Skocz do zawartości
ONE

Sleeping Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

jak ja się jaram tym tytułem!!!!!!!! Dla mnie dzień premiery = do konsoli przez dłłłłłłłłłłłługi czas nie ma wstępu żadna inna płytka!

Będzie nowy Silent Hill to zmienisz zdanie... ;)

Też zamówiłem końcem maja już :)

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejsce akcji, fabuła, rozgrywka podobna do GTA i Square Enix (lubię Deus'a)...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Was jara tak w tej grze ? Nie pytam ze złośliwości, tylko jestem ciekaw.

Klimaty wschodnich filmów akcji. Kto się wychował na takich filmach to SD jest dla niego pozycją obowiązkową. .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się :D Klimaty dalekiego wschodu od zawsze mnie pociągają :)

Oby tylko Sleeping Dogs posiadał dobrą optymalizacje oraz porządne sterowanie, zarówno na nogach jak i w samochodach.

W True Crime to było tragicznie zrobione...

Niech chociaż troszkę wzorują się na GTA i będziemy produkcję idealną dla wielbicieli tych klimatów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owned szkoda.

Ja się wychowałem na filmach z Johnem Woo, Jackie chanem (policyjna opowieść to podstawa :D) itp. więc dla mnie jak to zwalą nie wybaczę tym razem square enix!!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie TC były bardzo sztywne i tak naprawdę bardzo słabe tylko fabula zasługiwała na uwagę reszta kulała i swoboda świata w porównaniu z GTA była bardzo złudna.

Sleeping Dogs wygląda jak połączenie gry Stranglehold i Saint Row, raczej bym się nie napalał na ten tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie może i tak, ale z gameplay'ów wyławia się całkiem niezły tytuł...

Może na tytuł gry roku, SD nie ma co liczyć, ale na kawał solidnej produkcji jak najbardziej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem troche filmików z tej gry, i trochę odrzucają mnie te klimaty dalekiego wschodu (hipokryta ze mnie, ucze się chińskiego, czytam o chinach i japoni =D ), wolałbym grać białym człowiekiem, ale cóż, gra mnie zainteresowała..

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nadal jaram i czekam.... Zobaczymy, sam się zastanawiam co w tym widzę ale w dzień premiery biorę - mam nadzieję że się nie zawiodę a zapowiada się naprawdę kawał dobrej gry z dobrym systemem walki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pokażą gameplay z ps3 to się zastanowię bo jak na razie widziałem tylko z x360. Klimat wydaje się być ok ale martwię się płynnością gry co już niektóre "piaskownice" pokazały i zgrzytały mocno jak np gta4. Jak będzie śmigać jak just cause 2 to prawdopodobnie kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest to gra multiplatformowa gdzie nie trąbią jak w przypadku bayonetty (na korzyść xa) czy castlevanii (na korzyść ps3) gdzie to ładniej wygląda... Widzisz xboxowy wiedz że ps3kowy będzie taki sam dla twojego oka ... Nie rozumiem takich narzekań...

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
United Front Games w swoim najnowszym projekcie, Sleeping Dogs, otwiera przed graczami podwoje wirtualnego Hong Kongu. Na łamach Official PlayStation Magazine dyrektor projektu Mike Scupa przestrzega jednak, by nie obiecywać sobie po rozmiarze świata gry zbyt wiele. - Nie jest on tak duży, jak we wcześniejszych produkcjach spod znaku True Crime - mówi.

- Skupiamy się na tym, by środowisko uwypukliło silne strony rozgrywki. Sporą część gry przemierzymy na pieszo, a mechanika jazdy oparta jest na akcji. Chcemy się skupić na opływowym i skoncentrowanym na rozgrywce projekcie świata - podkreśla Scupa. Wtóruje mu starszy producent Jeff O'Connell, który zaznacza, że twórcy, zamiast skupić na rozmiarze świata, woleli lepiej dopracować jego szczegóły.

- Główny bohater jest bardzo potężny. Jest w stanie zrobić wiele rzeczy, a my nie chcieliśmy zabrnąć z tym zbyt daleko. Staraliśmy się zawrzeć na wyspie możliwie najwięcej różnych rzeczy. I tak sądzę, że pod względem rozmiaru nasz produkt śmiało może konkurować z innymi tytułami z otwartym światem - dodaje Scupa.

gram.pl

Trochę przydługawy artykuł dla zainteresowanych -> http://www.gamasutra.com/view/feature/173237/how_sleeping_dogs_tackles_open_.php

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej zacieram ręce na ten tytuł :devil:.

że twórcy, zamiast skupić na rozmiarze świata, woleli lepiej dopracować jego szczegóły.

I bardzo dobrze, wolę mieć mniejszą powierzchnię ale bardziej dopracowaną/"wybajerowaną" niż wielką, która wygląda jak nie powiem co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ten tytuł dołączy do mojej listy oczekiwań na której jest już ACIII i NFSMW. Może nie wezmę na premiere jak Assasina ale może znajdzie się w szufladce z gierkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie to wygląda i chyba sam złożę pre-order. System walki miodzio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umili oczekiwania na GTA V :)

------------------------

Tapnięte z mojego Galaxy S II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy ta gra jest już do kupienia.!

Jak tak to czy już ktoś z was gra.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4acc87d8f1489729med.jpg

99c43eb1a3a9e62fmed.jpg

2a636d8fa0fd0f5emed.jpg

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×