Skocz do zawartości
Patricko

[Online] Need For Speed: Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Chetni na ustawke wpisywac sie

1. SkibaPL

2. matijad(muszę zdobyc vippasa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopisuję się ^^

Grający obecnie w Most Wanted, bardzo proszę o zaproszenie do znajomych :) i pomoc w zdobywaniu trofeów! PSN ID: miragepl89.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

niedawno zaczolem grac w nfs. Czesto gram online, jesli ktos ma ochote dodajcie mnie. ID hjtik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogram w NFS po sieci bez spiny można nawet jakieś pucharki zdobyć. ID OmirosPL ( napisz w temacie NFS) 

HS: jest ale coś nie ogarnia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem grę z ps+. Pograłem dwie godzinki i zauważyłem że w grze nic nowego się nie dziej. Jest kilka wyścigów dostępnych chyba z 6 + dodatkowo dwa wyścigi, które można odblokować płacąc za nie. Czy ta gra w ps+ jest w ograniczonej wersji? Czy ja nie potrafię znaleźć więcej wyścigów? Wszystkie wyścigi poz jednym mam na pierwsze miejsce a i tak nic nowego się nie odblokowuje. To nie jest chyba gra na 2 godzinki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ekipy do wieczornego śmigania, głównie wyścigi teamowe, bo to daje najwięcej frajdy chyba, ewentualnie solo.

Ale jak najmniej tych głupich challengy, bo wg mnie są one zbędne i szkoda na nie czasu.

 

Jak są chętni, żeby sobie pośmigać od czasu do czasu to dodawać się do listy:

 

1. Patrickosan

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

 

Tylko od razu mówię, że nie interesuje mnie gra z ludźmi, dla których jedyna rozrywka to walenie w inne samochody non-stop ;)

Chcecie się pościgać w normalnych i czystych warunkach to zapraszam. Przy okazji jak ktoś będzie chciał to można porobić pucharki online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny pograć w MW w wyścigi. Tylko chciałbym jeździć Bugatti bo to jedyny samochód w którego coś zainwestowałem. Nie posiadam HS, co do godziny to się dostosuje PSN: MatiSpidi. Ogarnięty szwagier który nie ma konta na forum też by się przyłączył. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrico dorzuc mnie do listy :) moje CV wyscigowe Ci potrzebne czy da rade bez? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrico dorzuc mnie do listy :) moje CV wyscigowe Ci potrzebne czy da rade bez? :P

 

No nie wiem :P Muszę pomyśleć ;P Za mało hejtu ostatnio na F1 było od Ciebie XD hehe

 

Tak na poważnie to lista wygląda tak:

 

1. Patrickosan

2. KOWI

3. MatiSpidi

4. Szwagier

5.

6.

7.

8.

 

MatiSpidi, ja nie mam jeszcze ani jednego auta zrobionego, więc nie pękaj :) Nie gramy po to, żeby wygrywać tylko pojeździć w fajnej atmosferze.

Ja chce najpierw sobie Koenigsegga w singlu odkryć, ale nie wiem czy on jest online?

Chciałem śmigać wyścigi różnymi klasami, im większe zróżnicowanie tym lepsza zabawa wg mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niech i mnie prosze zapisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to lukaszasada też się pisze, wiec mamy komplet. W razie czego mam jeszcze znajomego, który jak będzie chciał to tez wbije jakby kogoś nie było.

To na kiedy się umawiamy? Mi pasuje każda pora i dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj wieczorem planowalem pograc troche w koncu na konsoli z browarkiem w reku :) od 20 jestem dostepny.

Jutro raczej po 22 jestem dostepny a niedziela pewnie caly dzien. :)

Przyszly tydzien po 20 jak najbardziej moge grac :P

Ktos jakies pucharki chce zrobic czy raczej luzne sciganie? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie luźne ściganie, a w pokoju już ugadamy resztę najwyżej.

To co? Dzisiaj godzina 20?

Jak nie będzie pasować reszcie to może niedziela od 19? Bo jak to już najstarsi Indianie mawiał, niedziela wieczór najlepsza na ustaweczke ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam panowie mówiłem, że będzie mój szwagier to już odwołane. Ale ja będę bankowo na 20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To osoby, które są chętne niech robią tak, żeby mieć przynajmniej jednego znajomego z tej listy, co by go zaprosił.

Albo najprościej to wysłać mi zapro i tyle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja Tobie Patrico wyślę. Będę w domu gdzieś za pół godziny to się odezwę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×