Skocz do zawartości
cwir

Shank 2

Rekomendowane odpowiedzi

no premiera juz w lutym jedynka byla zajebista mysle ze tutaj bede sie bawil rownie swietnie a moze i lepiej :) licze na to ...

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długość gry nie była aż taką wadą. Większym failem był brak możliwości coopa online, jedynie na dwa pady dało się grać. Dzięki temu do tej pory przeszedłem tylko singla, dziewczyna nie chce ze mną w to zagrać :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Shank 2 (£7.99/€9.99)

Rating: PEGI 18

Availability: All Locales

File Size: 1.3GB

    Gra już będzie dostępna w dzisiejszej aktualizacji. Cena u nas pewnie 36 zł.

    Udostępnij tę odpowiedź


    Odnośnik do odpowiedzi
    Udostępnij na innych stronach

    jak tylko wroce do domu zakupuje :D

    Udostępnij tę odpowiedź


    Odnośnik do odpowiedzi
    Udostępnij na innych stronach

    Ja również od razu kupuje. DJYano może wspólny co-op? :D

    Udostępnij tę odpowiedź


    Odnośnik do odpowiedzi
    Udostępnij na innych stronach

    sure why not :) puknij do mnie na PSN vel SEN :)

    Udostępnij tę odpowiedź


    Odnośnik do odpowiedzi
    Udostępnij na innych stronach

    ktoś już zakupił?

    czy można grać w 2 osoby na 1 konsoli, kampania lub survival mode?

    Udostępnij tę odpowiedź


    Odnośnik do odpowiedzi
    Udostępnij na innych stronach

    Ktoś już kupił, grał, przeszedł? Jak wrażenia? Na ile starcza gra?

    Udostępnij tę odpowiedź


    Odnośnik do odpowiedzi
    Udostępnij na innych stronach
    Napisano (edytowane)

    na szybko ....

    gra wyglada lepiej ladniej miodniej - polecam niezla jazda :)

    Edytowane przez DJYano

    Udostępnij tę odpowiedź


    Odnośnik do odpowiedzi
    Udostępnij na innych stronach

    mozna local i online :)

    Udostępnij tę odpowiedź


    Odnośnik do odpowiedzi
    Udostępnij na innych stronach
    Napisano (edytowane)

    a można kampanie przechodzić w 2 tak jak to było w jedynce ? czy tylko ten survival jest na 2?

    i jeszcze jedno. opłaca się kupować go głównie dla co-opa? na ile starcza ten survival i czy jest dobry ? bo już wiem, że nie ma kampanii na 2.

    Edytowane przez Arcziiiiii

    Udostępnij tę odpowiedź


    Odnośnik do odpowiedzi
    Udostępnij na innych stronach

    dla mnie brak mozliwosci gry kampani w co-op to porazka..

    nie wiem jaki fun plynie z survival mode w 2 osoby ale pierwsza czesc byla swietna do gry w 2 osoby i to tez byl glowny atut gry moim zdaniem

    dobrze natomiast ze jest survival mode (co-op) na local lub online ale glownie kupowalem gre z mysla gry z bratem w fabule a tu kicha..

    coz.. podsumowujac : po pierwszym wrazeniu gra prezentuje sie rownie dobrze co jedynka tylko nie posiada co-op kampani (kurde moze chociaz jakies DLC wrzuca :/) ale posiada survival na neta lub lokalnie..

    Udostępnij tę odpowiedź


    Odnośnik do odpowiedzi
    Udostępnij na innych stronach
    Napisano (edytowane)

    Nie, no naprawdę nie mogę uwierzyć, że nie można w dwie osoby grać story mode !!!!. Jeden z największych atutów jedynki został zaniechany, na rzecz jakiegoś nudnego survivala... Tyle czekania.........:-(

    Niech ktoś może się wypowie na temat tego trybu survival... Może zbyt pochopnie oceniam, nie grając w ten tryb, bo w demie jest on niedostępny.

    Edytowane przez Aptekarz10

    Udostępnij tę odpowiedź


    Odnośnik do odpowiedzi
    Udostępnij na innych stronach
    Napisano (edytowane)

    survival jest fajny naprawde kupe zabawy do tego skiny, giwery itp owszem story mode z 1 bylo fajne i tutaj tez mi tego brakuje ale survial jest naprawde git

    Edytowane przez DJYano

    Udostępnij tę odpowiedź


    Odnośnik do odpowiedzi
    Udostępnij na innych stronach

    Witam,

    jak wbić trophy Up Close and Personal, bo nie używam ani pistoletu, noży itp, ani nawet skoku na przeciwników a nie chce się to wbić. wie ktoś?

    Udostępnij tę odpowiedź


    Odnośnik do odpowiedzi
    Udostępnij na innych stronach

    Up close and personal wpada jak ukończymy level wraz z pokonaniem bossa bez broni zasięgowych co się tyczy pistoletów, noży czy strzelby. Granaty chyba są uznawane ale dla własnego spokoju radzę nie używać.

    Co do survivalu to gra się spoko i naprawdę po pograniu troszkę w ten tryb wcale nie żałuję że zastąpił on kampanię coop jak było w jedynce.

    Osiągniecie 100% nie jest jakoś specjalnie trudne jedynie problemy sprawia ukończenie survivalu, Tutaj musimy mieć w miarę ogranego kompana i do tego warto mieć komunikację głosową. Radzę podejmować się ukończenia tego trybu na poziomie z łodzią. Przyczyna prosta te dwa działka harpunowe w dobrych rękach to istna potęga. Rzucamy na środkowej półce wabie a sami wskakujemy za stery działek. Na niższych levelach zanim wrogowie się połapią co i jak to więkoszść wykończymy wykończymy. Na ostatnich falach trzeba się jedynie troszkę nagimnastykować. W pierwszej kolejności celujemy zawsze w tych dużych przeciwników z tarczami, siekierami (czy co tam jeszcze mają) i grubasów

    Najtrudniejsze fale to 23,27 i 30. Są to fale zombie na które radzę dobrze się przygotować. Warto mieć w pogotowiu naloty bombowe, wabie i w razie warto się nauczyć szybkiego wyciągania miniguna. Ostatnią falę jak chcecie ukończyć ją w miarę bez nerwów to 3 minimum naloty rakietowe warto sobie zostawić.Pierwszy walimy po paru sekundach jak wyskakuje boss.A kolejne wiadomo w razie zagrożenia Działka od czasu do czasu też możemy używać ale nie przesadzajmy aby mieć w miarę kasy na ostatnie fale. Jeszcze jedna rzecz te naloty rakietowe naprawdę długo się odnawiają więc rozstawiamy je już w momencie odblokowania w różnych miejscach na mapie. Można też robić myka, że jak czekamy na odnowienie przed następną falą zostawiamy 1 przeciwnika i uciekamy przed nim aż do momentu respawnu.

    Mam nadzieję, że komuś się przydadzą porady. Pozostaje jedynie życzyć powodzenia i nie zniechęcać się jak po pierwszej próbie się nieuda.

    Edytowane przez Valchall
    • Like 1

    Udostępnij tę odpowiedź


    Odnośnik do odpowiedzi
    Udostępnij na innych stronach

    Witam

    A mam takie pytanie do was ludziska

    Posiadam grę Shank 2 i mam problem bo za kazdym razem zaczynam kampanie od poczatku niby podczas gry zapisuje mi sie (gdyz jest informacja zapisywanie...) ale za kazdym razem gram od poczatku

    W sumie irytuje to moja zone bo wkoncu udalo mi sie ja nakrecic na granie na PS3 lubi Shank-a 2 a gdyby nie musiala grac za kazdym razem od zera to moze i bym ja przekonal ze konsola to nie jest samo zlo

    Wiecpomozcie dobrzy ludzie i powiedzcie co z tym savem zrobic??

    Dzięki za pomoc

    Udostępnij tę odpowiedź


    Odnośnik do odpowiedzi
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

    Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

    Zarejestruj nowe konto

    Załóż nowe konto. To bardzo proste!

    Zarejestruj się

    Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

    Zaloguj się

    ×