Skocz do zawartości
ONE

Tony Hawk's Pro Skater Hd

Rekomendowane odpowiedzi

po wypłacie kupuje :biggrin: jak coś możecie dać wcześniej recenzje czy się wogule opłaca kupować :D

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś juz ograł i może powiedzieć czy gierka daje rade?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szybko... (nie sprawdzałem online)

Plusy:

- Ładna, schludna grafika

- Świetna muzyka

- Sterowanie

- Nostalgia

Minusy:

- Ragdoll postaci

- Odgłosy otoczenia czasami są za głośne

- Czasami konsola zawiesza się podczas loadingów

- Za krótka

Werdykt:

Jeśli podobała Ci się seria Pro Skater i chcesz ją odświeżyć to na co czekasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Duszol.

Wczoraj pobrałem i pograłem jakieś 5-10 minut tylko.

Niestety od razu "ragdoll postaci" widać w ciągu kilku przejazdów, ale uczucie powracające podczas gry na Warehouse... Bajka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paralityczna postac widac, ale to nie przeszkadza. Jak ktos zagrywal sie w thps 1 czy 2, to absolutny must have:) wczoraj wieczorem zagralem i tylko warehouse wymaksowalem.. Ale z jednym bede sie meczyl, z tymi manualami ze trzeba wszystkie kulki zerac.. Wszyscy cala mape zjezdzali na tym manualu a ja wolalem po prostu skakac:p zobaczymy jak wymaksowana postac bedzie sobie radzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać , dla wszystkich trophy hunterów , że gra platynę chociaż jest z psn . Sam grywałem na ps one w pierwsze 3 części , więc chętnie się zaopatrzę, tyle że poczekam , aż potanieje do 36 lub mniej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak z tą grywalnością? W THPS 2 i 3 przegrałem pół studiów i chętnie bym posprawdzał czy daję radę na moich starych trasach z Hangaru czy School 2 :). Ale po recenzjach widzę że szału ni ma :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sobie poczekasz doommachine

Cwir jesli zagrywales sie w pierwsze czesci to Ci sie spodoba, sentyment tej grze wiele wybacza.. Oczywiscie mogli zrobic ja lepiej (chyba) ale zachowala dawny urok.. A recenzje? porownania pewnie do nowoczesnych skatow etc.. Ja sie nie zawiodlem, choc do tej pory nie umiem manuala po ladowaniu zrobic.. Ale tak jest jak sie na klawie gralo i pada w reku nie mialo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to te wszelakie recenzje mam w głębokim poważaniu. Ludzie oczekiwali nie wiadomo czego, a miał być to po prostu stary THPS z trochę lepszą grafiką. I taki jest !!

Kupiłem zaraz jak tylko Tony pojawił się na PSN, włączyłem i poczułem się jak w domu. Wspomnienia wróciły, bawię się przy grze świetnie i na pewno będę ją długo katować. Jest trochę krótka, bo tylko 7 poziomów, ale jakoś pod koniec roku bodajże mają być 3 dodatkowe z THPS3, w tym moja ukochana Canada :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

choc do tej pory nie umiem manuala po ladowaniu zrobic

Jeśli masz na myśli lądowanie po wykonaniu triku na rampie to najpierw trzeba zrobić reverta, którego w pierwszych dwóch częściach pro skatera nie było. Podobno mają go dodać w dodatku, ale będzie działał tylko na trasach z DLC. No chyba, że pisałeś ogólnie o łączeniu combo naciskając szybko góra-dół lub dół-góra, bez tego ani rusz, musisz ćwiczyć. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jedna subtelna zmiana w porównaniu do starych wersji z PSX'a. Zamiast Kasety VHS, są płyty DVD :biggrin:

Edytowane przez mikouaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie o to mi chodzilo Duszol, niby latwa platyna jest poki co dla mnie kosmosem przez to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory wymasterowałem 3 pierwsze levele i na grę nie narzekam ale brakuje mi opcji budowy skate parku , własnej postaci i kilku piosenek chyba że te odblokowują się po odblokowaniu levelów . W multi jeszcze nie grałem ale pewnie problemu nie będzie wygrać przejazd jak tylko palce powrócą do dawnych wygięć :D Platyna wpadnie na bank ale ciężko od BF3 się oderwać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<p>

- Czasami konsola zawiesza się podczas loadingów

od premiery katuje i ani jednej zwiechy nie było :PJest MAX :biggrin:Niech Was nie zwiedzie mała liczba zadań :P Po wymaksowaniu podstawowego trybu odblokowuje się nowy, z COMBO i zbieraniem innych rzeczy ;) Jest CZAD :D

Edytowane przez mikouaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak z tą grywalnością? W THPS 2 i 3 przegrałem pół studiów i chętnie bym posprawdzał czy daję radę na moich starych trasach z Hangaru czy School 2 :). Ale po recenzjach widzę że szału ni ma :/

No i jak z tą grywalnością? W THPS 2 i 3 przegrałem pół studiów i chętnie bym posprawdzał czy daję radę na moich starych trasach z Hangaru czy School 2 :). Ale po recenzjach widzę że szału ni ma :/

Jest tak samo jak kiedys tyle że w hd,CAŁE SZCZESCIE ZE NIC NIE KOMBINOWALI Z FIZYKA ITP. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mniemam iż multi nie ma..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest, ale tylko via internet.. Na jednej konsoli z kumplem nie pograsz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od premiery katuje i ani jednej zwiechy nie było

Zwiech uświadczyłem tylko na 'School II'. Może to wina mojej starej już konsoli. Ma już ponad półtora tysiąca dni i obyło się jak na razie bez awarii. :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powraca oldschool HD. :)

Gra wciąga jak za dawnych lat, grywalność jak za starych. Nadejdą wspomnienia z wielu godzin spędzonych przy THPS2 na PSX. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić 15 razy manual? (trophy "manual master").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rodney mullenem chyba, przechodzisz warehouse maksujesz mu do konca manuala i musisz robic to szybko bo traci rownowage.. kilka prob i powinno wpasc

ja natomiast za chiny nie moge tego na marsylii zrobic Nosebluntslide 3 tables, wiem ze to jest gora gora grind, ale nie wchodzi mi to, czasem z przypadku jeden stol :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rodney mullenem chyba, przechodzisz warehouse maksujesz mu do konca manuala i musisz robic to szybko bo traci rownowage.. kilka prob i powinno wpasc

ja natomiast za chiny nie moge tego na marsylii zrobic Nosebluntslide 3 tables, wiem ze to jest gora gora grind, ale nie wchodzi mi to, czasem z przypadku jeden stol :/

Wskakuj na stół od boku i powinno pójść łatwo. Też się trochę nad tym namęczyłem, ale się udało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli co, najezdzac tak pod katem 70-90 stopni ?

myslalem ze platyna bedzie prosta ale jest ciut wymagajaca jednak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×