można zaśpiewać 20 piosenek i 30 na następny dzień i trophies wpadnie? inna sprawa to gdy już wyśpiewam 50 piosenek to jest to kasowane i muszę zaśpiewać 100 piosenek żeby wskoczyło trophies czy tylko 50? no bo w końcu 50 piosenek już zaśpiewałem więc chyba wystarczy kolejne 50 :D dobrze myślę czy nie bardzo? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak to jest z trofeami

play 50songs

play 100songs

play 200songs

Czy to jest zliczane za jednym podejściem i ciągłą grą czy można zaśpiewać 20 piosenek i 30 na następny dzień i trophies wpadnie? inna sprawa to gdy już wyśpiewam 50 piosenek to jest to kasowane i muszę zaśpiewać 100 piosenek żeby wskoczyło trophies czy tylko 50? no bo w końcu 50 piosenek już zaśpiewałem więc chyba wystarczy kolejne 50 :D dobrze myślę czy nie bardzo? :P

Chodzi o zaśpiewanie 50 piosenek, ogółem, obojętnie czy obrazu czy przez rok. a gdy masz zaśpiewać 100 to po zaśpiewaniu 50 zostaje Ci jeszcze 50 do zaśpiewania. Czyli myślisz dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o zaśpiewanie 50 piosenek, ogółem, obojętnie czy obrazu czy przez rok. a gdy masz zaśpiewać 100 to po zaśpiewaniu 50 zostaje Ci jeszcze 50 do zaśpiewania. Czyli myślisz dobrze ;)

To, że chodzi o zaśpiewanie 50 piosenek to raczej wiadome ;) czyli jest tak jak myślałem no to super dzięki za uświadomienie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowilem kupic jakiegos SingStara co by troche moja druga polowke przekonac do PS3 bo powiedziala ze mi je porabie siekiera :P I mam do was pare pytan:

- czy sa na PS3 jakies czesci z polskimi piosenkami? Czytalem na stronie Sony ze we wrzesniu ma byc wersja Polskie Hity na PS3, ale byl to stary news. Czy to jest aktualne?

- widzialem na allego "polskie hity" na ps2? Czy to bedzie chodzic na ps3? Wiem, ze ps3 i ps2 nie sa kompatybilne, ale pytam

- jak to jest z tymi singstarami? Wystarczy miec jednego (obejetnie jakiego) i mozna pozniej kupowac inne piosenki ze sklepu? Czy co chwile trzeba kupowac jakas nowa czesc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Postanowilem kupic jakiegos SingStara co by troche moja druga polowke przekonac do PS3 bo powiedziala ze mi je porabie siekiera :P I mam do was pare pytan:

- czy sa na PS3 jakies czesci z polskimi piosenkami? Czytalem na stronie Sony ze we wrzesniu ma byc wersja Polskie Hity na PS3, ale byl to stary news. Czy to jest aktualne?

- widzialem na allego "polskie hity" na ps2? Czy to bedzie chodzic na ps3? Wiem, ze ps3 i ps2 nie sa kompatybilne, ale pytam

- jak to jest z tymi singstarami? Wystarczy miec jednego (obejetnie jakiego) i mozna pozniej kupowac inne piosenki ze sklepu? Czy co chwile trzeba kupowac jakas nowa czesc?

1) Tak ma zostać wydane (najprawdopodobniej w wersji z mikrofonami bezprzewodowymi)

2) Tak, singstary z Ps2 działaja na PS3 - warunkiem posiadanie jest conajmniej 1 gry singstar w wersji PS3 koniecznej do uruchomienia programu. W trakcie gry można natomiast załadowac dyski PS2.

3) Tak, Wystarczy miec obojętnie jakiego singstara w wersji PS3, i można kupować dowalone piosenki ze sklepu. Na chwilę obecną w sklepie nie ma polskich utworów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Raiden

Witam fanów singstara, nie chce Was oczywiście urażać w jakiś sposób tym postem. nie wiem czy warto kupować sobie ten spshent - ja poprzestalem na pierwszym singstarze i pierwszym eye toyu (no eye toy nie był taki zły). Jak kilka lat wstecz (nubem byłem :D) na czarnulce 2 stoczyłem pojedynek z bratem ciotecznym, odkryliśmy w pewnym momencie z nudów iż wystarczy odśpiewywac lalalala - bez słów i pkt szły pięknie. Od tamtegoż czasu szkoda mi kasy na takież rzeczy i chyba wole śpiewać razem z radiem.

pozdrawiam serdecznie ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odkryliśmy w pewnym momencie z nudów iż wystarczy odśpiewywac lalalala - bez słów i pkt szły pięknie.

tu nie chodzi o to żeby śpiewać samemu do siebie tylko żeby imprezka była udana :D osobiście nie umiem już śpiewać w singstara na trzeźwo :D :D :D

UPDATE

nowy update z dodanym jezykiem polskim do singstara wyszedł :)

czy wy też macie problem z singstore często? mam ciągle problemy z połączeniem się do niego :/

Edytowane przez n e o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie do tych co maja bezprzewodowe micro:

mozecie sterowac glosem w menu? oczywiscie po zainstalowaniu dodatkowej wtyczki i wlaczeniu jej...

od 2 dni siedze i za cholere to nie chce dzialac :/ nie mam pojecia co zle robie...

moze ktos sie spotkal z podobnym problemem?

P.S. mam wersje POP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pytanie do tych co maja bezprzewodowe micro:

mozecie sterowac glosem w menu? oczywiscie po zainstalowaniu dodatkowej wtyczki i wlaczeniu jej...

od 2 dni siedze i za cholere to nie chce dzialac :/ nie mam pojecia co zle robie...

moze ktos sie spotkal z podobnym problemem?

P.S. mam wersje POP

tak moge sterować i bezprzewodowym i zwykłym bez problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pytanie do tych co maja bezprzewodowe micro:

mozecie sterowac glosem w menu? oczywiscie po zainstalowaniu dodatkowej wtyczki i wlaczeniu jej...

od 2 dni siedze i za cholere to nie chce dzialac :/ nie mam pojecia co zle robie...

moze ktos sie spotkal z podobnym problemem?

P.S. mam wersje POP

Może po aktualizacji wybrałeś język PL? W języku polskim nie działa sterowanie głosem.

Edytowane przez Kober

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wczoraj dostalem singstar abba, wszystko ladnie pieknie. Wszedlem na singstore, chce kupic nowa piosenke - ale nie daje rady ;) w miejscu gdzie powinna wyswietlac sie cena pojawia mi sie "piorun w kółeczku" a jak dodaje piosenke do koszyka to nic sie nie dzieje (stan koszyka 0).

Kupuje z psstore bez problemu, wiec nie wiem co robie nie tak?

---update

Dobra zadzwonilem do Sony - powiedzieli ze maja maintanance break i pewne uslugi moga nie dzialac wlasciwie lub wcale. Co okazalo sie prawda. Dzisiaj juz pojawiaja mi sie ceny 5pln/1,49$ za kawalek.

Edytowane przez yauokim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witka

czy wie ktoś jak można sobie zakupić jakąś francuską piosenkę mając konto PSN założone w UK? jakieś kombinacje z adresem? bo na swoim singstore mam tylko piosenki angielskie, a chciałbym zakupić pare z innych regionów świata :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ja tu wyjadę z dwoma pytankami:

a)Czy są jakieś darmowe kawałki na singstore

b)Czy na singstore są polskie piosenki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a) Nie i b)nie

Edytowane przez Kober

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zakupu SingStara i mam pytanie o kamerkę i zestaw mikrofonów przewodowych. Da rade to wszystko naraz podłączyć? PS3 ma tylko 2 USB. Z góry dzięki za uświadomienie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zakupu SingStara i mam pytanie o kamerkę i zestaw mikrofonów przewodowych. Da rade to wszystko naraz podłączyć? PS3 ma tylko 2 USB. Z góry dzięki za uświadomienie :)

Mikrofony wykorzystują tylko 1 port USB ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wy też ostatnimi czasy macie problemy z singstorem? wieczorem kupienie czegoś bądź przeglądnięcie piosenek graniczy z cudem ;o ;o zwiechy co chwilę albo serwer im wywala, macie tak również? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez jest news na stronie glownej odnosnie problemow z singstar'em

Pozostaje czekac na latke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singstar zmienił na ok. rok wizerunek imprez domowych u mnie, zmienił moje podejście do muzyki, rozumienie jej i mój gust! Też ktoś z Was tak miał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singstar zmienił na ok. rok wizerunek imprez domowych u mnie, zmienił moje podejście do muzyki, rozumienie jej i mój gust! Też ktoś z Was tak miał?

ja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam wersje Singstar Polskie Hity, wczoraj postanowiłem kupić nowy kawałem z singstore, problem pojawił się jak doszło do ściągania piosenki, nie mogę jej pobrać wyskakuje błąd SS7, miał ktoś z was takie problemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam wersje Singstar Polskie Hity, wczoraj postanowiłem kupić nowy kawałem z singstore, problem pojawił się jak doszło do ściągania piosenki, nie mogę jej pobrać wyskakuje błąd SS7, miał ktoś z was takie problemy?

Przyspuszczam, że to jakiśbłąd singstore, podobno ostatnio mieli jakieś kłopoty techniczne. Spróbój pobraćza jakiśczas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×