Jump to content
[[Template core/front/profile/profileHeader is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Followers

No followers

Information

Group

Użytkownicy

Content Count

1,447

Birthday

Unknown

Last visited


Joined

 1. The_Siemek

  Dyskusje ogólne

  Czy ktoś z Was grał w Blasphemous? Mam jakiś tam luźny hajs na bonusową gierkę i rozkminiam czy w to warto lecieć czy ewentualnie, do pierwszej w moim życiu, kolekcjonerki Zeldy dopłacić? Opinie czytam mieszane. Że takie 6/10, ale spoko klimat i wizualia, bo reszta to zero nowości w temacie metroidvanii itd. PS. Wiadomo, że forum tylko dzięki zboczeńcom żyje a gierki są dla dzieci! Aha Switch jest najlepszy, bo ja sobie teraz na operację czekam w szpitalu i mogę w Marianka napierdzielać albo inne Zeldy jak poważny człowiek.
 2. The_Siemek

  Gdzie kupić?

  Torment to jest król RPG jak lew jest król dżungli a lamusy dupa cicho. Chyba sobie Baldurka odpalę na jesienno-zimowy wieczór.
 3. The_Siemek

  Dyskusje ogólne

  Jak dadzą Chrono Triggera jeszcze to Switch najlepsza konsola w historii. Tyle w temacie. Nie pozdrawiam hejterów xD PS. Nie wiem o co chodzi z Tetris99, ale odpaliłem i 80% czasu tylko w to gram. Uzależnia jak niebieskie kryształy od Waltera White. Pierwszy raz od jakichś 3 lat DLC kupiłem... Do je... Tetrisa
 4. The_Siemek

  Dyskusje ogólne

  Będę jak polscy jutuberzy robiący Harlem Shake 2 lata po tym jak to zdechło, ale Tetris 99 to jest kosmos. Gówno tak uzależnia, że w Kolumbii powinni klocki produkować a nie proszek.
 5. The_Siemek

  Dyskusje ogólne

  Też mam taką kupkę wstydu - z PS1 i starych Nintendo. Czekam na Earthbounda na przykład, bo wszyscy na świecie podjarani i chociaż z ciekawości bym ograł. W ogóle większość tych gierek, które są klasykami dla zachodnich graczy bym chciał sprawdzić. Nam się niestety trochę ścieżki ze światem rozeszły i w PL bardziej się na PC grało na początku 90 i przełomie 90/00. A co do gierek NESowych to mam tak samo. Pobrałem, odpaliłem, chwilę na start z Wszeborem pograłem a potem może z kilka razy jeszcze odpaliłem. To już jest za trochę za stare dla mnie. Wiadomo Mariana czy jakieś Exitebike się odpali czasem, ale na tego SNESa to czekałem mocno.
 6. The_Siemek

  Dyskusje ogólne

  Ten Kirby darmowy całkiem spoko Wczoraj pierwszy raz od kilku tygodni Switcha odpaliłem. Dosłownie dwa tygodnie temu miałem na WiiU kupić Link to the Past i Super Metroida Ten uczuć jak chociaż raz nie sfrajerzyłem - do tej pory przeżyć nie mogę, że przy tej pamiętnej awarii PSN jak dawali gierki za darmo to wszystkie je miałem kupione miesiąc-dwa wcześniej.
 7. The_Siemek

  Dyskusje ogólne

  No i to jest news Jak mi wjedzie Metroid, F-Zero i Link to The Past. W końcu jest sens płacenia tego abo.
 8. The_Siemek

  Dyskusje ogólne

  Nintendo Direct będzie pokazem slajdów z telefonu Zduna.
 9. The_Siemek

  Dyskusje ogólne

  Nie chce mi się czytać kłótni, bo się jaram, że Ori na Switchu we wrześniu
 10. The_Siemek

  Dyskusje ogólne

  Czekam aż coś mi kliknie - muszę w końcu ruszyć Messengera i Celeste. Na urlop jadę w piątek to może odpoczynek od konsol dobrze zrobi i będzie giereczkowy głód. PS. @zdunfajny artykuł. Respect za ogarnięcie 5-ciorga dzieciaków, hobby i normalnego życia.
 11. The_Siemek

  Dyskusje ogólne

  Na razie mam spadek formy i nawet Zeld mi się nie chce ogrywać Został final boss w Minish Cap, ale całkiem siadła motywacja do grania. Trochę w jakieś odmóżdżacze FPSowe gram. Xeno w końcu kiedyś pyknę, ale nawet teraz nie tykam gier na 100+ godzin, bo się zrażę tylko - albo będę przechodził 2 lata.
 12. The_Siemek

  Dyskusje ogólne

  @zdunTo ja Cię pocieszę. Kupiłem używane WiiU z zainstalowanym homebrew i jakimiś gierkami spiraconymi. Odpaliłem, wyjebałem z dysku i kupiłem legalnie to co chciałem.
 13. The_Siemek

  Football

  Mnie cały czas dziwi to, że przed występami naszych drużyn ktoś puszcza czasem hymn LM (co jest niezgodne z przepisami przy okazji). Przecież jedyna piosenka, która pasuje to klasyk i jeszcze jaki piękny: https://www.youtube.com/watch?v=g3ENX3aHlqU
 14. The_Siemek

  Gdzie kupić?

  Pisałem tam wcześniej jak w hurcie stoi Poniżej 1100 pln za nówkę to jest jakiś wałek - chyba, że ktoś na cle z USA robi, chociaż po tym kursie to i tak mała różnica.
 15. The_Siemek

  XBOX ONE X

  To dzieci 6-9 lat, więc chyba jeszcze nie Fortnite, ale już jakieś tam Disneyworldy za nudne. Też mówiłem o abonamencie, ale na razie chce kupić 1-2 gierki i zobaczyć jak to pójdzie. Najważniejsza, że zasłona dymna dla żony będzie gotowa - niby konsola dla dzieci

Community Reputation

The_Siemek last won the day on August 16

The_Siemek had the most liked content!

1,005 Boss

Informacje o profilu

 • Wiek
  31
 • Płeć
  Nie powiem
 • Skąd
  Rio

Kontakt

 • PSN
  the_siemek

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

×