Skocz do zawartości
amigo

Hitman Hd Trilogy

Rekomendowane odpowiedzi

W skład kolekcji wchodzą:

Hitman 2: Silent Assassin

Hitman: Contracts

Hitman: Blood Money

wszystkie części oczywiście z zestawami trofeów oraz w HD

okładka

112fytw.jpg

zawartość Premium Edition

25rzf28.jpg

Kolekcja trafi do sprzedaży 1 lutego 2013 roku

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w tą serię, więc wreszcie będzie okazja :) Brawo !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie napalam, podejrzewam że bardziej im wyjdzie coś w stylu splinter cell trilogy niż god of war collection.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że ograłem te części już dawno temu, to jeśli cena byłaby atrakcyjna, nie wykluczałbym kupienia tej produkcji. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podana cena to 39$:/ Jeżeli spadnie cena do ok 80zł to można kupić. Fajnie że pojawiają się gry w które grało się prawie 12 lat temu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blood money naprawde warta zagrania !

Każda z tych wymienionych jest warta zachodu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda z tych wymienionych jest warta zachodu...

zgodze sie, ale jakos BM najbardziej mi sie podobala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anathema to się zwało czy jakoś tak:| pamiętam jak jako gówniarz dowiedziałem się, że jak się przejdzie całą tę misję, używając tylko garotty, to otrzyma się podwójne silverballer'y z tłumikami... Nie do zdobycia w inny sposób w grze. I jakoś mi się udało:| Albo jak u nas w klasie się jarali, że przy wyborze snajperki w tejże misji, można podejrzeć jak ochroniarz szczy pod drzewkiem:D Niby gra 10-letnia a pamiętam ją jak dziś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, piszę z taką sprawą, platynowałem sobie właśnie 2 część na spokojnie i nagle dupa, stoję w miejscu. Nie może mi wpaść trofik, że mam cały aresnał, ponieważ: 1 - brakuje mi jednego karabinu, podejżewam, że to M4 ale nigdzie go nie mogę znaleźć.

2 - do tego znikają mi inne bronie, które mam, podczas przechodzenia ponownie niektórych misji :( Ma ktoś jakieś rady? Gdzie znajdę ten ostatni brakujący karabin? I jak poradzić sobie ze znikającym arsenałem?

Aaaa jeszcze trofeum, że muszę załatwić 18 ludzi kijem golfowym, muszę to zrobić odrazu w 1 misji? Czy to mi się jakoś nalicza i wpadnie po przejściu kilku? Pytam bo nie wiem czy pucharek mi nie wpada z powodu jakiegoś błędu czy poprostu muszę ich wszystkich zabić w 1 misji i ją ukończyć.

Bardzo proszę o pomoc. Jeszcze 3 pucharki i będzie platynka :biggrin:

Edit:

Dobra już sobie sam poradziłem ale napiszę tutaj bo może ktoś inny ma bądź będzie miał podobne problemy i sobie skorzysta.

Karabinek M4 zdobędziemy dopiero wtedy jak przejdziemy 5 misji pod rząd z tytułem Cichego Zabójcy innej opcji na jego zdobycie niestety chyba nie ma.

Jeżeli chodzi o znikającą broń to należy powtórzyć daną misję, w którą chcemy grać, przejść ją, zapisać stan gry i wyłączyć, a nie kontunuować. Jak damy kontunuacje i przejdziemy do następnej misji to najprawdopobobniej pogubimy niektóre pukawki jak ja, ponieważ właśnie tak robiłem i mi znikały.

Co do zabicia 18 ludzi kijem golfowym to najlepszym miejscem jest Basement Killing. W posesji na górze kij leży oparty o nocną szafkę przy łóżku, najlepiej zagrać w to na Normalu, zabić wszystkich ludzi i ukończyć misję.

Lecę zebrać brakujące pucharki :)

Edytowane przez _Tommy13_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem najnowszą część na chwilę, niestety mimo że 2006 i z tego HD nie wygląda najlepiej, sterowanie też sprzed 2 generacji.

Może jeszcze kiedyś wrócę, ale na dziś gra mnie nie przekonała.

Jednak jest kolosalna różnica między najlepszymi kolekcjami HD co mają 90% na metacritic (GOW, Sly , Ico)a tymi co mają 70% i mniej

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie dotyczące Hitman 2:

 

Mam już trofeum za 5 misji z tytułem Silent Assasin (Professional) ale brakuje mi karabinku M4 za zrobienie tego w 5 misjach pod rząd.

Dostałem najwyższą rangę w misji 1,2,3,4,6 (wtedy wpadł trofik za 5 misji z tytułem silent assasin), i czy jak teraz wrócę do misji 5 i wbiję silent assasin to karabinek mi wpadnie czy to musi ciągiem lecieć ? (W 5 misji dostałem tytuł shadow bo już miałem kilka metrów do wyjścia ale wyskoczył komunikat, że zostało znalezione ciało agenta KGB :-()

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W blood money ukończyłęm misję 1 death of showman mając w inwentory smg slp i eagle weapon .

Dlaczego nie ma ich w moim hideout ?!?

Staram się grać stealth i zbierać wszystkie bronie do trophy .

Giera bdb moje skradankowe klimaty ciekawe złożone spore lokacje, polecam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok thx za info, chyba nie będzie problemu bo misje można powtarzać do woli .

Przeszedłem już 4 misję .

Kurczę kombinowania i rozkminki leveli jest co niemiara .

To mi się podoba, zwłaszcza przechodzenie leveli na silent assasins daje niesamowitą satysfakcję no i te incident kills, rewelacja .

Teraz już wiemu dlaczego pececiarze okrzykneli tą grę klasykiem .

Nawet dziś gra zachwyca projektami poziomów i zwyczajnie pomysłami na misję .

A teraz patrzę na te nowe gry .....  korytarz QTE strzelanie zza murka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i giera skończona :)

Wielkie WOW !

Końcówka generacji kotlet z kotletem, bezmyślne samograje z checkpointami co 5 min a tu gra z przed blisko 10lat gameplayowo pokazuje jak piękna i złożona może być rozgrywka .

Zróżnicowanie leveli niesamowite, akcje jakich nie uświadczymy w żadnej innej grze .

Od kombinowania aż głowa puchnie, zawsze jest kilkanaście sposobów na przejście misji .

Profesional daje niesamowicie w kość, raz zrezygnowany zajrzałem na YT i byłem w szoku jakie akcje można wykręcić i przejść misję w kilka minut niepostrzeżenie .

Zastanawiam się czy nie sięgnąć po 1 lub 2, choć słyszałem że te gry już się bardzo zestarzały jeśli chodzi o mechanikę i sterowanie .

Jak ktoś się zastanawia czy zagrać, to polecam dla mnie 9/10 szkoda że tak mało misji .

Edytowane przez schranz
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×